Радомир Спорт

“Струмска слава“ се раздели с осем футболисти, Даниел Начев отива в Спортист Своге

  25.06.2026 10:33  
„Струмска слава“ се раздели с осем футболисти, Даниел Начев отива в Спортист Своге

ФК “Струмска слава“ – Радомир се разделя с няколко футболисти, които няма да бъдат част от отбора през новия сезон в Югозападната Трета лига. От клуба изказаха своята искрена благодарност към всички играчи за професионализма, отдадеността и усилията, които са вложили с екипа на радомирския тим.

След доброто си представяне с фланелката на “Славата“ Александър Михайлов, Дейвид Джоров и Даниел Начев ще продължат кариерите си в професионалния футбол. Михайлов преминава във “Вихрен“, Джоров ще носи екипа на “Рилски спортист“, а Начев ще продължи развитието си в “Спортист“ (Своге).

Димитър Митов и Любомир Тодоров ще бъдат част от “Беласица“, докато Димитър Савов и Кристиян Слишков се завръщат в родния си клуб “Миньор“ (Перник).

“Благодарим на всички тях за професионализма, отдадеността и усилията, които вложиха, докато носеха екипа на “Славата“. Пожелаваме им здраве, много лични и професионални успехи и попътен вятър в следващите футболни предизвикателства“, заявиха от клуба.

Пътищата на “Струмска слава“ и опитния защитник Стилян Николов също се разделят. Бранителят ще продължи кариерата си в “Миньор“ (Перник).

“Стенли, благодарим ти за професионализма, желанието и старанието, които демонстрира с фланелката на Струмска слава. Клубът ти пожелава здраве, много лични и професионални успехи и късмет в следващите футболни предизвикателства. Благодарим ви, момчета! Веднъж част от “Славата“ – завинаги част от “Славата“!“, написаха от радомирския клуб.