Sunday, May 5, 2024
HomeСпорт"Рилец" се върна само с точка от визитата си в Нови хан,...

“Рилец” се върна само с точка от визитата си в Нови хан, пропусна да влезе в тройката

Първо равенство в шампионата на ОФГ “София-изток” записа тимът на “Рилец”. Воденият от Димчо Маринов състав завърши 1:1 със “Спортист” (Нови хан) в мач от 9-ия кръг на дивизията, състоял се на кокетния стадион в Елин Пелин.

Отборът от Говедарци откри резултата след точно изпълнена дузпа от голмайстора си Красимир Вардаров в 17-ата минута. Тимът от Нови хан стигна до равенството в 45-ата мин след изпълнение на ъглов удар и последвало меле.

През втората част двубоят се игра на една врата – тази на “Спортист”, но нов гол така и не падна и така говедарчани пропуснаха отлична възможност да запишат 5-а поредна победа.

Точката остави “Рилец” 4-ти в класирането с актив от 16 пункта, докато “Спортист” продължава да заема 7-ата позиция с 10 т.

В последния си двубой от есенния дял на шампионата съставът от голямото рилско село приема “Ракитин” (Трудовец). Срещата е в събота (11 ноември) от 14,00 ч. на обновената спортна база в Говедарци.

На снимката: Красимир Вардаров