Sunday, May 5, 2024
HomeСпорт„Марек“ отстъпи пред втория отбор на ЦСКА 1948 в контрола на „Бончук“

„Марек“ отстъпи пред втория отбор на ЦСКА 1948 в контрола на „Бончук“

„Марек“ загуби с 0:2 от дублиращия отбор на ЦСКА 1948 в приятелска среща, играна на стадион „Бончук“.
Двата тима решиха да премерят сили в спаринг, тъй като този уикенд нямаше мачове от Втора професионална лига заради мачовете на националните отбори по пътя към Мондиал 2022 в Катар.
Гостите откриха резултата още 13-ата минута, когато Борислав Вакадинов даде преднина на своите.
През втората част вторият състав на ЦСКА 1948 стигна и до втори гол чрез Стивън Кирилов, който оформи крайния резултат.
В срещата двата тима дадоха шанс за игра на немалко от юношите си, както и на футболистите от първите отбори, които имат по-малко игрови минути през сезона досега.
„Марек“ ще приеме един от лидерите във втория ни ешелон – „Хебър“ (Пазарджик), на 19 ноември (петък) от 14,30 часа.