Friday, May 10, 2024
HomeРегионРадомирСтрумска Слава разби дубъла на Ботев (Пд), върна се на върха във...

Струмска Слава разби дубъла на Ботев (Пд), върна се на върха във Втора лига

Струмска Слава с убедителна победа над дубъла на Ботев Пловдив.„Радомирци” се наложиха с класическото 3:0 във визитата си на „Коматево”, а отборът на „канарчетата” бе подсилен с 8 състезателя от първия отбор.

Резултатът бе открит в 50-а минута от мача,когато влезлият като резерва Цветомир Цанев вкара гол във вратата,а 15 минути по-късно Цанев отново бе точен. В 93-а минута момчетата на Юри Васев отново имаха добра възможност и тя бе реализирана от Красимир Панчев и така той направи резултата класически.

След тази победа “Славата” отново е на първото място във временното класиране във Втора лига с актив от 14 точки и голова разлика 10:3.

На 26 август Струмска слава ще посрещне коравия отбор на Монтана, а двубоят ще се изиграе от 18:00ч. на стадион „Христо Радованов” в град Радомир.