Friday, May 10, 2024
HomeРегионБлагоевградГорски биха кметове в Симитли

Горски биха кметове в Симитли

Горски срещу кметове премериха футболи умения в Симитли. Горските повечето пъти падат, но не се отказват да сложат шорти и фланелки и пак да се изправят срещу кметския отбор. В последния двубой обаче взеха победата. Лесничеите биха кметовете с 3:2. Главният рефер се контузи и съдийството пое резервата Апостол Апостолов. Победата бе след драматични и емоционални дузпи при равен мач в редовното време. Безспорно в герой на мача се превърна Лъчо Чобанов от Осеново. През първото полувреме играта премина изцяло под диктовката на кметовете, като надиграха тотално отбора на горските и закономерно кметовете поведоха с 2:0.

Първия гол изработи съветникът Влади Негревски, а вторият бе дело на кмета на Сушица Георги Митрев, който прониза мрежата от невероятно воле от 20 метра. Второто полувреме мачът протече коренно различно, като изцяло предимството беше на страната на горските. Безспорно отражение имаше подредбата в тима на горските и смяната на вратата. Там застана треньорът на село Долно Осеново Лъчо Чобанов, който буквално заключи вратата си. Директорът на лесничейството Иван Герин се отчете с две точни попадения. Така мачът завърши 2:2 в редовното време и победителят се излъчи с изпълнение на дузпи. Мачът се игра на изкуствения терен в село Полето.