Wednesday, May 8, 2024
HomeАктуално от днесЗлощастна загуба за "Марек" в 93-ата минута

Злощастна загуба за “Марек” в 93-ата минута

“Марек” записа поредната си загуба във Втора професионална лига.

Дупничани загубиха гостуването си на “Монтана” с 0:1 по изключително злощастен начин.

Тимът от Дупница показа добра игра и може да съжалява, че не водеше в резултата на почивката. Димитър Панталеев и Симеон Димитров имаха отлични възможности за гол през първото полувреме, но така и не успяха да превърнат в гол нито една от тях.

През второто полувреме Монтана заигра малко по-остро, но на свой ред дупнишкият клуб също имаше още няколко опасни атаки, които обаче не доведоха до попадение.

В 87-ата минута Росен Кръстев от домакините отбеляза, но голът му беше зачетен заради фаул в нападение.

“Марек” може да съжалява най-много за пропуска на Димитър Атанасов в 91-ата минута. Тогава той получи чудесен пас от Яя Соу, но пропусна златен шанс, останал очи в очи с противниковия страж Мюмюнов.

Само две минути по-късно “Монтана” успя да си осигури успеха след гол на Стефан Цонков, който получи добро подаване от десния фланг и реализира за крайното 1:0.