„Марек” разби „Рилецо” с 3:0 на комплекс „Царско село“

Блестящ Николай Маринов със страхотен финт в стил „Зизу” завърза двама самоковски футболисти

29-14-01-00648676

Отборът на „Рилски спортист” загуби в приятелска среща от „Марек” с 0:3, играна в комплекс „Царско село“. Това е втора поредна загуба след добрата серия от победи в контролите.

Като цяло мачът няма да се запомни с нищо интересно, освен битката в средата на терена и голове, допуснати от индивидуални грешки. Мачът бе белязан и с неприятна контузия на вратаря на „Рилецо” – Марио Райчев. В опит да играе за топката, в 30-ата минута, получи много неприятен удар от противников играч и напусна срещата със сцепен клепач. Все още не е ясно дали ще бъде на разположение на треньора Воин Войнов за следващите срещи.

Малко след този нелеп инцидент, в 40-ата минута, „Марек” отбеляза за 0:1 след неразбирателство в защитния вал на „Рилецо”.

29-14-01-1381163_10202331204628665_55596151_n

В 60-ата минута след грешка в изнасянето на топката отборът на „Марек” проведе добра контраатака и остави безпомощен вратаря на „Рилски спортист” за 0:2. Николай Маринов от отбора на „Марек” се отличи с асистенция и със страхотен финт в стил „Зизу” навърза двама противникови играчи.

„Марек” направи резултата класически в 72-рата минута след изпълнение на фаул и добавка след избитата топка. До края на срещата не се случи нищо запомнящо се и тя завърши при резултат 0:3.