„Марек“ би „Пирин“ в Разлог с 2:0 с голове на Владимиров и Йорданов

Отборът на „Марек“ спечели като гост срещу „Пирин“ в Разлог.

Отборът на „Марек“ (Дупница) започна с победа пролетния дял на Югозападната трета лига, след като спечели като гост с 2:0 срещу „Пирин“ в Разлог.

След нулево първо полувреме „Марек“ нанесе удара си в средата на втората част. В 63-тата минута резултата откри Димитър Владимиров, а в 67-ата втори гол отбеляза Росен Йорданов. Любопитното е, че „Пирин“ (Разлог) привлече доста нови футболисти, направи много силна зимна подготовка и не загуби нито една контролна среща. А „Марек“, въпреки че не привлече нови попълнения и не спечели нито една контрола, си остава познатият боец в Югозападната трета лига…

Димитров пък отбеляза гол за успеха на „Германея“ с 1:0 срещу „Септември“ (Симитли). Това са 3 изключително ценни точки за сапаревобанци в битката за оцеляване в групата.