Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 – 19 октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

 

 

Област Кюстендил

Община Бобов Дол

На 15.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 15:30 – 16:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бобов Дол:   009065, Александър Костадинов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, Местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, Упи I,Кв. 51, Цар Симеон

На 15.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 15:30 – 16:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бобов Дол:   Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методи, Малчика, Махала Джельова, Никола Й. Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Х Кв.49

На 18.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Бобов Дол:   Помпена Станция Житуша

На 19.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 15:30 – 16:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Бобов Дол:   Васил Коларов, Васил Чучуков, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, Младост, Негулица, Пролет, Самуил, Свети Спас, Свилен Русев, Стубело

Община Бобошево

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Блажиево:   Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, Упи – V-77,Кв.11, Хii,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Бобошево:   14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Висока Могила:   Мильов Рид

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Вуково:   087040, 12351.153.0030

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Грамаде, Общ. Дупница:   Іх – 136, Кв. 18

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Доброво:   Vі-293,  Кв. 20

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Дупница:   Местност Мело

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Каменик

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Рила

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Скрино:   116

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Слатино, Общ. Бобошево:   Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, Упи-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Сопово

Община Дупница

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Бадино:   Упи – Іі-113, Кв.21

На 15.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Елица, Ерусалим, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Липа, Местност Дренски Рид, Местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Упи Хі, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 15.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Андон Величков, Войводска, Кирил И Методий, Княз Борис I, Никола Лазаров, Средна Гора, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, УПИ   II, Кв. 109, Фенерка, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Бобошево:   Махала Въртен Камък

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Боровец:   II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Джерман:   013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, Упи Ii-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Дупница:   68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Крайни Дол:   Хiх-51

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, Xvi – 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Цървище:   Махала Ореевица, Цървище

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Крумово, Общ. Кочериново

На 15.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Фролош

На 15.10.2018 г. /10:45 – 15:00 ч./ –  Джерман:   Георги Димитров, Местност Еминица

На 15.10.2018 г. /11:00 – 15:00 ч./ –  Джерман:   013024, 017022, Асен Орански, Васил Левски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Иглика, Кирил И Методи, Коста Петров, Местност Бела Вода, Местност Площа, Рила, Упи Ii-24, Юри Гагарин

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Бадино:   Упи – Іі-113, Кв.21, Упи – ІІ-113, Кв.21

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Бобошево:   Махала Въртен Камък, Махала Въртен Камък

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Боровец:   II-259,Кв.14, II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І, УПИ-І

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Бураново:   007004, 007004, 023014, 023014, 025033, 025033, 267, 267, Селището, Селището, ХIII-483,Кв.50, ХIII-483,Кв.50

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Джерман:   013024, 013024, 017022, 017022, 059050, 059050, Асен Орански, Асен Орански, Бор, Бор, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Вилна Зона, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Трайков, Георги Трайков, Димитър Симонски, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Еделвайс, Здравец, Здравец, Иглика, Иглика, Калдръмо, Калдръмо, Кирил И Методи, Кирил И Методи, Кокиче, Кокиче, Коста Петров, Коста Петров, Любен Шилегарски, Любен Шилегарски, Люляк, Люляк, Мара Петлякова, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Никола Чуковски, Партизанска, Партизанска, Рила, Рила, Ропотамо, Ропотамо, Самуил, Самуил, Скакавица, Скакавица, Стопански Двор, Стопански Двор, Теменуга, Теменуга, Упи Ii-24, Упи Ii-24, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Крум, Цар Крум, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Явор, Явор

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска, Махала Ортакчийска

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Дупница:   68789.25.34, 68789.25.34, 68789.28.351, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Ботьо Петков, Люляк, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Отец Полихроний, Прогона, Прогона, Разметаница, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Крайни Дол:   ХIХ-51, ХIХ-51

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Мурсалево:   200002, 200002, 244,Кв.12, 244,Кв.12, III- 279, III- 279, V-688 Кв.66, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бузлуджа, Варшава, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Васко Манолов, Васко Манолов, Вела Пеева, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Гео Милев, Георги Раковски, Георги Раковски, Главен Път 79, Главен Път 79, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Дунав, Жданов, Жданов, Ивайло, Ивайло, Калин, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Клокотница, Кокиче, Кокиче, Крум Шушков, Крум Шушков, Люлин, Люлин, Македония, Македония, Мара Малеева, Мара Малеева, Марек, Марек, Москва, Москва, Мусала, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Осогово, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Поп Андрей, Прага, Прага, Рила, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Стопански Двор, Струма, Струма, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Толбухин, Хавана, Хавана, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, Iv-123,Кв.15, Xvi – 385, Кв. 6, Xvi – 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Божур, Божур, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Валивос, Валивос, Вихрен, Вихрен, Демокрация, Демокрация, Детелина, Детелина, Дупница, Дупница, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Кокиче, Кокиче, Лоза, Лоза, Местност Герена, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минерални Води, Минзухар, Минзухар, Момина Сълза, Момина Сълза, Морава, Морава, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Отец Паисий, Пи 053012, Пи 053012, Пирин, Пирин, Рила, Рила, Роза, Роза, Руен, Руен, Стопански Двор, Стопански Двор, Студен Кладенец, Студен Кладенец, Съгласие, Съгласие, Сълза, Сълза, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Борис, Цар Борис

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Усойка:   Бор, Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, Малина, Малина, Мерковица, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Местност Орловица, Пирин, Пирин, Подем, Подем, Рила, Рила, Св.Иван Рилски, Св.Иван Рилски, Свобода, Свобода, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор, Тополите, Тополите, Трети Март, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Цветковица, Череша, Череша, Яворов, Яворов

На 15.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Цървище:   Махала Ореевица, Махала Ореевица, Цървище, Цървище

На 16.10.2018 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./ –  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 16.10.2018 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./ –  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.10.2018 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./ –  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, Упи – Ii Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 16.10.2018 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./   На 18.10.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./   На 19.10.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Дупница:   68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, Упи Vііі,Кв. 8, Пи 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 16.10.2018 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./   На 18.10.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./   На 19.10.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 16.10.2018 г. /11:30 – 13:30 ч./ –  Дупница:   Извън Регулация

На 16.10.2018 г. /11:30 – 13:30 ч./ –  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 16.10.2018 г. /11:30 – 13:30 ч./ –  Червен Брег:   Баба Парашкева, Верила, Георги Димитров, Гурко, Местност Могилите, Опълченска, Пионерска, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк

На 17.10.2018 г. /12:00 – 12:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Блатино:   000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 17.10.2018 г. /12:00 – 12:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Дупница:   68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 17.10.2018 г. /12:00 – 12:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Дяково:   23, Дяково, Махала Крич, Упи I-138,Кв. 10, Упи Ііі-204,205,206,Кв.20, Упи Хіv

На 17.10.2018 г. /12:00 – 12:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Кременик:   XXII-98,Кв.10

На 17.10.2018 г. /12:00 – 12:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Мламолово:   Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 17.10.2018 г. /12:00 – 12:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Пиперево:   56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхvIII,Кв.39

На 17.10.2018 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Дупница:   Софийско Шосе

На 18.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Дупница:   04220.8.70, 04220.9.2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен Път, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, Кв.50, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М.Зад Реката  Пи 04220,4,49,2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, Пи 04220.11.35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, Хi-124,Кв.17, Христо Ботев

На 18.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Дупница:   04220.9.147, Бистрица, Свобода

На 18.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Самораново:   4067,Местн.Кръстките, 65245.7.846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 18.10.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./   На 19.10.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Яхиново:   87727.20.25, Местност Полето, Яхинско Шосе

Община Кочериново

На 19.10.2018 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Бреза, Гладно Поле, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иречек, Йордан Клинчарски, Комсомолска, Крайречна, Люляк, Местност Турските Бахчи, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Стоян  Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

Община Кюстендил

На 15.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Блатец, Общ. Кюстендил:   Махала Граньова

На 15.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Дождевица

На 15.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:   V-908,Кв.61, Асен И Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 15.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Дупница:   324+460 До 324+840

На 15.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:   Соволска

На 15.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Лисец, Общ. Кюстендил:   000520

На 15.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Мазарачево:   Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска

На 15.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Радловци

На 15.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Соволяно:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 15.10.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Горна Гращица:   Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 15.10.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Дворище, Общ. Кюстендил:   Девети Септември, Лиляна Димитрова, Махала Томанова, Махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Коняво:   000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил И Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Кюстендил:   Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, Местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие

На 15.10.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Кюстендил:   Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път

На 15.10.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Николичевци:   Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка

На 15.10.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Скриняно:   Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 15.10.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Цървеняно:   002224, Махала Грънчарица, Махала Мърдевци, Махала Новия Квартал, Мест.Пояница

На 15.10.2018 г. /09:30 – 10:45 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил:   X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил И Методий, Махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Коняво

На 16.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 18:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 12:00 ч.; 10:30 – 12:00 ч./ –  Цървена Ябълка:   Таскова Плевня

На 16.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 12:00 ч.; 10:30 – 12:00 ч./ –  Илия

На 16.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 12:00 ч.; 10:30 – 12:00 ч./ –  Ново Село, Общ. Кюстендил:   Махала Двете Реки

На 16.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 – 12:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 10:30 – 12:00 ч./ –  Ветрен, Общ. Невестино:   Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска

На 16.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 – 12:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 10:30 – 12:00 ч./ –  Раково, Общ. Невестино:   Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец

На 16.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 – 12:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 10:30 – 12:00 ч./ –  Савойски:   Махала Бреза, Махала Пелтечка

На 16.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 – 12:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 10:30 – 12:00 ч./ –  Сажденик:   Махала Златанска

На 16.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 – 12:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 10:30 – 12:00 ч./ –  Търсино

На 16.10.2018 г. /08:45 – 18:30 ч.; 08:45 – 09:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:   Абоба, Местност Планина Осогово, Местност Хисарлъка

На 16.10.2018 г. /08:45 – 18:30 ч.; 08:45 – 09:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 12:00 ч./ –  Слокощица:   Махала Рошковци

На 16.10.2018 г. /08:45 – 18:30 ч.; 08:45 – 09:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 – 12:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч./ –  Богослов:   037149, Махала Топилата

На 16.10.2018 г. /16:00 – 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /10:30 – 12:00 ч./ –  Богослов:   037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир

На 16.10.2018 г. /16:00 – 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /10:30 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:   Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка

На 16.10.2018 г. /16:00 – 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /10:30 – 12:00 ч./ –  Слокощица:   247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Злогош:   Махала Кориярци

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Кършалево

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Полетинци

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 19.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 19.10.2018 г. /08:45 – 17:30 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 17:30 ч./ –  Чудинци

На 19.10.2018 г. /15:00 – 17:30 ч./ –  Бобешино

На 19.10.2018 г. /15:00 – 17:30 ч./ –  Гурбановци

На 19.10.2018 г. /15:00 – 17:30 ч./ –  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 19.10.2018 г. /15:00 – 17:30 ч./ –  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 19.10.2018 г. /15:00 – 17:30 ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 19.10.2018 г. /15:00 – 17:30 ч./ –  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 19.10.2018 г. /15:00 – 17:30 ч./ –  Коприва

На 19.10.2018 г. /15:00 – 17:30 ч./ –  Кутугерци

На 19.10.2018 г. /15:00 – 17:30 ч./ –  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 19.10.2018 г. /15:00 – 17:30 ч./ –  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 19.10.2018 г. /15:00 – 17:30 ч./ –  Церовица:   Махала Бело Камене

Община Рила

На 19.10.2018 г. /10:45 – 11:45 ч./ –  Бараково:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, Беласица, В.Везенков, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Лазар Везенков, Люлин, М.Полето, Местност До Кантона, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел Іv, Рила, Септемврийска, Септемврийска, Струма, Упи – Vііі-157, Упи-Vi-27,Кв.100, Христо Ботев

На 19.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Бараково:   Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М.Полето, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел Іv, Септемврийска, Струма, Упи – Vііі-157, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /07:45 – 08:45 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 16.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Бараково:   Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, Упи-Vi-27,Кв.100

На 19.10.2018 г. /10:45 – 11:45 ч./ –  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, Vii-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Асен Рашков, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дом За Стари Хора, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Левски, Лот 2, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Местност Джанговица, Местност Лаката, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Пътен Възел, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Струма, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи – Vii ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХvIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 15.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, Vii-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи – Vii ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХvIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 15.10.2018 г. /07:45 – 08:45 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 16.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, Vii-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи – Vii ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХvIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 19.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Кочериново:   Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, Местност Джанговица, Местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 15.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 16.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   За Периода 19-21.10.2018 г. /10:45 – 11:45 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Кочериново:   Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 19.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч.; 10:45 – 11:45 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Пороминово:   000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв.8а, Ii-376, Кв. 9, Ix – 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, Пи 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Упи I142, Упи Ii-26073, Упи III-26073, Упи-Іх-32, Упи-Хіі-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 15.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен Ii, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 15.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 16.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./   За Периода 19-21.10.2018 г. /10:45 – 11:45 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен Ii, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 15.10.2018 г. /07:45 – 08:45 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 16.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 17.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 18.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/   На 19.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад; 16:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 19.10.2018 г. /10:45 – 11:45 ч./ –  Рила:   Бор, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 19.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Рила:   Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 15.10.2018 г. /07:45 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Рила:   Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 15.10.2018 г. /08:00 – 17:00 ч./ –  Рила:   Васил Демиревски, Димитър Благоев, Любен Каравелов, Отец Паисий, Първи Май, Спортела, Стопански Двор, Христо Жлябинков

На 15.10.2018 г. /07:30 – 17:30 ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Рила

На 19.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч.; 10:45 – 11:45 ч.; 16:30 – 17:30 ч./ –  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, Vii 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана И Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян  Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, Упи-Хі-72,Кв.60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

Община Сапарева Баня

На 18.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня:   Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, Местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, Упи Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92

На 17.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня:   65365.601.186, I ,Кв.74, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бор, Валявица, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Терзийски, Германея, Германея, Еделвайс, Иглика, Кръстю Софрониев, Лоза, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Омуртаг, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Паничище, Пи Lxxxііі; Кв.74, Плиска, Победа, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Трети Март, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 18.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня:   65365.601.186, I ,Кв.74, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Германея, Дъга, Еделвайс, Кокиче, Кръстю Софрониев, Ловна, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Омуртаг, Отец Паисий, Паничище, Паничище, Пи – 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Плиска, Победа, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Синчец, Скакавица, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Тракия, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Явор, Явор, Ягода

На 18.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, Ii, Ii,Кв.8, Іх – Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, Упи – І ,Кв. 70, Упи VIII Кв.10

На 18.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Ресилово:   026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, Упи – Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 18.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 18.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 14:30 – 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи – 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, Упи – Х-2641, Пи 65365.601.84, Упи Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, Упи VIII-2759,Кв.109, Упи І – 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

 

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP