Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30.04 – 03.05.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Област Перник

Община Брезник

На 30.04.2019 г. /11:00 – 14:30 ч./ –  Бабица:   С.Бабица

На 02.05.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Брезник:   9-Ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Андрей Михайлов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Георги Ив Бунджулов, Железна Вода, Зеленище, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Чорни

На 02.05.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Бързия:   Еделвайс

На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Гигинци:   УПИ Хіv-219, Кв.22

На 30.04.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Слаковци

На 30.04.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 12:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Ноевци

На 30.04.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 30.04.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ Іv-105, Кв.40

На 30.04.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Селищен Дол

На 30.04.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:15 ч.; 09:00 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:15 ч.; 09:00 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сопица

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Видрица:   Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17

На 30.04.2019 г. /11:00 – 14:30 ч./ –  Брезник:   06286.502.39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Владо Захариев, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Гледан, Гоздовска, Гоце Делчев, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Иглика, Извън Регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Любаш, Макаренко, Могилица, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Равна Шума, Строител, Трън, Шипка, Яне Сандански, Яровец

На 30.04.2019 г. /11:00 – 14:30 ч./ –  Гоз:   П-Л Хіv-110, Кв.13

Община Земен

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Земен:   Албена, Александър Стамболийски, Гео Милев, Земенски Манастир, Земенско Кале, Кракра, Манастирска, Мах.Брънзова И Орлово Гнездо, Мах.Царева, Никола Вапцаров, Симеон, Струма, Хаджи Димитър

Община Перник

На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Георги Бенковски, Св.Св.Кирил И Методий, Христо Ботев

На 02.05.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Драгичево:   559, М. Черешите, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ Viii-1426, Физкултурна, Черни Връх, Янтра

На 02.05.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Мърчаево:   10-Та

На 02.05.2019 г. /09:30 – 11:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Перник:   Бучински Път

На 02.05.2019 г. /09:30 – 16:00 ч.; 09:30 – 11:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Големо Бучино:   Арбова, Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кошеве, Кракра, Люлин, Македония, Нарцис, Перник, Република, Рутеш, Скачок, София, Струма, УПИ Viii-184 Кв.48, УПИ Xxiv Кв. 39, Шефтена, Яланджийска, Ясен

На 03.05.2019 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Перник:   Изток, Лом, Юрий Гагарин

На 03.05.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник:   252 Цгч Ул.Отец Паисий, Искър, Найчо Цанов, Отец Паисий, Райко Даскалов, Черешово Топче

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дивотино:   34069, Втора, Двадесетичетвърта, Девета, Деветнадесета, Махала Ливаге, Миньор, Първа, Тридесетипета, Тридесетиседма, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Шеста

На 30.04.2019 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Перник:   Аврора, Александър Стоянов, Асен Търновски, Белоградчик, Бор, Боян Чонос, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Явор

Община Радомир

На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Борнарево:   УПИи I-066007 Кв.66

На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Копаница

На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Перник:   Железничарска

На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Планиница, Общ. Перник:   П-Л Ххіі, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1

На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Радомир:   Мах.Арбанас

На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 03.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ярджиловци:   Viii-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

На 03.05.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Ярджиловци:   Viii-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Стража

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Владимир

Община Трън

На 30.04.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./ –  Трън:   Бор, Денчо Знеполски, Десета, Мах.Кошарите, Махала Кошаре

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP