„Септември” засили „Германея” към окръжната група

Футболистите на „Септември” (Симитли) показаха, че играят феърплей и направиха един добър мач срещу „Германея” (Сапарева баня) като гости. Въпреки че на домакините от „Германея” им трябваше победа, в мача имаше тотално превъзходство за отбора на гостите. Още в 15-ата минута симитличани можеха да водят в резултата. Първият гол беше в 28-ата минута, подаване на Марио Топузов към Кирчо Николов, който на празна врата вкара за 0:1. За втория гол точен бе Марио Топузов, който беше сам срещу вратаря. Кирил Домозетски в 75-ата минута вкара третия гол за 0:3. Домакините имаха един точен удар към вратата. Стартов състав на „Септември”: Узунов, Марио Топузов, Вакадинов, Любо Илиев, Тунтев, Влади Гогов, Лулейски, Петров, Дафков, Топузов, Кирчо Николов (Боби Хазуров, Кирил Домозетски)