Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 10-14 юни 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ ПЕРНИК

Община Брезник

На 10.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Бегуновци: Къща

На 11.06.2019 г. /09:00 – 14:15 ч./  На 13.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Кошарево

На 12.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./  На 13.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./  На 14.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Глоговица

На 12.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./  На 13.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./  На 14.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Конска: IV-310, 311, Месност Райкова Страна

На 12.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./  На 13.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./  На 14.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лялинци: I-259 Кв. 13, УПИ VII-115 Кв. 26, Вила, Къща, УПИ X-244, Кв. 15, УПИ ІІ-94, Кв. 25

На 12.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./  На 13.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./  На 14.06.2019 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Трън: 8ми Март 6, 5, 14, 10, 18, 2, 13, 1а, 12, 22, 20, 1, 16, 4, 24, 3, 11, 17, 4а, 9, 9ти Септември 47, 43а, 20, 49, 37, 31, 45, 39, 41, 27, 29, 43, Александър Стамболийски 13, 1, 2, 1, 21, 13, 5, 15, 23, 9, 11а, 25, 17, 6, 2, 11, 8, 23, 25, Атанас Ботев 2, 4, 4, 3, 17, 14, 15, 30, 12, 19, 13, 6, 1, 11, 10, 8, 16, 21, Бор 2, 4, 1, 3, 11, 24, 3, 23, 18, 16, 9, 4, 36, 4а, 21, 25, 13, 2, 14, 9, 22, 6, 15, 34, 38, 27, 29, 40, 26, 10, 5, 7, 17, 31, 1, 12, 20, Васил Левски 5, 7, 10, 2а, 6, 12, 8, 20, 1, 3, 2, 9, 11, 16, 1а, 14, 4, Вельо Стоянов 11, 11, 34, 24, 1, 32, 26, 18, 20, 21, 36, 28, 16, 2, Владо Васев 9, 23, 2, 53, 4, 51, 13, 33, 7, 11, 27, 43, 16, 14, Павилион, 17, 49, 41, 59, 6, 5, 38, 31, 45, 35, 39, 25, 47, 8, 35а, 19, 21, 31, Владо Тричков 1, 1, 6, 5, 1, 2, 2, 1, 2, 3, 2, 1, Връх 3, 1, 5, Възраждане 6, 3, 8, 4, 2, Георги Димитров 8, 15, 10, 19, 14а, 1, 24, 21, 22, 14, 17, 8, 16, 18, 26, 26, 4, 6, 2, 6, 6, 4, Гочо Гопин 27, 4, 11, 13, 9, 19, 3, 2, 25, 7, 21, 17, 21, Денчо Знеполски 1, Десета 9, 5, 3, 7, Ева Волицер 4, 6, 2, 1, 3, Еднофамилни Жилища 10, 3, 11, 4, 9, 5, 6, 2, 1, 7, 8, Здравец 2, 4, Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите 7, 9, 2, 13, 6, 8, махала Шиловец, Мир 2, 8, 3, 12, 4, 9, 1, 13, 15, 5, 10, 11, Младост 9, 17, 7, 15, 11, 5, 1, 3, Мосаловска 2, 2, 31, 52, 56, 54, 50, 1, 5, 1, 2, 36, 50, 16, 38, 27, 37, 30, 43, 22, 41, 35а, 31, 46, 31, 6, 35, 39, 16, 24, 48, 23, 14, 40, 21, 28, 47, 20, 49, 29, 44, 32, 45, 3, 2, 1, 19, 11а, 10, 17, 15, 3а, Народна Воля 17, 1, 15, 37, 18, 35, 3, Павилион, 45, 26, 25, 46, 30, 10, 6, 20, 38, 5, 44, 36, 12, 24, 15, 14, 13, Петко Д. Петков 2, Павилион, 3, 3, 3, 1 Търговска, 16, 12, 3, 20, 10, 18, 8, Петър Асенов 2а, 4, 13, 8, 15, 7, 10, 12, 5, 30, 9, 11, Стадион Кв. 4, Стефан Караджа 2, 5а, 1, 11, 3 А, 5, 13, 1а, 7, 3, 9, 8, Тако Пеев 3, 20, 1, 6, 14, 11, 29, 9, 19, 5, 2, 7, 31, 18, 13, 27, 33, 25, 23, Тенеси 3, 8, 2, 5, Хаджи Димитър 1, 4, 9, 3, 5, 14, 6, 2, 8а, 16, 18, 10, Хараламби Стоянов 3, 2, 1, 5, Христо Ботев 3, 8, 10, 4, Чарчалат 6, 5, 3, 1, 4а, 4, 2, 5, 5, Юрий Гагарин 11, 6а, 4, 19, 6, Стадион, 5, 12, 17, 2, 16, 13, 3, 7, 1, 10, 2а, 8, 15, 9, Яким Тошков 3, 4, 2, 6, 9, 8, 10, 7, Механа, Сп Ехо-Т

На 14.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Гигинци: УПИ ХіV-219, Кв. 22, Къща

Община Земен

На 10.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 11.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 12.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 13.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 14.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Земен: Албена 16, Александър Стамболийски 10, Гео Милев 3, Земенски Манастир 55, 21а, 3, Земенско Кале 1, 1, Кракра 2, Манастирска 3, Земенски Манастир, 1, 23, 2, махала Брънзова и Орлово Гнездо 1, 4, 6, 5, 2, махала Царева Жилищна Сграда, 7, Никола Вапцаров 28, Симеон 14, Струма 8, Хаджи Димитър 9, Столова, махала Брънзова

На 14.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Еловдол: Кв. 15

Община Перник

На 10.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 11.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Бела Вода 275, 266, 260, 270, 274, 269, 261, 259, 264, 272, 258, 265, 267, 259, Иван Асен Втори 76, 78, 80, 48, 62, 74, 60, 86, 56, 54, 90, 80, 38, 64, 50, 42, 52, 72, 40, 82, 46, 88, 58, 44, 36, Мария Луиза 2, Хан Аспарух 31, 35, 37, 21, 23, 17, 29, 34, Хан Кубрат 9, 17, 13, 6, 2, 8, 5, Хан Маламир 8, 5, 2, 3, 6, 4, 1, 12, Хан Омуртаг 17, 21, 23, 6, 33, 31, 15, 29, 10, 27, 13, 5, 1, 8, 7, 19, 11, 29, 14, 9, 16, 25, Хан Персиан 3, 2, 5, 7, Хан Тервел 19, 57, 15, 40, 25, 33, 17, 56, 50, 37, 54, 28, 54, 27, 48, 21, 36, 39, 38, 45, 35, 31, 34, 30, 32, 266, 261, 265, 264

На 11.06.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 12:15 – 14:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Гоце Делчев: Ючдорушко Дере

На 11.06.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 12:15 – 14:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Радуй: Вз Шумака, Вила, Къща

На 11.06.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 12:15 – 14:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Расник: Бобош 2, Брод 1, Казанджийска 27, Околовръстен Път 48, 15, Първи Май 16, Фургон, Къща

На 11.06.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Мещица: Адалберт Антонов 12, 11, 6, Александър Димитров 8, 2, 9, 14, 10, 23, 1, 20, 26, Александър Невски 4, 2, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 15, 16, 37, 11, 17, 18, 21, 6, 29, 31, 23, 8, 13, Андрей Жданов 7, 6, 4, 8, 7, 1, Васил Коларов . 25, 9, 13, 56, 17, 46, 11, 19, 10, 36, 15, 24, 90, 31, 66, 53, 72, 51, 64, 41, 66, 33, 34 Къща, 35, 4, Васил Левски 24, 1, 26, 9, 28, 11, 3, 8, 30, 31, 17, 12, 2, 19, 7, 29, 14, 5, 34, 23, 4, 25, Велин Сърбов 5, 1, 8, 13, 10, 16, 11, 4, Генерал Гурко 6, 16, Генерал Скобелев 2, 4, 3, 4, Генерал Толбухин 10, Генерал Тотлебен 7, 9, 11, Гео Милев, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 30, 33, 14, 49, 52, 31, 48, 65б, 22, 18, 40, 53, 36, 63в, 43, 61, 54, 44, 47, 12, 140, 25, 63, 35, 65а, 16, 42, 80, 74, 68, 89, 5, 85, 70, 72, 83, 76, 86, 64, 101, 94, 77, 66, 95, 58, 62, 88, 79, 90, 69, 103, Георги Сава Раковски 2, 4, 1, 4, Гоце Делчев 8, 12, 5, 15, 7, Даме Груев 1, 3, 4, Детелина 10, 8, 18, 20, 15, 9, 3, 7, 4, 24, 1, 5, 14, Детелина Минчева 2, Димитър Благоев 20, 6, 19, 18, 16, 100, Димитър Каляшки 6, 3, 8, 3а, 1, 2, 4, 17, 13, 31, 25, 34, 30, 32, 23, Еделвайс 1, 3, 2, Елена Георгиева 1, 4, 13, 17, 6, 5, 23, 21, 15, Елин Пелин 3, 15, 9, 22, 14, 15, 21, 5, 16, 1, Захари Стоянов 1а, 11, Иван Вазов 11, 9, 5, 7, 1, 3, Йордан Йовков 4, 2, 6, 1, Йорданка Николова 1, 22, 21, 24, 15, 16, 18, 11, 23, 27, Капитан Петко Войвода 9, 11, 5, Кв. 3 УПИ Vііі-165, Кокиче 5, 15, Комсомолска 2, 5, 9, 11, 20, 1, 3, Ленко 20, 8, 4 Къща, 2, Лилия 4, 2, Лиляна Димитрова 1, 2 Къща, 7, 5, Митко Палаузов 6, 9, 2, Никола Вапцаров 19, 10, 15, Никола Парапунов 11, 6, 8, 5, 3 Къща, Пейо Яворов 3, Райна Княгиня 2, 3, 1, 5, 10, Рахила Ангелова 1, С. Мещица, Стадион, Пл. №140, Кв62, Свилен Русев 10, 14, 4, 2, 15, 5, 6, 3, 1, Синчец 2, Станке Димитров 5, Ястребино 12, 18, 7, 16, 21, 6, 15, 32, 14, 8, 5, 10, 76, Спирка Бенковски

На 11.06.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Расник: Околовръстен Път 48, Фургон

На 11.06.2019 г. /09:00 – 14:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 12:15 – 14:00 ч.; 12:30 – 14:00 ч./ –  Вискяр: Іі-253 Кв. 30, Близо До Кмета

На 11.06.2019 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Перник: Изток 2 Мошино, Максим Горки 11, 10, Младен Стоянов 11, 14, 14, 23, 11, Мошино, Огнян Станков 29в, 29

На 11.06.2019 г. /12:15 – 14:00 ч./ –  Батановци: 3ти Март 28, 36, 22, 16, 24, 34, 12, 30, 10, 20, 6, 18, 4, 26, 8, 56, 3, 36, 42, 58, 54, 62, 42, 44, 38, 9, 64, 60, 40, 2, До Ж. П Гара, 1, 3, 40а, 46, 7, 46, 1 1, 56, 1, 6ти Септември 1, 5, 3, 2, 21, 27, 23, 15, 25, 6, 19, 13, 9, 11, 2, 25, 4, 17, 29, 8, Акация 1, Александър Стамболийски 17, 9, 12, 11, 5, 8, 3, 2, 15, 10, 14, 13, 19, 16, 36, 9, 29е, 54, 58, 18, 62, 20, 32, 29а, 21, 28, 46, 30, 36, 60, 34, 25, 52, 18, 48, 27, 42, 29, 44, 24, 40, 50, 23, 22, Батан Войвода 3, 6, 1, 4, 2, 15, 5, 19, 16, 11а, 25, 12а, 20, 7, 18, 21, 14, 11, 13, 17, 22, 23, 9, 12, 8, 22, Бистрица 16, 18, 1а, 4, 1, 16а, 22, 8, 20, 6, 12, Братя Миладинови 4, 2, 16, 7, 13, 8, 14, 9, 5, 12, 12а, 1, 11, 10, 6, Васил Левски 13, 3, 5, 13а, 1, 9, 7, 11, Владимир Заимов 25, 42, 44, 31, 38, 43, 41, 37, 40, 33, 36, 39, 29, 27, 42а, 23, 21, 37 А, Георги Бенковски 7, 3а, 3, 1, 6, 5, 8, Граово 6, 2, 91, 72, 79, 78, 89, 85, 71, 68, 87, 76, 80, 74, 81, 73, 70, 77, 83, 75, 52, 64, 43, 30, 31, 39, 3, 50, 19, 61, 17, 63, 41, 25, 29, 62, 46, 60, 44, 42, 58, 34, 21, 11, 56, 32, 37, 51, 20, 17, 65, 36, 45, 5, 10, 27, 40, 38, 7, 64а, 35, 9, 59, 23, 8, 69, 18, 55, 13, 7, 12, 67а, 26, 57, 67, 49, 47, 54, 22, 24, 14, Желю Демиревски 18, 22, Княз Борис I 2, Коста Тричков 20, 11, 15, 14а, 5, 18, 23, 22, 6, 7, 26, 4, 19, 12, 24а, 3, 2, 9, 14, 10, 1, 13, 24, Любен Каравелов 8, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 2, 11, махала Делниче 19, 17, 21, 25, 23, 16, 20, 22, 9, 29а, 7, 12, 5, 4, 13, 31, 26, 30, 3, 6, 11, 32, 29, Никола Вапцаров 17, 11, 4, 5, 16, 2, 10, 13, 7, 3, 9, 19, 12, 17, 14, 28, 30, 49, 31, 43, 51, 45, 27, 32, 53, 34, 29, 45а, 25, 36, 49а, 38, 35, 37, 39, 47, 41, 55, 24, 20, 18, 23а, 22, 23, 21, Панайот Волов 2, Св. Св. Кирил и Методий 53, 42, 74, 24а, 29, 46, 37, 36, 51, 47, 2, 41, 130, 132, 128, 34, 40, 22а, 21, 29, 14, 17, 43, 18, 15, 24, 12, 45, 24, 10, 20, 16, 27, 35, 12а, 19, 27, 22, 12, 43, 7, 7, 8, 2, 25, 22, 5, 27, 5, 4, 6, 11, 6, 19, 9, 3, Средорек 2, 9, 5, 1, 8, 6, 4, 12а, 10, 3, 22, 7, 11, 12, 14, 13, 16, Старо Село 1, 2, 9, 3, 5, 4, Стефан Караджа 2, 11, 1, 5, 4, 6, 9, Стране 51, 52, 47, 53, 49, 4, 45, 56, 48, 44, 50, Струма 19, 23, 22, 13, 26, 17, 27, 27, 33, Трендафил Георгиев 18, 1, 5а, 9, 2, 14, 7, 5, 12, 10, 16, 6, 3, 2а, 8, Христо Ботев 9, 14, 12, 10, 16, 38, 24а, 15, 19, 24, 21, 34, 23, 27, 26, 32, 33, 29, 35, 25а, 37, 17, 22, 31, 20а, 33а, 30, 18, 28, 25, 20, 36, 9, 40, 9 9, 40, 7, 6, 2, 3, 4, 8, 5, Христо Смирненски 9, 5, 11, 7, 2, 3, 5а, 16, 27, 23, 19, 29, 14, 17, 21, 10, 13, Шипка 2, 4, 7, 1, 5, 3, 11, 9, Павилион, Автоспирка, Гарата, 1, 9, 37, 13

На 11.06.2019 г. /12:15 – 14:00 ч./ –  Богданов Дол: 793, Васил Левски 4, 6, Витоша 15, 22, 9, 24, 18, 31 А, 26, 5, 5, 15, Георги Сава Раковски 11, 20, 2, 15, 20, 42, 37, 46, 29, 21, 10, 2, 23, Иван Вазов 5, Иглика 1, 4, 2, Извор 10, 11, 8, Китка 2, 6, 9, 1, 11, 5, 12, 14, 36, Княз Александър Батенберг 6, 4, 8, Княз Борис I 46, 35, 34, 40, 48, 32, 33, 31, 11, 64, 49, 20, 22, Любен Каравелов 4, 6, Люлин 2, махала Дълга Бара 3, махала Стаменова 6, 52, 31, 8, 36, 40, 9, 4, 45, 41, 23, 63, 28, 64, 37, 50, Вила, 55, 30, Къща, 25, 26, 27, 11, Помпа, Отец Паисий 3, 7, 2, 5, 13, 19, 17, 15, 11, Петър Берон 5, 7, 17, 15, 13, Пирин 1, 29, 14, 28, 3, 10, 2, 4, 6, Пчела 3, 12, 6, 8, Рила 18, 6, 9, 18, 19, Стара Планина 14, 7, 17, 9, 42, 32, 30, 12, 17, Струма 11, 5, 9, 8, 14, 3, 13, 1, 6, 20, 4, 16, 9, 16, Теменуга 15, 22, 7, 12, 3, Хан Аспарух 47, 69, 63, 65, 75, 26, 51, 40, 38, 36, 77, 49, 67, 33, 31, 27, 43 А, 14, 37, 5, 2, 29, 20, 35, 11, 15, 23, 12, 45, 1, 43, 7, 17, 21, 39, 9, 18, 73, 65, 75, Христо Ботев 9, 15, 5, 8, 19, 2, 7, 13, Христо Смирненски 5, 18, 27, 7, Цар Калоян 12, 16, 6, 14, 20, 4, 4, Цар Симеон 21, 24, 17, 39, 26, 29, 30, 54, 38, 50, 41, 56, 37, 52, 36, 28, 27, 48, 32, 34, 43, 47, 20, Чучулига 7, 6, 5, 8, 13, Кланница, Магерница, В Стопанския Двор, Къща, Краварник, 2, 6, 8, 4, 7, 3, 18, 4, 3

На 11.06.2019 г. /12:15 – 14:00 ч./ –  Витановци: Васил Левски 50а, Кракра Пернишки 11, 1, П-Л ІV-241, Кв. 29, УПИ І-51 Кв. 14, 3

На 11.06.2019 г. /12:15 – 14:00 ч./ –  Зидарци

На 11.06.2019 г. /12:15 – 14:00 ч./ –  Мещица: Адалберт Антонов 12, 11, 6, Александър Димитров 8, 2, 9, 14, 10, 23, 1, 20, 26, Александър Невски 4, 2, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 15, 16, 37, 11, 17, 18, 21, 6, 29, 31, 23, 8, 13, Андрей Жданов 7, 6, 4, 8, 7, 1, Васил Коларов 1, 90, 31, 66, 53, 72, 51, 64, 41, 66, 33, 34 Къща, 35, 4, 25, 9, 13, 56, 17, 46, 11, 19, 10, 36, 15, 24, Васил Левски 24, 1, 26, 9, 28, 11, 3, 8, 30, 31, 17, 12, 2, 19, 7, 29, 14, 5, 34, 23, 4, 25, Велин Сърбов 5, 1, 8, 13, 10, 16, 11, 4, Генерал Гурко 22, 20, 2, 13, 18, 1, 4а, 14, 4, 11, 20, 6, 16, Генерал Скобелев 12, 4, 2, 4, 3, Генерал Толбухин 5, 1, 3, 4, 8, 7, 10, Генерал Тотлебен 14, 27, 24, 29, 21, 7, 9, 11, Гео Милев, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 11, 13, 22, 4, 17, 10 Къща, 3, 7, 1, 80, 74, 68, 89, 5, 85, 70, 72, 83, 76, 86, 64, 101, 94, 77, 66, 95, 58, 62, 88, 79, 90, 69, 103, 30, 33, 14, 49, 52, 31, 48, 65б, 22, 18, 40, 53, 36, 63в, 43, 61, 54, 44, 47, 12, 140, 25, 63, 35, 65а, 16, 42, Георги Сава Раковски 2, 4, 1, 4, Гоце Делчев 8, 12, 5, 15, 7, Даме Груев 1, 5, 1, 3, 4, Детелина 10, 8, 18, 20, 15, 9, 3, 7, 4, 24, 1, 5, 14, Детелина Минчева 2, Димитър Благоев 20, 6, 19, 18, 16, 100, Димитър Каляшки 6, 3, 8, 3а, 1, 2, 4, 17, 13, 31, 25, 34, 30, 32, 23, Еделвайс 1, 3, 2, Елена Георгиева 1, 4, 13, 17, 6, 5, 23, 21, 15, Елин Пелин 3, 15, 9, 22, 14, 15, 21, 5, 16, 1, Захари Стоянов 1а, 11, Иван Вазов 11, 9, 5, 7, 1, 3, Йордан Йовков 4, 2, 6, 1, Йорданка Николова 1, 22, 21, 24, 15, 16, 18, 11, 23, 27, Капитан Петко Войвода 9, 11, 5, Кв. 3 УПИ Vііі-165, Кокиче 5, 15, Комсомолска 2, 5, 9, 11, 20, 1, 3, Ленко 20, 8, 4 Къща, 2, Леонид Брежнев 4, 2, 3, 5, 8, 9, 10, Лилия 4, 2, Лиляна Димитрова 1, 2 Къща, 7, 5, Маршал Жуков 3, Митко Палаузов 6, 9, 2, Никола Вапцаров 19, 10, 15, Никола Парапунов 11, 6, 8, 5, 3 Къща, Октомврийска Революция 11, 8, 21, 3, 13, 4, 12, 10, 5, 19, Пейо Яворов 3, Път №63, Райна Княгиня 2, 3, 1, 5, 10, Рахила Ангелова 1, С. Мещица, Стадион, Пл. №140, Кв62, Свилен Русев 10, 14, 4, 2, 15, 5, 6, 3, 1, Сергей Румянцев 1, Синчец 2, Станке Димитров 5, ХVIII Кв. 55а, Юрий Гагарин 6, 3, 4, 1, 2, Ястребино 12, 18, 7, 16, 21, 6, 15, 32, 14, 8, 5, 10, 76, Спирка Бенковски

На 11.06.2019 г. /12:15 – 14:00 ч./ –  Перник: Ахелой 1а, 3, 12, 3а, 1, Баба Тонка 7, 18, 15, 1, Бела Вода 8, 10, 2, 87, 311а, 339, 332, 307, 316, 362, 19, 12, 319, 8б, 22, 9, 358, 304, 328, 8, 13, 338, 320, 321, 2, 315, 337, 21, 329, 20, 336, 11, Канцелария, 17, 334, Селекц. Център, 317, 320, 322, 3, 1, 39, 340, 15, 18, Зад Кметството, 333, 311, 335, 25, 314, 330, 361, 313, 333, 351, 371, 372, 369, 363, 364, 349, 365, 379, 374, 383, 357, 354, 352, 355, 345, 350, 377, 336, 368, 370, 347, 366, 381, 341, До Мтп Расолкова Махала, 375, 373, 353, 348, 376, 378, Боянски Водопад 1, Градина, Григорий Цамблак 2 Читалище, Емине 6, Иван Асен Втори 18, 13, 11, 26, 34, 19, 62, 29, 28, 23, 8, 3, 30, 12, 11, 1, 36, 22, 32, 17, Бензиностанция, Клокотница 12, 4, 1, 3, 6, 2, 10, 8, Матей Преображенски 2, Света Гора 21, 15, 18, Симеон Радев 9, Симеоновград 20, 5, Хан Аспарух 2, 12, 25, 15, 8, 3, 27, 10, 19, 17, 6, 16, 22, 11, 4, 28, 10, 30, Хан Омуртаг 39, 22, 37, 43, 33, 35, 41, 20, Цар Самуил 1, 2, 3, 7, 6, 5, 4

На 11.06.2019 г. /12:15 – 14:00 ч./ –  Ярджиловци: Ален Мак 6, 6, Арда 4, 2, 3, Асен Китанов 1, 12, 14, 4, 6, 5, 5, 6, 14, 12, 1, 4, Велин Асенов 6, 16, 13, 8, 3, 11, 2, 10, 16, 2, 6, 3, 10, 8, 13, 11, Георги Димитров 13а, 7, 10, 22, 6, 3, 12, 15, 5, 19, 11, 18, 9, 16, 14, 13, 8, 1, 9, 13, 5, 12, 1, 6, 15, 11, 14, 22, 10, 19, 7, 3, 13а, 8, 16, 18, Девети Септември 32, 34, 53, 1, 37, 11, 33, 41, 5, 39, 28, 35, 24, 21, 27, 4, 26, 31, 43, 9, 17, 8, 29, 30, 3, 45, 25, 35а, 7, 41а, 1, 8, 7, 41, 33, 31, 45, 43, 35а, 4, 30, 25, 11, 24, 35, 21, 28, 37, 3, 26, 9, 41а, 5, 17, 29, 39, 27, Иван Алексиев 14, 16, 9, 6, 24, 23, 8, 5, 10, 18, 19, 25, 7, 4, 22, 13, 15, 28, 17, 2, 21, 12, 23, 16, 18, 9, 4, 6, 22, 7, 24, 14, 25, 2, 10, 8, 12, 17, 5, 19, 28, 15, 21, 13, Йордан Станоев 6, Китка 13, Кракра 13, 3, 7, Никола Вапцаров 7, 15, 4, 14, 4а, 8, 10, 1, 9, 3, 12, 2, 10, 9, 2, 7, 4а, 14, 15, 3, 4, 12, 1, 8, Оборище 2, 5, 2, 5, Орниче 12, 26, 13, 10а, 1, 9, 8, 32, 7, 5, 19, 28, 30, 10, 3, 34, Осоица 1, 5, 4, 2, 4, 1, 5, 2, Перник 5, 4, 7, Първи Май 9, 3, 4, 7, 5, 6, 10, 13, Рила 4, 8, Свилен Русев 3, 1, Средна Гора 7, 11, 9, 13а, 13, 5, 2, 3, 6, 1, Стара Планина 3, 5, 9, 7, 1, 11, 11, 7, 5, 9, 1, 3, Струма 4, 4, Тодор Димитров 4, 3, 2а, 6, 21, 15, 19, 13, 2, УПИ Xx-744, Кв. 60, Христо Смирненски 4, 6, 21, 16, 3, 18, 12, 3а, 6, 18, 3а, 12, 21, 16, 3

На 12.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 13.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 14.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Ахелой 1а, 3, 12, 3а, 1, Баба Тонка 7, 18, 15, 1, Бела Вода 8, 10, 2, 87, 311а, 339, 332, 307, 316, 362, 19, 12, 319, 8б, 22, 9, 358, 304, 328, 8, 13, 338, 320, 321, 2, 315, 337, 21, 329, 20, 336, 11, Канцелария, 17, 334, Селекц. Център, 317, 320, 322, 3, 1, 39, 340, 15, 18, Зад Кметството, 333, 311, 335, 25, 314, 330, 361, 313, Градина, Григорий Цамблак 2 Читалище, Иван Асен Втори 18, 13, 11, 26, 34, 19, 62, 29, 28, 23, 8, 3, 30, 12, 11, 1, 36, 22, 32, 17, Бензиностанция, Клокотница 12, 4, 1, 3, 6, 2, 10, 8, Матей Преображенски 2, Света Гора 21, 15, 18, Симеоновград 20, 5, Хан Аспарух 2, 12, 25, 15, 8, 3, 27, 10, 19, 17, 6, 16, 22, 11, 4, 28, 10, 30, Хан Омуртаг 39, 22, 37, 43, 33, 35, 41, 20, Цар Самуил 1, 2, 3, 7, 6, 5, 4

На 12.06.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 15:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Чуйпетлово: УПИ 4-194, Кв. 18

На 12.06.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Перник: Младен Стоянов 3

На 13.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 14.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Батановци: 3ти Март 28, 36, 22, 16, 24, 34, 12, 30, 10, 20, 6, 18, 4, 26, 8, Акация 1, Александър Стамболийски 17, 9, 12, 11, 5, 8, 3, 2, 15, 10, 14, 13, 19, 16, Граово 6, 2, махала Делниче 9, 29а, 7, 12, 5, 4, 13, 31, 26, 30, 3, 6, 11, 32, 29, Св. Св. Кирил и Методий 2, 25, 22, 5, 27, 5, 4, 6, 11, 6, 19, 9, 3, Струма 27, 33, Христо Ботев 7, 6, 2, 3, 4, 8, 5, Христо Смирненски 13, 37, 13

Община Радомир

На 10.06.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Горна Диканя: Парцел Хіх-1127, Кв. 116а, Пи203, Къща

На 10.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 11.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Радомир: Александър Ботев 37, 35, 61, 66, 64, Бащевица, Генерал Кантарджиев 26, 28, 23, 25, 21, Илия Величков 1, 6, 8, Калоян 18, 4, 10, 16, 2, 14, 8, 6, 12, 20, 22, Мирчо Христов 48, 36, 49, 54, 33, 34, 53, 43, 35, 39, 59, 51, 52, 38, 47, 28, 26, 44, 46, 30, 28а, 41, 57, 42, 40, 55, 45, 50, 37, 32, 42а, Пирин 53, 71, 50, 72, 28, 61, 41, 35, 58, 55, 33, 27, 63, 59, 68, 76, 43, 82, 78, 44, 66, 46, 47, 42, 70, 51, 47, 34, 49, 73, 56, 52, 32, 62, 54, 69, 40, 67, 31, 29, 80, 36, 27, 50, 74, 65, 30, 64, 39, 25, 60, 45, Полк. Митрев 2, 4, Радомирска 15, 22, 5, 26, 17, 16, 9, 31, 28, 14, 27, 3, 13, 10, 29, 18, 32, 1, 25, 12, 19, 33, 6, 11, 20, 23, 7, 2, 4, 21, 40, 8, 36, 24, Свилен Русев 29, 49, 33, 27, 43, 20, 51, 47, 31, Хайдут Миленко 16, 11, 5, 20, 31, 28, 13, 26, 14, 12, 30, 4, 29, 34, 21, 23, 7, 1, 22, 10, 9, 32, 2, 15, 36, 24, 8, 25, 27, 3, 6, 19, 38, 17, 18

На 10.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 11.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 12.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 13.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 14.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дебели Лаг: Къща

На 10.06.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Гълъбник

На 11.06.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Долни Раковец: УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв. 1

На 11.06.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир: махала Горни Раковец Къща, УПИ XV-158

На 11.06.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир: X-350, махала Горни Раковец Къща, Вила, махала Егреците

На 12.06.2019 г. /09:00 – 13:00 ч.; 12:00 – 16:00 ч./ –  Чуковец, Общ. Радомир

На 12.06.2019 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Радомир: Райко Даскалов, Алеко Константинов 1, Арката, Батенберг 41, 43, Блок Ное – 2 Ное – 2, Евтим Рангелов 12, 5, 13, 11, Кирил и Методи 3, 5, 21, 15, 9, 12, 11, 17, 1, 14, Майор Чиляев 18, 5, 6, 11, 3, 16, 14, 1, 10, 8, 12, 13, 4, 9, Ное Магазин, 1, 2, 2, 2, Павилион, 1, Райко Даскалов 1, Сервиз За Гуми и Кафе, 38, Павилион, Свобода 5, 7, 10, 8, 14

На 12.06.2019 г. /13:30 – 13:45 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Радомир: Автогарата, Алеко Константинов 1, Ангел Кънчев 6, Арката 28, 32, 29, 30, 27, 34, 26, 33, 31, 25, 5, 3, 2, 15, 6, Павилион, Автомивка, 13, 1, 14, 4, Кв. 1, 20, 22, 10, 17, 21, 9, 11, 7, 8, 18, 12, 19, 16, 23, 24, Батенберг 57, 35, 31, 27, 59, 24, 26, 61, 54, 25, 38, 41, 50, 39, 33, 48, 42, 49, 58, 47, 37, 35, 63, 51, 43, 45, 56, 30, 55, 2, 43, 52, 32, 44, 34, Бачо Киро 16, 14, 12, 11, 19, 27, 13, 17, 15, 9, 21, 23, 4, 8, 2, 5, 7, 10, 9, 6, Бузлуджа 2, 2, 4, 1, 3, 8, Драган Цанков 2, 14, 20, 8, 12, 4, 18, Захари Кръстев 6, 12, 14, 4, 8, 10, 1, Каблешков 2, 10, 3, 15, 2, 13, 5, 7, 16, 1, 9, Кирил и Методи 2, 2, 4, 3, 12, 9, 36, 32, Кракра 14, 28, 22, 20, 5, 8, 7, 26, 18, 17, 12, 16, 6, 24, 10, Люлякова 50, 61, 67, 59, 48, 63, 61, 69, 65, Майор Чиляев 2, Милан Грънчаров 1, 8, 10, 2, 4, 6, Младост 3, 7, 4, 6, 2, 1, 5, Кафе Санторини, Ное 3, 4, 3а, 4, 3, Панайот Волов 2, Пчелинци, Райко Даскалов 99, Свобода, Търговска 8, 29, Черковна 15, 10, 1, 7, 16, 8, 14, 10, 4, 19, 2, 5, 12, 10, 17, 11, Шаблин 52, 6

На 12.06.2019 г. /13:30 – 15:00 ч./ –  Радомир: Автогарата, Арката 28, 32, 29, 30, 27, 34, 26, 33, 31, 25, 5, 3, 2, 15, 6, Павилион, Автомивка, 13, 1, 14, 4, Кв. 1, 20, 22, 10, 17, 21, 9, 11, 7, 8, 18, 12, 19, 16, 23, 24, Бачо Киро 16, 14, 12, 11, 19, 27, 13, 17, 15, 9, 21, 23, Захари Кръстев 6, 12, 14, 4, 8, 10, 1, Кракра 14, 28, 22, 20, 5, 8, 7, 26, 18, 17, 12, 16, 6, 24, 10, Милан Грънчаров 1, 6

На 13.06.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Гълъбник: ПИ 110, Кв. 16, УПИ Vіі-112, Кв. 16

На 13.06.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Гълъбник: УПИ ХV-45, Кв. 6, 11-12, Вила

Община Трън

На 10.06.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Костуринци

На 10.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./  На 11.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Стрезимировци: 56, Къща

На 10.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./  На 11.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Трън: 8ми Март 6, 5, 14, 10, 18, 2, 13, 1а, 12, 22, 20, 1, 16, 4, 24, 3, 11, 17, 4а, 9, Атанас Ботев 2, 4, Гочо Гопин 4, 11, 13, 9, 19, 3, 2, 25, 7, 21, 17, 21, Десета 9, 5, 3, 7, Мосаловска 3, 2, 1, 19, 11а, 10, 17, 15, 3а, Народна Воля 17, 1, 15, 37, 18, 35, 3, Павилион, 45, 26, 25, 46, 30, 10, 6, 20, 38, 5, 44, 36, 12, 24, Петър Асенов 2а, 4, 13, 8, 15, Тако Пеев 3, 20, 1, 6, 14, 11, 29, 9, 19, 5, 2, 7, 31, 18, 13, 27, 33, 25, 23

На 10.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./  На 11.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Цегриловци: ПИ 197, Временно Захранване на Жил. Сграда

На 10.06.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Еловица, Общ. Трън: Къща

На 11.06.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Еловица, Общ. Трън

На 11.06.2019 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Стайчовци: Къща

На 12.06.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Докьовци

На 12.06.2019 г. /13:00 – 16:15 ч./  На 13.06.2019 г. /09:30 – 12:30 ч.; 13:00 – 16:15 ч./ –  Пенкьовци

На 14.06.2019 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Горочевци

На 14.06.2019 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Горочевци: над МТП Ракитов Дол

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP