Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24-28 юни 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 24.06.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Банско: Дамяница  1,  Иван Бележков

На 24.06.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Банско: Уста Тодор  6, 4

На 26.06.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Банско: местност КошеринатаС, Д, В,  1, А, С

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Банско: местност Свети Георги

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Добринище: Борис Парапунов  6, 4,  Васил Коларов  14,  Гарата  9, 1 Апартамент, 16,  Георги Темелков  8,  М.  Тепченик,  Незнаен Воин  Комплектен Трафопост Ктп 2х630,  Охрид  6,  Тодор Каблешков  6, 4, 28, 99, 14, 26, 22, 10, 18, 20, 2, 30, 16, 24,  Кв. 87

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Елешница,  Общ.  Разлог: Имот 032105,  местност Ано

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Места: І-92  Кв. 6

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Обидим: 000024 ЕККТЕ 53059,  местност Долене

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Филипово,  Общ.  Банско: 001319,  VІІІ-138,  Кв. 13,  Vііі-34 Кв. 13

На 27.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Обидим

На 27.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гостун

На 27.06.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Банско: Хан Аспарух  11 Г, 11, 11 Б, 11 В

На 27.06.2019 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Банско: Бъндерица  43,  Панайот Хитов  97, 7, 7 А, 67

На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Банско: местност Шипоцко  4, 4, 5, В А, 1, 1, 1, А, В, В 1, А, В, С

Община Благоевград

За периода 24-26.06.2019 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Благоевград: Иван Михайлов  45, 41, 39, 47, 43, 43а,  Илинден  1 Бърза Закуска До Входа на Езикова,  Майор Стефан Иванов  13, 15, 1, 32, 30, 24, 2, 21а, 26, 27, 22, 17, 23, 29, 19, 28, 3, 20, 25, 21,  Марица  13, 17, 15, 4, 4, 21, 2, 19, 6, 23,  Полк. Кирил Чамишки  2,  Цар Симеон  26, 14, 28, 33, 24, 22, 29, 20, 18, 30, 27, 16, 31, 35

На 24.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 603. 192,  04279. 603. 195,  Алеко Константинов  12, 5, 7, 9,  Алея на Здравето,  Антим I  25,  Антон Чехов  20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18,  Антон Чехов  1,  Аргир Манасиев  44, 48, 26, 22, 30, 52, 60, 50, 36, 32, 24, 28, 34, 46, 38, 42, 40, 50,  Бистрица  1,  Борис Сарафов  38, 41, 37, 45, 30, 36, 32, 43, 47, 39, 34,  Борис Сарафов  5, 3, 19, 7, 12, 25, 10, 11, 9, 35, 13, 23, 20, 33, 29, 21, 15, 17, 16, 7, 18, 8, 22, 27, 24, 31, 26, 14, 6,  Братя Миладинови  Кръстовище С ул. Митр.  Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 14, 10,  Васил Априлов  2, 8, 15, 10, 2, 12, 3, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7,  Васил Левски  18, 32, 16, 20, 26,  Владо Черноземски  13, 15, 26,  Генерал Тодоров  10, 8,  Георги С. Раковски  5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11,  Григор Пърличев  13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 34, 17, 11, 30, 16, 34, 22, 9, 38,  Данаил Крапчев  16, 28, 3, 5, 14, 12,  Димитър Димов  12, 6, 31, 9, 11, 14, 10, 8, 5, 16, 7,  Димитър Димов  18, 13,  Димитър Йосифов  17, 15, 20, 6, 7, 12, 4, 9, 2, 8, 18, 11, 12, 5, 3, 2а, 14, 10, 16,  Дъбравска  31, 20, 24, 35, 18, 16, 22, 33,  Дъбравска  23,  Иван Михайлов  38, 46, 62а Со 2, 40, 46а, 48, 35, 35, 23, 23а, 34, 27, 50, 29, 54, 44, 36, 19, 33, 37, 36, 21, 31, 52, 25, 32,  Изгрев  2,  Илинден  6, Магазин, 12, 13,  Ильо Войвода  4, 6,  Ильо Войвода  12, 14, 10,  К.  и Никола Хайдукови  75, 63, 72, 80, 84, 74, 61, 81, 55, 65, 69, 83, 73, 79, 71, 59, 76, 57, 67, 77, 51, 2,  К.  и Никола Хайдукови  25, 52, 48, 64, 66б, 68, 54, 70, 46, 56, 60, 23, 66, 21, 68,  Кръстьо Асенов  45, 38, 41, 36а, 53, 46, 43, 51а, 33, 50, 51, 39, 36, 34, 44, 42, 47, 49, 37, 48, 40, 35,  Кръстьо Асенов  6, 2, 4,  Кръстьо Асенов  16, 14, 5, 22, 21, 9, 28, 9, 13, 15, 8, 24, 27, 10, 29, 25а, 30, 17, 23, 25, 22а, 26, 20, 12, 18, 3, 31, 11, 47, 3, 19,  Майор Стефан Иванов  1, 1-В, 2,  местност Бачиново  Каравана, Складов Терен,  Никола Вапцаров  29,  Николай Петрини  48, 13, 32, 45, 38, 30, 44, 16, 18, 53, 35, 23, 15, 13а, 27, 36, 26, 51, 47, 14, 41, 11, 12, 41б, 38, 19, 17, 49, 33, 42б, 52, 43, 50, 9, 22, 54, 28, 31, 25, 5, 40, 24, 49а, 57, 7а, 42, 34, 21, 39, 55, 29, 46,  Николай Петрини  6, 8,  Патриарх Евтимий  12, 7, 5, 10, 8, 3,  Петър Зографски  13,  Петър Стоянов  3, 4,  Полк. Кирил Чамишки  3, 8,  Полковник Дрангов  59,  Преспа  13, 12, 3, 15, 10, 11а, 2, 11, 1, 6, 9, 5, 17, 8, 19, 7, 4,  Родолюбие  4,  Сан Стефано  7, 9, 3, 1, 5, 5, 2,  Сан Стефано  15, 11, 9, 13, 4, 10, 6, 8,  Св.  Димитър Солунски  30,  Славянска  55, 83, 57, 41, 43, 61, 53, 45, 63, 47, 59, 39, 49, 60, 51,  Славянска  15, 33, 48, 44, 19, 42, 27, 21, 44 Зж 1, 37, 29, 35, 50, 23, 31, 24, 25, 56,  Сотир Атанасов  12, 8,  Сотир Атанасов  1,  Стефан Стамболов  13,  Страцин  11, 10, 18, 9,  Тодор Александров  55, 53, 92а, 75, 57, 81, 51, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63,  Христо Силянов  9, 11, 12, 13,  Христо Чернопеев  27, 29,  Цар Симеон  30,  Офис, Администрация

На 24.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 25.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 26.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 27.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 28.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Дъбрава,  Общ.  Благоевград: Адиница,  Бобови Ниви,  Долна Дъбрава,  Землището на С. Дъбрава,  Зимниците,  Имот 000143,  Кромидището,  махала Веляци,  извън регулация,  местност Атанасова Падина,  местност Бобови Ниви,  местност Клено,  Стамовица,  Юрто,  Яновски Рид,  Стоп. Постр. До 35 Кв. М., Жилище

На 24.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 25.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 26.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 27.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 28.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Логодаж: махала Гелинска,  Жилище

На 24.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 25.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 26.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 27.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 28.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Селище,  Общ.  Благоевград: УПИ Vі-297,  Кв. 10,  382,  Кв.  14,  X-381,  Андако,  Градевски Рид,  Гребовски Рид,  Кв. 17,  УПИ VIII-198,  местност Гребовски Рид,  местност Гуйначки Андък,  местност Гьочковски Андък,  Оралище,  Помпа За Напояване, Жилище

На 24.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 26.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 27.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 28.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Горно Хърсово: Горни Валог,  махала Буровци  къща,  махала Горни Двояци  къща,  махала Долни Двояци  къща,  махала Михтарци  къща,  махала Мъртвако  къща,  махала Новоселци  къща,  махала Панчовци  къща, Жилище, Помпа За Напояване,  махала Пържово  къща,  махала Стойковци  къща,  махала Тачовци  къща,  махала Шоповци  къща,  местност Валого,  местност Гьоловете,  Ровината,  Шопови Ниви,  1,  2

На 24.06.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 25.06.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 27.06.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 28.06.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 29.06.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Братя Миладинови  на Рзи, 2,  Георги Измирлиев  1, Книжарница, 1 Боулинг Център, 2, 8, 1, Магазин,  Георги Измирлиев-македончето,  Крали Марко  10,  Стефан Стамболов  13, 21, 13,  Магазин

На 24.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов  5,  Васил Левски  14,  Васил Левски  53, 38, 51, 38 Админинстр.  Сгр., 32,  Васил Левски  4, 13, 10,  Даме Груев  9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27,  Дружба  1, 1, 10,  Еленово  169,  Илинден  14, 13,  Крушево  5 Рила, 5,  Крушево  1, 1в, 1а, 3, 1,  Менча Кърничева  44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33,  местност Международно Шосе  Магазин,  Петър Зографски  2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4,  Промишлена Зона,  Радовиш  1, 12,  Св.  Димитър Солунски  Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция,  Св. Св.  Кирил и Методий  21,  Тодор Александров  78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66,  УПИ Xx616. 112,  Кв. 204,  Цар Симеон  8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5

На 24.06.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Бистрица,  Общ.  Благоевград: 001451,  04217. 920. 1. 70,  04217. 929. 10. 29,  04279. 927. 30,  Бодрост,  вилна зона Картала,  Гръчките Ливади,  Зона Картала,  Картала,  Конярнико,  местност Бодрост,  местност Добро Поле,  местност Картала,  местност Конярнико,  местност Септемврийче,  местност Тепавиците,  местност Широканска  Стопанска Сграда,  ПИ №001451,  Септемврийче,  Комплекс, Вила, 12

На 24.06.2019 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов  1, 1, 1,  Бодрост  1,  Васил Левски  62,  Даме Груев  40,  местност Бодрост  Жилище, Тп, Жилище, Комплекс, Станция, Бар, База, Вила, Станция, Екоцентър,  Еколенд и Заобикаля, Вилна Сграда, Вила Близнак, Жилище,  местност Добро Поле  Жилище, Гор. С-Во, Жилище, Бунгало №10, Вила, Жилище,  местност Здравец  Жилище, Вила,  местност Карталско Дере  Жилище, Жилище,  местност Мингингова Поляна  Вила, Жилище, Жилище,  местност Септемврийче  Жилище, Вилна Сграда, Вила, Жилище

На 24.06.2019 г. /10:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антим I  23, 15, 17, 21,  Антон Чехов  1,  Аргир Манасиев  8, 5, 2, 14, 1, 4, 7, 6, 6,  Захари Стоянов  12, 4, 2, 2а, 10, 8,  Иван Вазов  7, 1, 5, 3,  Иларион Макариополски  8, 2, 1, 3, 13, 4, 11, 10, 6, 9, 7,  К.  и Никола Хайдукови  6б, 5, 6, 1, 16, 14, 4, 2, 20, 8а, 10, 8, 18, 3, 7, 12,  Македония  Баня,  Митрополит Борис  30,  Сава Михайлов  14, 18, 5,  Св.  Иван Рилски  12, 6, 11, 19, 3, 9, 2, 10, 4, 8, 13, 7, 15, 5, 17,  Света Гора  1, 2, 2а,  Христо Силянов  8, 10

На 25.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 603. 192,  04279. 603. 195,  Алеко Константинов  12, 5, 7, 9,  Бадемите  2,  Борис Сарафов  1,  Братя Иванови  8, 7, 9,  Братя Миладинови  5, 5а,  Братя Миладинови  Кръстовище С ул. Митр.  Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 14, 10,  Васил Априлов  2, 8, 15, 10, 2, 12, 3, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7,  Владо Черноземски  12, 14, 12,  Владо Черноземски  13, 15, 26,  Генерал Тодоров  10, 8,  Георги С. Раковски  5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11,  Григор Пърличев  13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 34, 17, 11, 30, 16, 34, 22, 9, 38,  Димитър Димов  12, 6, 31, 9, 11, 14, 10, 8, 5, 16, 7,  Димитър Димов  18, 13,  Дъбравска  1,  Иван Михайлов  38, 46, 62а Со 2, 40, 46а, 48, 35, 35, 23, 23а, 34, 27, 50, 29, 54, 44, 36, 19, 33, 37, 36, 21, 31, 52, 25, 32,  Ильо Войвода  4, 6,  Ильо Войвода  12, 14, 10,  К.  и Никола Хайдукови  91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2,  Кръстьо Асенов  45, 38, 41, 36а, 53, 46, 43, 51а, 33, 50, 51, 39, 36, 34, 44, 42, 47, 49, 37, 48, 40, 35,  Кръстьо Асенов  6, 2, 4,  Кръстьо Асенов  16, 14, 5, 22, 21, 9, 28, 9, 13, 15, 8, 24, 27, 10, 29, 25а, 30, 17, 23, 25, 22а, 26, 20, 12, 18, 3, 31, 11, 47, 3, 19,  Майор Стефан Иванов  1, 1-В, 2,  Мара Бунева  1, 2, 10, 5, 8, 3, 4, 6, 12, 7, 14,  Мелник  29, 3, 1, 27, 5, 13, 15, 17, 25, 19, 7, 23, 11, 9, 21,  местност Медунски Андък  Омега, Хелиус-1,  Неофит Рилски  10, 12, 4, 10а, 8, 6, 2,  Николай Петрини  48, 13, 32, 45, 38, 30, 44, 16, 18, 53, 35, 23, 15, 13а, 27, 36, 26, 51, 47, 14, 41, 11, 12, 41б, 38, 19, 17, 49, 33, 42б, 52, 43, 50, 9, 22, 54, 28, 31, 25, 5, 40, 24, 49а, 57, 7а, 42, 34, 21, 39, 55, 29, 46,  Николай Петрини  6, 8,  Патриарх Евтимий  12, 7, 5, 10, 8, 3,  Полк. Кирил Чамишки  3, 8,  Родолюбие  7,  Сан Стефано  7, 9, 3, 1, 5, 5, 2,  Сан Стефано  15, 11, 9, 13, 4, 10, 6, 8,  Св. Св.  Кирил и Методий  7, 11, 1, 5, 3, 6, 7а, 9, 4, 5,  Славянска  55, 83, 57, 41, 43, 61, 53, 45, 63, 47, 59, 39, 49, 60, 51,  Славянска  15, 33, 48, 44, 19, 42, 27, 21, 44 Зж 1, 37, 29, 35, 50, 23, 31, 24, 25, 56,  Стара Планина  9, 3, 14, 8, 10, 7, 5, 6, 2, 12, 11, 1, 4,  Стефан Стамболов  13,  Цар Симеон  30

На 25.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Горно Хърсово: Горни Валог,  махала Буровци  къща,  махала Горни Двояци  къща,  махала Долни Двояци  къща,  махала Михтарци  къща,  махала Мъртвако  къща,  махала Новоселци  къща,  махала Панчовци  къща, Жилище, Помпа За Напояване,  махала Пържово  къща,  махала Стойковци  къща,  махала Тачовци  къща,  махала Шоповци  къща,  местност Валого,  местност Гьоловете,  Ровината,  Шопови Ниви,  2,  1

На 25.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов  5,  Васил Левски  53, 38, 51, 38 Админинстр.  Сгр., 32,  Васил Левски  4, 13, 10,  Васил Левски  14,  Даме Груев  9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27,  Дружба  1, 1, 10,  Еленово  169,  Илинден  14, 13,  Крушево  5 Рила, 5,  Крушево  1, 1в, 1а, 3, 1,  Менча Кърничева  44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33,  местност Международно Шосе  Магазин,  Петър Зографски  2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4,  Промишлена Зона,  Радовиш  1, 12,  Св.  Димитър Солунски  Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция,  Св. Св.  Кирил и Методий  21,  Тодор Александров  78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66,  УПИ Xx616. 112,  Кв. 204,  Цар Симеон  8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5

На 25.06.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Еленово,  Общ.  Благоевград: 2

На 25.06.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Изгрев,  Общ.  Благоевград: 33. 432,  X-333,  XI-333,  Айдарово,  Кучкудерска Нива,  местност Айдарово,  местност Пейчинска Чука,  местност Саковска Нива,  местност Чуката,  ПИ №352,  Кв. 21,  УПИ IV 87,  УПИ IX-317,  Кв. 25,  УПИ ХХ-320,  Кв. 22,  УПИ-XVI-312, Кв. 19,  УПИ-ХІ218 Кв. 21,  УПИ/Парцел 6,  Кв. 30,  Чуката,  ул. Братя Гошеви №7, 2, Жилище

На 26.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 603. 192,  04279. 603. 195,  Алеко Константинов  12, 5, 7, 9,  Алея на Здравето,  Антим I  25,  Аргир Манасиев  44, 48, 26, 22, 30, 52, 60, 50, 36, 32, 24, 28, 34, 46, 38, 42, 40, 50,  Борис Сарафов  4, 2а, 2,  Борис Сарафов  5, 3, 19, 7, 12, 25, 10, 11, 9, 35, 13, 23, 20, 33, 29, 21, 15, 17, 16, 7, 18, 8, 22, 27, 24, 31, 26, 14, 6,  Братя Миладинови  Кръстовище С ул. Митр.  Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 14, 10,  Васил Априлов,  Васил Априлов  2, 8, 15, 10, 2, 12, 3, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7,  Владо Черноземски  13, 15, 26,  Генерал Тодоров  10, 8,  Георги С. Раковски  5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11,  Григор Пърличев  13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 34, 17, 11, 30, 16, 34, 22, 9, 38,  Данаил Крапчев  16, 28, 3, 5, 14, 12,  Димитър Димов  12, 6, 31, 9, 11, 14, 10, 8, 5, 16, 7,  Димитър Димов  18, 13,  Димитър Йосифов  17, 15, 20, 6, 7, 12, 4, 9, 2, 8, 18, 11, 12, 5, 3, 2а, 14, 10, 16,  Димитър Талев  3,  Дъбравска  1,  Дъбравска  23,  Иван Михайлов  38, 46, 62а Со 2, 40, 46а, 48, 35, 35, 23, 23а, 34, 27, 50, 29, 54, 44, 36, 19, 33, 37, 36, 21, 31, 52, 25, 32,  Ильо Войвода  12, 14, 10,  Ильо Войвода  4, 6,  К.  и Никола Хайдукови  25, 52, 48, 64, 66б, 68, 54, 70, 46, 56, 60, 23, 66, 21, 68,  Костур  11, 13,  Кръстьо Асенов  16, 14, 5, 22, 21, 9, 28, 9, 13, 15, 8, 24, 27, 10, 29, 25а, 30, 17, 23, 25, 22а, 26, 20, 12, 18, 3, 31, 11, 47, 3, 19,  Кръстьо Асенов  6, 2, 4,  Кръстьо Асенов  45, 38, 41, 36а, 53, 46, 43, 51а, 33, 50, 51, 39, 36, 34, 44, 42, 47, 49, 37, 48, 40, 35,  Майор Стефан Иванов  1, 1-В, 2,  местност Айдаровско Дере,  местност Арнаутски Гроб  Картинг Писта- Полигона,  местност Бачиново  Каравана, Складов Терен,  местност Колзодуй  Търговски Комплекс С Бензиност,  местност Полигона  Жилище,  местност Река Струма  Помощно Ст-Во,  Митрополит Борис  35,  Неофит Рилски  9, 11, 5, 1, 13, 7, 3, 15,  Николай Петрини  48, 13, 32, 45, 38, 30, 44, 16, 18, 53, 35, 23, 15, 13а, 27, 36, 26, 51, 47, 14, 41, 11, 12, 41б, 38, 19, 17, 49, 33, 42б, 52, 43, 50, 9, 22, 54, 28, 31, 25, 5, 40, 24, 49а, 57, 7а, 42, 34, 21, 39, 55, 29, 46,  Николай Петрини  6, 8,  Огражден  Жилище,  Патриарх Евтимий  12, 7, 5, 10, 8, 3,  Петко Р. Славейков  18,  Петър Стоянов  3, 4,  Полк. Кирил Чамишки  3, 8,  Родолюбие  4,  Сан Стефано  15, 11, 9, 13, 4, 10, 6, 8,  Сан Стефано  7, 9, 3, 1, 5, 5, 2,  Св.  Иван Рилски  19,  Сергей Румянцев  10, 16, 13, 3, 7, 12, Жилище, 8, 1, 14, 2, 11, 4, 9, 6, 5,  Славянска  55, 83, 57, 41, 43, 61, 53, 45, 63, 47, 59, 39, 49, 60, 51,  Славянска  15, 33, 48, 44, 19, 42, 27, 21, 44 Зж 1, 37, 29, 35, 50, 23, 31, 24, 25, 56,  Сотир Атанасов  1,  Стефан Стамболов  13,  Струма  19, 11,  Струмско Център  Каравана,  Тодор Александров  21,  Христо Силянов  9, 11, 12, 13,  Христо Чернопеев  27, 29,  Цар Симеон  30,  Яне Сандански  1,  Река Бистрица,  Офис

На 26.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Изгрев,  Общ.  Благоевград: Вила

На 26.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Церово,  Общ.  Благоевград: местност Кантона,  При Полигона

На 26.06.2019 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Братя Миладинови  на Рзи, 2,  Бялата Висота,  Георги Измирлиев  1, Книжарница, 1 Боулинг Център, 2, 8, 1, Магазин,  Георги Измирлиев-македончето,  Крали Марко  10,  Перелик  15,  Пи№04279. 625. 207,  Стефан Стамболов  13, 21, 13,  Магазин

На 26.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов  5,  Бадемите  4,  Борис Сарафов  28,  Васил Левски  53, 38, 51, 38 Админинстр.  Сгр., 32,  Васил Левски  4, 13, 10,  Васил Левски  14,  Даме Груев  9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27,  Дружба  1, 1, 10,  Дъбравска  13, 16, 8, 6, 12в, 11-Б, 10, 12б, 11в, 9, 12, 14, 11,  Еленово  169,  Илинден  14, 13,  К.  и Никола Хайдукови  49, 45, 29, 37, 51, 35, 39, 53, 47, 27,  Крушево  5 Рила, 5,  Крушево  1, 1в, 1а, 3, 1,  Мелник  20, 29, 2, 24, 26, 26а, 22, 28, 12, 6, 27, 16, 8, 25, 10, 4, 18, 14,  Менча Кърничева  44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33,  местност Международно Шосе  Магазин,  Петър Зографски  2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4,  ПИ №04279. 607. 24,  Промишлена Зона,  Радовиш  1, 12,  Родолюбие  5, 2,  Св.  Димитър Солунски  Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция,  Св. Св.  Кирил и Методий  21,  Сотир Атанасов  10, 12, 3, 7, 4, 2, 6, 9, 8,  Тодор Александров  78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66,  Трети Март  17,  УПИ Xx616. 112,  Кв. 204,  Христо Чернопеев  24, 37, 22, 47, 35, 28, 39, 18, 33, 41, 43, 45, 26, 20,  Цар Симеон  8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5

На 26.06.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски  29, 29,  Андрей Ляпчев  1, 1,  Антон Чехов  1, 20, 1, 5, 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18,  Бодрост  5, 2, 9, 7, 1, 3, 2, 8, Жилище, Стоматологичен Кабинет, 10, 4, 6, 1, 11, 13, 12, 2, 5, 11, Стоматологичен Кабинет, 10, 13, 3, 7, 6, 1, 2, 8, 1, 12, 4, 9, Жилище,  Босилек  2, 8, 3, 6, 4, 5, 7, 8, 4, 2, 3, 5, 6, 7,  Бул. Св. Кирил и Методий и ул. Илинден,  Ванюша Валчук  7, 1, 5, 3, 10,  Васил Левски  25, 53, 38, 51, 38 Админинстр.  Сгр., 32, 18, 32, 16, 20, 26, 3, 7, 14,  Владо Черноземски  училище,  Генерал Тодоров  3, 3, 1,  Георги Попов  44,  Георги Попов  Магазин, 4, 10, 12, 6, Врем. С-Во, 31, 14, 20, 4а, 37, 8, 22, 18, 16,  Грамада  Канцеларии, Сервиз, Помпа,  Д-Р Борис Проевски  7, 7,  Даме Груев  9, 20, 9, 15, 13, 20, 21, 9, 26, 3, 5, 19, 22, 1, 28, 40, 38, 4 Завод, 16, 12, 10, 1, 4, Магазин, 5, 3,  Джеймс Баучер  4, 2, 6, 4,  Дойран  3,  Дружба  1, 1, 10,  Дунав  1, 5, 3,  Евтим Драганов  7, 4, 5, 3, 6, 7, 9, 2, 1,  Еленово  169,  Илинден  14, 13, 6, Магазин, 12, 13,  Илинден  17, 19, 16, 16, Тото Пункт, 21, 29, 21, 23, 21 Б, 25, 27, 21, 19, 17, Тото Пункт, 16, 16, 27, 21, 21, 23, 25, 21 Б, 21, 29,  Климент Охридски  36, 61, 57, 65, 38, 55, 46, 67, 34, 63, 51, 69, 53, 48, 49, 40, 34б, 44, 59, 1е, 8, 11, 6, 2, 5, 9, 1-В, 1, 4, 3, 7, 16, 14, 10, 47, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 19, 32, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 41, 13, 29, 18, 12,  Крушево  5 Рила, 5, 10, 8, 2, 4, 6, 12, 18, 3, 14, 3,  Крушево  9, 7, 24, 28, 22, 26, 11, 13, 5а, 20, 24а, 17, 15,  Кузман Шапкарев  Казан, 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10,  Люляк  18, 19, 12, 3, 17, 15, 9, 5, 4, 6, 1, 14, 10, 2, 11, 16, 7, 13, 8,  Малешево  10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11,  Марица  20, 37, 18, 39, 33, 35, 31, 33, 35, 31, 37, 20, 33, 39, 33, 18,  Менча Кърничева  37, 58, 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33,  Менча Кърничева  56, 58, 58, 32, 28, 56, 58, 58, 13, 26, 17, 22, 20, 15, 11, 19, 26б, 24, 32, 28,  Места  9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12,  местност Международно Шосе  Канцеларии, 10, Работилница, Магазин,  местност Под Грамадите-Ш13,  Никола Вапцаров,  Петър Зографски  13,  ПИ №04279. 615. 264,  Победа  5, 7, 1, 2, 5а, 9, 3, 6, 4,  Полковник Димов  3, 1,  Полковник Дрангов  59,  Промишлена Зона,  Промишлена Зона  Вто,  Радовиш  2,  Св.  Димитър Солунски  9, 9, 1, Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция, 1 на Гарата, 30, 9, Врем. С-Во, 30, 15, 12, 10,  Св.  Димитър Солунски  12, Ж. П. Район, 149, 16, 17, 26,  Св. Св.  Кирил и Методий  Жп Гара, 24, 28, 30, 26, 28, 28, 26, 24, 28, Жп Гара, 30, 31, 29, 29, 21,  Св. Св.  Кирил и Методий  27, 25, 30, 25, 24г, 25, 15, 19, 14, 20, 21, 16, 17, 21, 18, 18, 23, 23, 20, 22, 18, 24, 25, 24г, 27, 25, 25, 30, 3, 13, 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, 18, 23, 23, 20, 24, 18, 22,  Скаптопара  47, 47,  Спартак  2, 7, 8, 10а, 10, 1, 3, 6, 9, 4, 5, 2., 1, 2., 4, 7, 6, 10а, 3, 5, 9, 2, 10, 8,  Стефан Стамболов  13,  Стефан Стамболов  13, 13,  Страцин  20, 11, 10, 18, 9,  Тодор Александров  102, 101, 83, 104, 85, 100, 95, 71, 110, 71, 96, 93, 98, 103, 89, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, 55, 53, 92а, 75, 57, 81, 51, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66,  Тодор Александров  56, 58,  ул.  Даме Груев,  Кв.  216,  УПИ-XII,  Пи04279. 617. 14 и 04279. 617,  УПИ IV-537,  Кв. 124,  УПИ V-7152,  Кв. 216в,  УПИ XX616. 112,  Кв. 204,  УПИ ІІ-427,  Кв. 30а,  Цар Самуил  108,  Цар Симеон  8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5,  Цар Симеон  11, 13, 11, 13,  Офис, Администрация, Бар, 151,  149

На 26.06.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Св.  Димитър Солунски  12, Ж. П. Район, 149, 16, 17,  149

На 27.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 603. 192,  04279. 603. 195,  Алеко Константинов  12, 5, 7, 9,  Алея на Здравето,  Антим I  25,  Аргир Манасиев  44, 48, 26, 22, 30, 52, 60, 50, 36, 32, 24, 28, 34, 46, 38, 42, 40, 50,  Бадемите  2,  Борис Сарафов  5, 3, 19, 7, 12, 25, 10, 11, 9, 35, 13, 23, 20, 33, 29, 21, 15, 17, 16, 7, 18, 8, 22, 27, 24, 31, 26, 14, 6,  Борис Сарафов  1,  Борис Сарафов  4, 2а, 2,  Братя Миладинови  Кръстовище С ул. Митр.  Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 14, 10,  Ванюша Валчук  7, 1, 5, 3, 10,  Васил Априлов  2, 8, 15, 10, 2, 12, 3, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7,  Васил Априлов,  Владо Черноземски  училище,  Владо Черноземски  13, 15, 26,  Генерал Тодоров  1,  Генерал Тодоров  10, 8,  Георги С. Раковски  5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11,  Григор Пърличев  13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 34, 17, 11, 30, 16, 34, 22, 9, 38,  Данаил Крапчев  16, 28, 3, 5, 14, 12,  Димитър Димов  18, 13,  Димитър Димов  12, 6, 31, 9, 11, 14, 10, 8, 5, 16, 7,  Димитър Йосифов  17, 15, 20, 6, 7, 12, 4, 9, 2, 8, 18, 11, 12, 5, 3, 2а, 14, 10, 16,  Дъбравска  23,  Дъбравска  1,  Дъбравска  1,  Иван Михайлов  38, 46, 62а Со 2, 40, 46а, 48, 35, 35, 23, 23а, 34, 27, 50, 29, 54, 44, 36, 19, 33, 37, 36, 21, 31, 52, 25, 32,  Ильо Войвода  4, 6,  Ильо Войвода  12, 14, 10,  К.  и Никола Хайдукови  25, 52, 48, 64, 66б, 68, 54, 70, 46, 56, 60, 23, 66, 21, 68,  Костур  11, 13,  Крушево  9, 7, 24, 28, 22, 26, 11, 13, 5а, 20, 24а, 17, 15,  Кръстьо Асенов  6, 2, 4,  Кръстьо Асенов  16, 14, 5, 22, 21, 9, 28, 9, 13, 15, 8, 24, 27, 10, 29, 25а, 30, 17, 23, 25, 22а, 26, 20, 12, 18, 3, 31, 11, 47, 3, 19,  Кръстьо Асенов  45, 38, 41, 36а, 53, 46, 43, 51а, 33, 50, 51, 39, 36, 34, 44, 42, 47, 49, 37, 48, 40, 35,  Майор Стефан Иванов  1, 1-В, 2,  Мелник  29, 3, 1, 27, 5, 13, 15, 17, 25, 19, 7, 23, 11, 9, 21,  Менча Кърничева  13, 26, 17, 22, 20, 15, 11, 19, 26б, 24,  местност Бачиново  Каравана, Складов Терен,  Митрополит Борис  35,  Неофит Рилски  9, 11, 5, 1, 13, 7, 3, 15,  Неофит Рилски  10, 12, 4, 10а, 8, 6, 2,  Николай Петрини  6, 8,  Николай Петрини  48, 13, 32, 45, 38, 30, 44, 16, 18, 53, 35, 23, 15, 13а, 27, 36, 26, 51, 47, 14, 41, 11, 12, 41б, 38, 19, 17, 49, 33, 42б, 52, 43, 50, 9, 22, 54, 28, 31, 25, 5, 40, 24, 49а, 57, 7а, 42, 34, 21, 39, 55, 29, 46,  Патриарх Евтимий  12, 7, 5, 10, 8, 3,  Петър Стоянов  3, 4,  Полк. Кирил Чамишки  3, 8,  Родолюбие  4,  Родолюбие  7,  Сан Стефано  7, 9, 3, 1, 5, 5, 2,  Сан Стефано  15, 11, 9, 13, 4, 10, 6, 8,  Св.  Иван Рилски  19,  Св. Св.  Кирил и Методий  3, 13,  Сергей Румянцев  10, 16, 13, 3, 7, 12, Жилище, 8, 1, 14, 2, 11, 4, 9, 6, 5,  Славянска  15, 33, 48, 44, 19, 42, 27, 21, 44 Зж 1, 37, 29, 35, 50, 23, 31, 24, 25, 56,  Славянска  55, 83, 57, 41, 43, 61, 53, 45, 63, 47, 59, 39, 49, 60, 51,  Сотир Атанасов  1,  Стара Планина  9, 3, 14, 8, 10, 7, 5, 6, 2, 12, 11, 1, 4,  Стефан Стамболов  13,  Тодор Александров  56, 58,  Христо Силянов  9, 11, 12, 13,  Христо Чернопеев  27, 29,  Цар Симеон  30,  Офис

На 27.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов  5,  Бадемите  4,  Борис Сарафов  28,  Васил Левски  14,  Васил Левски  4, 13, 10,  Васил Левски  53, 38, 51, 38 Админинстр.  Сгр., 32,  Даме Груев  9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27,  Дружба  1, 1, 10,  Дъбравска  13, 16, 8, 6, 12в, 11-Б, 10, 12б, 11в, 9, 12, 14, 11,  Еленово  169,  Илинден  14, 13,  К.  и Никола Хайдукови  49, 45, 29, 37, 51, 35, 39, 53, 47, 27,  Крушево  5 Рила, 5,  Крушево  1, 1в, 1а, 3, 1,  Мелник  20, 29, 2, 24, 26, 26а, 22, 28, 12, 6, 27, 16, 8, 25, 10, 4, 18, 14,  Менча Кърничева  44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33,  местност Международно Шосе  Магазин,  Петър Зографски  2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4,  ПИ №04279. 607. 24,  Промишлена Зона,  Радовиш  1, 12,  Родолюбие  5, 2,  Св.  Димитър Солунски  Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция,  Св. Св.  Кирил и Методий  21,  Сотир Атанасов  10, 12, 3, 7, 4, 2, 6, 9, 8,  Тодор Александров  78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66,  Трети Март  17,  УПИ Xx616. 112,  Кв. 204,  Христо Чернопеев  24, 37, 22, 47, 35, 28, 39, 18, 33, 41, 43, 45, 26, 20,  Цар Симеон  8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5

На 27.06.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски,  Ален Мак  13, 8, Жилище,  Антон Чехов  1,  Армутлука,  Асен Итов  9,  Бистрица  Жилище, Жилище,  Братя Иванови  Жилище, 1,  Броди  32, 36, 2, 16,  Васил Левски  42, 65,  Владо Черноземски  3,  Гемеджиите  12,  Георги Попов  30,  Даме Груев  36,  Еленово  Жилище, 173,  Зеленка  5,  Иван Гарванов  1б,  Илинден  23, 14,  Искър  13,  Карамихайлов Бунар,  Кв.  Струмско Стопански Двор,  Коста Босилков  3,  Липа  2,  Любен Каравелов  6,  Люляк  21,  местност Авганцов Чифлик Ш. 72,  местност Горски Разсадник,  местност Пенков Чифлик  Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване, Жилищна Сграда  С  Магазини,  местност Под Черквата  Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, къща,  местност Река Бистрица  Помощно Стопанство,  местност Река Струма  Помощно Ст-Во, Имот №108032,  местност Реката,  Неуточнен Адрес  ТП Горско Стопанство,  Николай Петрини  42,  Обел  4,  Огражден  Жилище, 8,  Освобождение  94, 98, 16, 96,  Панайот Хитов  14, 25,  Пенков Чифлик  Ш. 39,  Пенков Чифлик-Ш. 39,  Пирин  Жилище,  Покровнишко Шосе  14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База,  Офиси, Магазин За Мебели и Офиси, Помпа За Напояване, 22,  Полковник Дрангов  100,  Река Бистрица,  Старата Гара-Ш-14,  Стопански Двор Струмско,  Струма  17, Жилище, 15, 9,  Струмско Център  21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник,  Христо Чернопеев  2,  Яне Сандански  15,  Склад, Помощно Стопанстово

На 27.06.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Габрово,  Общ.  Благоевград: 14204. 501. 10,  махала Хамбарджийска,  Синаница / Реката,  Тугулска,  Жилище, къща

На 27.06.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Дебочица: Вила

На 27.06.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Железница,  Общ.  Симитли: местност Ръждавец,  Поповска

На 27.06.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Лешко: 163,  М.  Реката-Тополата,  Велковци,  Горно Лешко  Жилище, Жилище, Жилище, Жилище,  Долно Лешко  Жилище, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Офис, Жилище, Ресторант, Офис, къща, Омчорник, Жилище,  махала Корянска,  местност Реката-Чуката,  местност Селището,  ПИ №149,  С.  Горно Лешко,  Община Благоевград,  Жилище

На 27.06.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Мощанец: XvI-122, 123,  Кв.  14,  извън регулация  1,  махала .  Поповска,  махала Кантурска  Помпа За Напояване, къща,  ПИ №110,  Кв. 13,  ПИ №69,  Кв. 12,  УПИ XI-75,  Кв.  6,  УПИ-16-104, Кв. 13,  Четирка,  къща, 2, къща, 1

На 27.06.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Обнова: Ив. Вазов  5а

На 27.06.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Падеш: Бреза  7, Поща,  Будишка  Жилище,  махала .  Ушите,  Месност Миджевци  Помпа За Напояване,  местност Джабирци,  местност Джалеви Бахчи,  местност Златовръх,  местност Пушовица,  местност Ридината,  местност Стопански Двор,  местност Ушите,  местност Чокарци,  Падеш  Жилище, Овчарник, Жилище, Обор, Жилище, Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, Жилище, Сладкарница, Фурна, Аптека, Жилищна Сграда, Офис, Магазин, Помпа За Напояване, Здр. Служба, Жилище, Офис, Жилище, Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Жилище, Жилище,  УПИ I-219,  Кв. 17,  УПИ II-207, Кв. 13,  УПИ V-74,  Кв. 5,  Гараж

На 27.06.2019 г. /08:45 – 09:45 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Покровник: 3-ти Март  6,  Валого,  Веселинци,  Ленището,  местност Гладно Поле  Жилищна Сграда- Вр. Стр.,  местност Ленището,  местност Реката,  местност Цветковици,  Минковци,  Покровнишко Шосе  1, 14, 15, Скз Покровник, Агрс Благоевград, Фирма,  Поповка  5,  При Цветковски Воденици,  Равначка,  Тодор Александров  7, 11,  УПИ I-432,  Кв. 28,  УПИ I-546,  Кв. 13,  УПИ XXXI-78,  Кв. 6,  УПИ-9-369, Кв. 17,  Хан Аспарух  1,  Христо Смирненски  8,  Четирка, Помпа, Жилище, 1, къща

На 27.06.2019 г. /08:45 – 13:00 ч./ –  Благоевград: Армутлука,  Кв.  Струмско Стопански Двор,  Стопански Двор Струмско,  Струмско Център  Жилище, Пом. С-Во, Рибарник

На 27.06.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М.  Под Черквата,  04279. 140. 65,  04279. 628. 234,  04279. 628. 416,  VII – 5799,  Кв.  11,  Баба Тонка  2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12,  Влахина Планина  2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, 13,  Възраждане  2, 2, 3, 1, 1,  Възрожденска  8,  Гемеджиите  2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4,  Заря  1, 7, 5, 9, 14, 20, 3, 1, 6, 10, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр.  Ст-Во, 12, 8, 18,  Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167,  Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454,  Кресна  6, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 11, 3, 30, 9, 5, 8,  Любен Каравелов  14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр.  Стр., 1, 9, 8, 18, 19, 17, 15, 12,  Малешевска  1, 7, 3, 4, 5,  местност Армутлука,  местност Папльо,  местност Пенков Чифлик  Пом. С-Во, Жилище,  местност Песока-Оранжерии,  местност Песоко  Помпа,  местност Под Черквата,  местност Чуката,  Освобождение  5, 93, 58, 44, 60, 1, 102, 25, 70, 56, 31, 72, 6, 68, 62, 81, 106, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 29, 9, 46, 30, 7, 64, 45, 23, 74, 52, 35, 108, 85, 39, 50, 27, 84, 66, 76, 25, 42, 48, 54, 100, 9, 37, 52, 32, 98, 54,  Панайот Волов  22, 8, 5, 2, 20, 19, 18, 13, 17, 12, 4, 24, 9, 26, 7, 3, 16, 11, 1, 12,  Панорамен път  32а,  Пенков Чифлик,  Пеньо Пенев  2, 1, 4, 5, 6, 3,  ПИ №04279. 628. 459. 1,  Пи№04279. 628. 394,  Кв. 12,  Питу Гули  4, 3, 5, 7, 1, 11, 9,  Под Черквата,  Прогрес  3, 13, 5, 8, 19, 2, 4, 16, 1, 10, 6, 17, 18, 14, 9, 12,  Р-Н Стопански Двор  22, 21, 3,  Радецки  1, 4, 5, 3,  Райко Жинзифов  10а, 10, 18, 8, 22, 20, 16, 12, 14, 6, 24, 4, 2, 26,  Солунските Атентатори  1, 8, 4, 8, 3, 12, 7, 5, 10, 2,  Старо Струмско  12, 2, 4,  Стопански Двор  13,  Струмско Център  Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище,  Тодор Каблешков  8, 3, 4, 6, 1, 7,  Трифон Кунев  3,  ул.  Кресна и ул.  Освобождение,  УПИ XII-4838,  Кв. 8,  Христо Ботев  Фурна,  Помпа За Напояване

На 28.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 603. 192,  04279. 603. 195,  Алеко Константинов  12, 5, 7, 9,  Александър Стамболийски  29,  Бадемите  2,  Борис Сарафов  4, 2а, 2,  Борис Сарафов  1,  Братя Миладинови  Кръстовище С ул. Митр.  Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 14, 10,  Васил Априлов  2, 8, 15, 10, 2, 12, 3, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7,  Васил Априлов,  Владо Черноземски  13, 15, 26,  Генерал Тодоров  10, 8,  Георги С. Раковски  5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11,  Григор Пърличев  13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 34, 17, 11, 30, 16, 34, 22, 9, 38,  Димитър Димов  18, 13,  Димитър Димов  12, 6, 31, 9, 11, 14, 10, 8, 5, 16, 7,  Дъбравска  1,  Дъбравска  1,  Иван Михайлов  38, 46, 62а Со 2, 40, 46а, 48, 35, 35, 23, 23а, 34, 27, 50, 29, 54, 44, 36, 19, 33, 37, 36, 21, 31, 52, 25, 32,  Илинден  Тото Пункт, 16, 16,  Ильо Войвода  4, 6,  Ильо Войвода  12, 14, 10,  Костур  11, 13,  Кръстьо Асенов  6, 2, 4,  Кръстьо Асенов  16, 14, 5, 22, 21, 9, 28, 9, 13, 15, 8, 24, 27, 10, 29, 25а, 30, 17, 23, 25, 22а, 26, 20, 12, 18, 3, 31, 11, 47, 3, 19,  Кръстьо Асенов  45, 38, 41, 36а, 53, 46, 43, 51а, 33, 50, 51, 39, 36, 34, 44, 42, 47, 49, 37, 48, 40, 35,  Майор Стефан Иванов  1, 1-В, 2,  Мелник  29, 3, 1, 27, 5, 13, 15, 17, 25, 19, 7, 23, 11, 9, 21,  Митрополит Борис  35,  Неофит Рилски  9, 11, 5, 1, 13, 7, 3, 15,  Неофит Рилски  10, 12, 4, 10а, 8, 6, 2,  Николай Петрини  6, 8,  Николай Петрини  48, 13, 32, 45, 38, 30, 44, 16, 18, 53, 35, 23, 15, 13а, 27, 36, 26, 51, 47, 14, 41, 11, 12, 41б, 38, 19, 17, 49, 33, 42б, 52, 43, 50, 9, 22, 54, 28, 31, 25, 5, 40, 24, 49а, 57, 7а, 42, 34, 21, 39, 55, 29, 46,  Патриарх Евтимий  12, 7, 5, 10, 8, 3,  Полк. Кирил Чамишки  3, 8,  Родолюбие  7,  Сан Стефано  7, 9, 3, 1, 5, 5, 2,  Сан Стефано  15, 11, 9, 13, 4, 10, 6, 8,  Св.  Иван Рилски  19,  Св. Св.  Кирил и Методий  18, 23, 23, 20,  Сергей Румянцев  10, 16, 13, 3, 7, 12, Жилище, 8, 1, 14, 2, 11, 4, 9, 6, 5,  Славянска  15, 33, 48, 44, 19, 42, 27, 21, 44 Зж 1, 37, 29, 35, 50, 23, 31, 24, 25, 56,  Славянска  55, 83, 57, 41, 43, 61, 53, 45, 63, 47, 59, 39, 49, 60, 51,  Стара Планина  9, 3, 14, 8, 10, 7, 5, 6, 2, 12, 11, 1, 4,  Стефан Стамболов  13,  Стефан Стамболов  13,  Цар Симеон  30,  Офис

На 28.06.2019 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Зелен Дол: 293,  Валого-Краварник,  местност Валого-Краварник,  Пи№ 0077026,  УПИ Iv-220, Кв. 8

На 28.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Александър Стамболийски,  Антон Чехов  1,  Антон Чехов  5,  Бадемите  4,  Бистрица  Жилище,  Борис Сарафов  28,  Броди  32, 36, 2,  Васил Левски  42, 65,  Васил Левски  14,  Васил Левски  4, 13, 10,  Васил Левски  53, 38, 51, 38 Админинстр.  Сгр., 32,  Владо Черноземски  3,  Даме Груев  36,  Даме Груев  9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27,  Дружба  1, 1, 10,  Дъбравска  13, 16, 8, 6, 12в, 11-Б, 10, 12б, 11в, 9, 12, 14, 11,  Еленово  Жилище, 173,  Еленово  169,  Зеленка  5,  Илинден  23, 14,  Илинден  14, 13,  К.  и Никола Хайдукови  49, 45, 29, 37, 51, 35, 39, 53, 47, 27,  Крушево  1, 1в, 1а, 3, 1,  Крушево  5 Рила, 5,  Липа  2,  Любен Каравелов  6,  Мелник  20, 29, 2, 24, 26, 26а, 22, 28, 12, 6, 27, 16, 8, 25, 10, 4, 18, 14,  Менча Кърничева  44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33,  местност Авганцов Чифлик Ш. 72,  местност Горски Разсадник,  местност Международно Шосе  Магазин,  местност Пенков Чифлик  Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване, Жилищна Сграда  С  Магазини,  местност Под Черквата  Помпа За Напояване,  местност Река Бистрица,  местност Река Струма  Помощно Ст-Во,  местност Реката,  Николай Петрини  42,  Огражден  Жилище,  Панайот Хитов  14,  Пенков Чифлик  Ш. 39,  Пенков Чифлик-Ш. 39,  Петър Зографски  2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4,  ПИ №04279. 607. 24,  Пирин  Жилище,  Покровнишко Шосе  14, Производствена База-Бетонов Въ,  Полковник Дрангов  100,  Промишлена Зона,  Радовиш  1, 12,  Река Бистрица,  Родолюбие  5, 2,  Св.  Димитър Солунски  Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция,  Св. Св.  Кирил и Методий  21,  Сотир Атанасов  10, 12, 3, 7, 4, 2, 6, 9, 8,  Струма  17, Жилище, 15, 9,  Струмско Център  21, 2, Гараж,  Тодор Александров  78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 88, 70а, 56а, 64, 86, 60, 66,  Трети Март  17,  УПИ Xx616. 112,  Кв. 204,  Христо Чернопеев  24, 37, 22, 47, 35, 28, 39, 18, 33, 41, 43, 45, 26, 20,  Цар Симеон  8, 7, 1, 10, 9, 4, 2, 6, 3, 5,  Склад

На 28.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Покровник: 3-ти Март  6,  Ленището,  местност Ленището,  местност Цветковици,  Минковци,  Покровнишко Шосе  1, 14,  При Цветковски Воденици,  Тодор Александров  7, 11,  УПИ I-546,  Кв. 13,  УПИ-9-369, Кв. 17,  Христо Смирненски  8, Помпа, Жилище

На 29.06.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 603. 192,  04279. 603. 195,  Алеко Константинов  12, 5, 7, 9,  Алея на Здравето,  Антим I  25,  Антон Чехов  1,  Аргир Манасиев  44, 48, 26, 22, 30, 52, 60, 50, 36, 32, 24, 28, 34, 46, 38, 42, 40, 50,  Бадемите  30, 28, 26, 18, 12, 22, 4, 20, 16, 24, 10, 32, 8, 14,  Бистрица  1,  Борис Сарафов  38, 41, 37, 45, 30, 36, 32, 43, 47, 39, 34,  Борис Сарафов  5, 3, 19, 7, 12, 25, 10, 11, 9, 35, 13, 23, 20, 33, 29, 21, 15, 17, 16, 7, 18, 8, 22, 27, 24, 31, 26, 14, 6,  Братя Миладинови  Кръстовище С ул. Митр.  Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 14, 10,  Васил Априлов  2, 8, 15, 10, 2, 12, 3, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7,  Владо Черноземски  13, 15, 26,  Генерал Тодоров  10, 8,  Георги С. Раковски  5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11,  Григор Пърличев  13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 34, 17, 11, 30, 16, 34, 22, 9, 38,  Данаил Крапчев  16, 28, 3, 5, 14, 12,  Димитър Димов  18, 13,  Димитър Димов  12, 6, 31, 9, 11, 14, 10, 8, 5, 16, 7,  Димитър Йосифов  17, 15, 20, 6, 7, 12, 4, 9, 2, 8, 18, 11, 12, 5, 3, 2а, 14, 10, 16,  Дъбравска  31, 20, 24, 35, 18, 16, 22, 33,  Дъбравска  29, 27, 31, 25, 17, 23, 37, 15, 19,  Дъбравска  23,  Иван Михайлов  38, 46, 62а Со 2, 40, 46а, 48, 35, 35, 23, 23а, 34, 27, 50, 29, 54, 44, 36, 19, 33, 37, 36, 21, 31, 52, 25, 32,  Изгрев  2,  Ильо Войвода  12, 14, 10,  Ильо Войвода  4, 6,  К.  и Никола Хайдукови  75, 63, 72, 80, 84, 74, 61, 81, 55, 65, 69, 83, 73, 79, 71, 59, 76, 57, 67, 77, 51, 2,  К.  и Никола Хайдукови  25, 52, 48, 64, 66б, 68, 54, 70, 46, 56, 60, 23, 66, 21, 68,  Кръстьо Асенов  6, 2, 4,  Кръстьо Асенов  45, 38, 41, 36а, 53, 46, 43, 51а, 33, 50, 51, 39, 36, 34, 44, 42, 47, 49, 37, 48, 40, 35,  Кръстьо Асенов  16, 14, 5, 22, 21, 9, 28, 9, 13, 15, 8, 24, 27, 10, 29, 25а, 30, 17, 23, 25, 22а, 26, 20, 12, 18, 3, 31, 11, 47, 3, 19,  Майор Стефан Иванов  1, 1-В, 2,  местност Бачиново  Каравана, Складов Терен,  Никола Вапцаров  29,  Николай Петрини  6, 8,  Николай Петрини  48, 13, 32, 45, 38, 30, 44, 16, 18, 53, 35, 23, 15, 13а, 27, 36, 26, 51, 47, 14, 41, 11, 12, 41б, 38, 19, 17, 49, 33, 42б, 52, 43, 50, 9, 22, 54, 28, 31, 25, 5, 40, 24, 49а, 57, 7а, 42, 34, 21, 39, 55, 29, 46,  Патриарх Евтимий  12, 7, 5, 10, 8, 3,  Петър Стоянов  3, 4,  Полк. Кирил Чамишки  3, 8,  Преспа  13, 12, 3, 15, 10, 11а, 2, 11, 1, 6, 9, 5, 17, 8, 19, 7, 4,  Родолюбие  4,  Сан Стефано  15, 11, 9, 13, 4, 10, 6, 8,  Сан Стефано  7, 9, 3, 1, 5, 5, 2,  Славянска  15, 33, 48, 44, 19, 42, 27, 21, 44 Зж 1, 37, 29, 35, 50, 23, 31, 24, 25, 56,  Славянска  55, 83, 57, 41, 43, 61, 53, 45, 63, 47, 59, 39, 49, 60, 51,  Сотир Атанасов  12, 8,  Сотир Атанасов  1,  Стефан Стамболов  13,  Христо Силянов  9, 11, 12, 13,  Христо Чернопеев  27, 29,  Цар Симеон  30

На 29.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Бадемите  4,  Борис Сарафов  28,  Дъбравска  13, 16, 8, 6, 12в, 11-Б, 10, 12б, 11в, 9, 12, 14, 11,  К.  и Никола Хайдукови  49, 45, 29, 37, 51, 35, 39, 53, 47, 27,  Мелник  20, 29, 2, 24, 26, 26а, 22, 28, 12, 6, 27, 16, 8, 25, 10, 4, 18, 14,  ПИ №04279. 607. 24,  Родолюбие  5, 2,  Сотир Атанасов  10, 12, 3, 7, 4, 2, 6, 9, 8,  Трети Март  17,  Христо Чернопеев  24, 37, 22, 47, 35, 28, 39, 18, 33, 41, 43, 45, 26, 20

Община Гоце Делчев

На 24.06.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Баничан: местност Поле,  В Сградата на Кметството, Читалище

На 24.06.2019 г. /11:00 – 11:30 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев,  местност Мочура  Сграда, Цех

На 24.06.2019 г. /11:00 – 11:30 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Копривлен: 024015,  585 Кв. 3,  Бачо Киро  19, 10, 7, 46, 9, 17, 5, 21, 3, 25, 27, 20, 24,  Васил Левски  11а, 13, 2, 5, 7, 10, 3, 9, 1, 11, 4, 8,  Драва  6, 3, 10, 7, 5, 24, 1, 8,  Драма  7, 9, 13, 21, 17, 27, 25, 3-5, 26, 11, 2, 36,  Илинден  8,  Мрамора  21, 17, 19, 40, 22, 25, 43, 29, 27, 33, 32, 35, 15, 34, 23, 24, 42, 31, 37, 3, 13, 9, 2, 14, 5, 8, 10, 7, 6, 18,  Неуточнен Адрес  Цех За Обработка на Мрамор, Цех За Преработка на Мрамор, Поща, Стадиона,  Освобождение  8, 13, 11, 1, 3, 9, 4, 19, 2, 17, 23, 6, 5, 7,  Петър Берон  7, 6, 9,  Първи Май  10, 16, 14, 9, 7, 1, 5, 12, 8, 2,  Славянска  11, 10, 13, 7, 6, 18, 30-32, 15, 14, 5, 20, 16, 9, 17, 2, 4, 8, 6, 3, 1, 12,  Тодор Паница  30, 26, 20, 32, 28,  Хан Аспарух  15, 11, 17, 9, 10, 13, 8, 4, 6, 19, 1, 7, 2, 9, 4,  Цар Калоян  9, 7, 5, 3, 4, 1,  Цар Симеон  1, 15, 7, 13, 17, 10, 5, 11, 2,  Шипка  13, 14, 17, 15, 16, 18, 10, 2, 1, 8, 7, 4, 12, 9, 6,  Яне Сандански  14, 7, 2, 12, 17, 13, 26, 40, 23, 20, 10, 1, 24, 30, 8, 36, 28, 4, 18, 15, 6, 22, 3, 11,  Тп3, Тп5, Тото Пункт

На 24.06.2019 г. /11:00 – 11:30 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ –  Хаджидимово: VIII,  І-319,  Кв. 81,  Акация  1,  Ангел Кънчев  6,  Баба Тонка  12,  Бачо Киро  8, 1, 2, 4, 3,  Васил Левски  11, 16, 13, 24, 3, 5, 6, 10, 4, 2, 1, 12, 6, 9, 1, 4, 26, 8,  Георги Бенковски  3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5,  Гоце Делчев  30, 26, 28, 19, 21, 13, 20, 15, 18, 22, 17, 16а, 11, 16,  Димо Хаджидимов  40, 46, 20 А, 9, 39, 40, 46, 49, 64, 66, 62, 30, 49, 46, 60, 34, 56, 45, 70, 32, 48, 54, 20, 44, 10, 47, 68, 38,  Иван Вазов  2,  Илинденци  48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 26, 17, 13, 23, 2, 3, 39, 50, 4, 41, 44, 43, 48, 46, 42,  Кирил и Методий  13, 1, 2, 3,  Климент Охридски  52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51, 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, 20, 11, 5, 68, 17, 18, 9, 12, 19, 6, 23, 21, 21, 3, 8, 25, 7, 10, 16, 15, 6, 22,  Македония  52, 54, 52, 15, 64, 18, 28, 3, 6, 14, 22, 20, 60, 2, 12, 19, 7, 13, 9, 1, 4, 10, 8, 53, 29, 35, 40, 34, 32, 47, 42, 23, 46, 37, 48, 39, 14, 33, 31, 36, 35, 21, 42, 33, 23, 30,  Места  18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, 35,  местност Савака  Помпа,  местност Свети Димитър  Пресевна,  местност Тумбата  8, 3 Жилище, 3, 2, 5, 9, 8,  Младост  52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, 10, 12, 3, 9, 24, 6, 18, 20, 1, 5, 4, 48, 13, 17, 42, 1, 25, 7, 26, 22, 16, 8,  Неуточнен Адрес  Градски Стадион,  Опълченска  7,  Ореляк  9, 7, 10, 2, 16, 8, 2, 6, 11, 18, 3, 12, 4, 18,  Отец Паисий  8, 11, 10, 12, 5, 4, 7,  Пейо Яворов  13, 14, 11, 15,  Св. Димитър  34-36, 9, 12, 4, 14, 21,  Свети Георги  8, 1,  Свети Димитър  82, 26, 11, 5, 6, 8, 7, 1, 21, 10, 2, 16, 24, 17, 19,  Спартак  27, 29, 45, 26, 28, 15, 23, 18, 17, 14, 4, 60, 16, 21а, 70, 19, 3, 12, 1, 6, 30 А, 22, 9, 20, 13, 11, 7, 47, 53, 21, 13, 43, 16, 45, 30, 47, 49, 34, 2, 32, 51, 38, 41, 36, 24, 37, 57, 35,  Средни Ливади,  Стопански Двор  Сушилня, Времянка, Постройка, Кравеферма,  Теменуга  1, 3, 5, 2,  Тодор Каблешков  2,  Трети  14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42, 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, 25, 10, 102,  Тп3, От Тп3, Тп8, Тр2, От Тп6, Канцеларии, Тп6, Тп7, Тп6, Филиал

На 24.06.2019 г. /11:00 – 14:00 ч./ –  Гоце Делчев: местност Мочура  Сграда, Цех

На 25.06.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски  11,  Гоце Делчев  1, Гараж,  Кирил и Методий  11, 1,  Одрин  14, 21, 25, 27, 16, 19, 23,  Охрид  28,  Скопие  13, 7, 11, 4, 10, 9, 8,  Стара Планина  42 А, 32, Каравана, 42, 54 Светофар, 34, 40, 30, 26, 36, 54, 28, 40а, 24, 26, 54, 38,  Хvі-763 Кв. 138,  Цар Самуил  9

На 25.06.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Витоша  2, 5, 4, 17 Б, 7, 9, 19, 6, 15, 3, 17, 8, 10, 11, 13, 1,  Гоце Делчев,  Григор Пърличев  18,  Димитър Стоянов  10, 8,  Добруджа  9, 18, 5, 11, 12, 8, 20, 3,  Клокотница  3, 6, 10, 4, 5, 7, 8,  Сан Стефано  19, 16, 13, 21, Врем. С-Во, 1, 7, 17, 14, 2, 20, 9, 3, 15, 24, 23, 11, 5, 10, 12,  Стара Планина  5, 7б, 9, 14, 13, 11, 3, 17, 1, Бивша Казарма, 7, 19, 15,  Стефан Стамболов  14,  Чаталджа  6, 4, 8, 10, 12, 2

На 26.06.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Теплен

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч./ –  Борово,  Общ.  Гоце Делчев: Балтовици,  Капсии,  местност Капсии,  местност Пенковото,  Пи-18021,  М.  Мантара,  С. Борово,  Село Борово,  УПИ-V-183,  Кв.  30,  Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч./ –  Гоце Делчев: Драмски път,  местност Мочура,  местност Сушица  Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка,  Панаирски Ливади  80, 126,  Пенковото

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Балдево: УПИ VII-97,  Кв. 9,  УПИ Ііі Кв. 14,  Традиционен Събор

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Баничан: Бахчите,  местност Поле,  Пръдлището,  УПИ III,  Кв. 31,  УПИ-Іv-270,  Кв.  28,  В Сградата на Кметството, Читалище

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Брезница: 29-ти Декември  7,  31002,  Vі  9,  Vііі,  Антон Иванов  11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17,  Балийца  3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10,  Барата  7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8,  Бели Брег  5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1,  Бело Море  3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5,  Бърда  14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14,  Васил Левски  3, 2, 26, 27,  Васил Петлешков  7, 7, 5, 4, 9, 10, 3,  Воденицата  2, 5, 1,  Генерал Ковачев  7, 1, 5, 2, 4,  Гео Милев  3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6,  Георги С. Раковски  10, 12, 5, 3, 4, 6,  Гоце Делчев  7, 10, 26, 1, 9, 3, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17,  Дунав  12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8,  Иван Вазов  1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9,  Исмаил Кальор  7, 2, 9, 6,  Каменица  8, 6, 6,  Кв.  84,  Керанека  20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9,  Киркалица,  Крали Марко  7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5,  Кушията  7, 4, 8, 2, 7, 5, 1,  Лозята  3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3,  Македония  8, 1, 6, 10, 4,  Масърли  1, 3, 10,  местност Чарка Вила,  Неврокоп  8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11,  Неуточнен Адрес  Поща, Стопански Двор,  Отец Паисий  7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8,  Охрид  10, 18, 7, 4, 9, 5, 2,  Падарката  6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2,  Панайот Хитов  2, 4, 4,  Папратница,  Пейо К. Яворов  13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12,  Пирин  2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3,  Промишлена,  Речище  17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, Тп-2, 23, 33, 5, 15, 31, 13,  Ридът  1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10,  Свобода  10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5,  Синища  10, 9, 15, 13, 2, Тп-1, 11, 1, 7, 17, 11,  Ситницата  3, 5, 1,  Сливница  12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3,  Софата  13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13,  Спас Белухов-Пането  14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14,  Стара Планина  6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28,  Стефан Караджа  4, 5, 13, 1, 2, 3,  Стопански Двор,  Суда  9, 11, 6, 12, 31, 2, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35,  Татарка  7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36,  Теофик Хаджи  6, 4, 2, 7, 5, 6,  Туфча  14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3,  УПИ II-682, Кв. 49,  УПИ-Іv,  Кв. 82,  УПИ-Хvііі-72138,  Кв.  58,  Ушите,  Хан Аспарух  10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16,  Ходжова Поляна  20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29,  Хр. Смирненски  15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22,  Христо Ботев  2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11,  Цар Калоян  13, 3, 11, 5, 6, 2,  Чала  21, 10, 18, 2, 6, 4,  Чарга,  Чарка  9, 6, 4, 14, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30,  Чифлика  4, 4, 5, 17, 2, 6,  Юрий Гагарин  4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7,  Яне Сандански  1, 5, 3,  5, 3, 4

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Буково,  Общ.  Гоце Делчев: Селището,  УПИ- Хvіі-164,  Кв. 11,  Хvі-246,  Кв. 19,  Хі-99, 131,  Кв. 22,  Старото Село, Входа на Селото В Ляво

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Господинци: УПИ-Хі,  Кв. 1,  Старото Село

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Корница: Ал.  Стамболийски  10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8,  Анещи Узунов  10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11,  Асен Лагадинов  5, 3, 1, 2,  Бузлуджа  5,  Вардар  5, 1,  Васил Левски  11, 7, 3, 9,  Владимир Поптомов  2, 3, 5, 1, 3,  Гео Милев  1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11,  Георги Бенковски  18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а,  Гоце Делчев  44, 40, 28, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 25, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52,  Димитър Талев  11, 1, 3,  Добри Чинтулов  16, 3, 15, 22, 13,  Драгоман  18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а,  Дунав  2, 3, 4,  Еделвайс  3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10,  Здравец  3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 9, 17, 5, 2, 12, 13,  Ивайло  8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10,  Иван Вазов  17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3,  Иван Козарев  5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1,  Иглика  5, 3, 1,  Ильо Воивода  2, 1,  Капитан Петко Войвода  4, 38, 1,  Климент Охридски  13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16,  Кръста,  местност Кръста  Стопанска Постройка,  Михаил Антонов  16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1,  Неуточнен Адрес  Поща, Кметство,  Октомврийска  10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8,  Орляк  3,  Отец Паисий  5,  Парка – УПИ-V,  Кв. 30,  Петър Берон  9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9,  Пирин  4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21,  Рила  11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11,  Родопи  3, 8, 4, 9, 21, 6, 10,  Стопански Двор  Сграда, Офис, Работилница,  Хаджи Димитър  5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8,  Христо Ботев  5, 7, 3, 9, 6, 2,  Христо Смирненски  6, 9, 17, 4, 11, 7, 6,  Цар Самуил  5, 3, 1, 4,  Черно Море  2, 10, 9, 7,  Шипка  12, 3, 2, 1

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кремен,  Общ.  Банско

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лъжница: 029005  М.  Голака,  Ал. Стамболийски  11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18,  Атанас Тешовски  1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7,  Васил Левски  10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1,  Горна Бара,  Граматиковица,  Драва  40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21,  Елена Лефтерова  3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5,  Здравец  14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16,  Ивайло  12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а,  Каменика,  Лъжница  Поща,  местност Дъбето  Стопанска Постройка,  Неуточнен Адрес  на Центъра,  Никола Вапцаров  37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29,  Никола Калъпчиев  41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А, 24, 5, 35 А,  Никола Парапунов  4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15,  Опълченска  7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14,  Ореляк  13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8,  Партизани  13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29,  Патриарх Евтимий  5, 1, 2,  Пирин  3,  Прогрес  2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10., 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6,  Родопи  1, 3, 9, 5,  Сергей Румянцев  21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32,  Стопански Двор  Фуражомелка, Сграда,  Стоян Войвода  15, 17, 15, 30,  Христо Ботев  19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14,  Юрий Гагарин  9, 5, 3, 7, 1, 11, 3

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Огняново,  Общ.  Гърмен: в началото от ляво след моста

На 27.06.2019 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Самоков: Тинтява  7

На 27.06.2019 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Гоце Делчев: Горилата,  Гоце Делчев  26, 29, 29, 29 29, 31,  Димитър Ножаров  11, 17, 1a, 4, 15, 3, 9, 5, 7,  Л. Каравелов  2, 3, 1, 6, 9, 4, 10, 5, 12, 8,  Петър Берон  7, 2, 4,  Петър Сарафов  31,  Стара Планина  56, 35, 41, 66, 31, 68, 62, 64, 52, 5, 47, 50, 39, 54, 29, 72, 45, 70, 43, 134, 60, 33, 37, 49,  Търговска  41 Магазин,  Цар Самуил  2, 6, 4,  В Градския Парк

На 27.06.2019 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Vі-5243 Кв. 114,  Безименна  1,  Димитър Талев  11, 1, 1, 9,  Драма  53, 51, 51 2, 51 3, 55, 51 4, 53, Кв. 114, 51, 50, 50, 51 4, 51 1,  Дунав,  Звънчарска  28,  Кавакли Дере,  Людмил Стоянов  9, 4, 2 А, 2, 1,  Пейо К. Яворов  13, 26, 13а, 9, 13 А,  Тодор Александров  29, 31,  Юг  10, Тп59

На 27.06.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Борово,  Общ.  Гоце Делчев: Балтовици,  Капсии,  Капсии,  местност Капсии,  местност Пенковото,  ПИ-18021,  М.  Мантара,  С. Борово,  Село Борово,  УПИ-V-183,  Кв.  30,  Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор

На 27.06.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс  Попови Ливади Вила, Почивна Станция-Хотел, Бунгало,  Вила, Хижа, Вила, Почивна База, Вила, Магазин и Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад, Стоп. Сграда, Лагер, Вила, Вила, Почивна Станция, Почивна Станция,  Братя Миладинови  30, 13,  Гоце Делчев  73, 1, 10,  Гранична  11, 12, Тп39, 9,  Димо Хаджидимов  37,  Драмски път,  Екзарх Антим  14,  Илия Батаклиев  2,  К. К.  Попови Ливади,  Кестените,  местност Мочура,  местност Стрелбището  Вила,  местност Сушица  Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка,  местност Текето  Газорегулаторен Пункт,  Неофит Бозвели  17 А,  Панаирски Ливади  24,  Панаирски Ливади  80, 126,  Папаз Чаир,  Пенковото,  Помакови Лозя,  Попови Ливади,  Р-Н Манастирчето  Манастир,  Ръждавица,  Тодор Александров  24,  Христо Матов  13, 29, 18, 17, 39, 27, 11, 41, 19, 37, 33, 7, 25, 43, 24, 22, 16, 26, 23, 20,  Цар Калоян  17, 13

На 27.06.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Делчево,  Общ.  Гоце Делчев: 020288 М.  Ливадите, на площада

На 27.06.2019 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Добротино: 4043,  Сарп Дере

Община Гърмен

На 24.06.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дебрен: Втора  1,  Двадесет и Първа  5,  Двадесет и Седма  1, 12, 6,  извън регулация ПИ 038014,  Корилово,  Осемнадесета  17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5,  Пета  33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9,  Петнадесета  21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10,  Седма  6, 1, 3, 5, 4, 8,  Четвърта  27,  Четиринадесета  32, 17,  Шеста  42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52,  Шестнадесета  9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7

На 24.06.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Горно Дряново: 029032 – М. Дяново

На 24.06.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Горно Дряново: Клиентите Захранени От Тп1

На 24.06.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Огняново,  Общ.  Гърмен: Горни Бани  Преди База Апк, Почивна Станция, 1, Хотел, Времянка,  Девета  7, 2, 8, 5, 12, 4, 9, 6,  Единадесета  3, 6, 12, 7, 9, 4, 14, 10, 5, 2, 8,  Иван Вазов  83, 75,  Неуточнен Адрес,  Неуточнен Адрес,  Осма  17, 2, 7, 11, 5, 19, 16, 15, 21, 4, 3, 13, 1, 8, 27, 9, 6, 23,  Седма  2., 8, 2,  Ст 26 Кл Б ТП Огняново 4,  Тридесет и Втора  2, 4,  Тридесет и Първа  2, 6, 3, 4, 10, 11, 8, 1, 5,  Тридесет и Трета  1, 2, 4,  Тридесет и Четвърта  5, 3,  Шеста  29, 38, 2, 16, 33, 25, 3, 18, 7, 23, 46, 35, 14, 13, 32, 6, 31, 27, 4, 1, 19, 8, 12, 40, 17, 11, 9, 5, 10, 21, 34

На 25.06.2019 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Марчево: Голек,  Ст 19 ТП Марчево 2

На 26.06.2019 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Дебрен: Втора  5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4,  Осемнадесета  10,  Първа  33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54,  Седма  2,  Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2,  Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2,  Тринадесета  2, 3,  Четвърта  1, 6, 4, 8, 2,  Четиринадесета  15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1,  Шеста  22, 26, 15, 24, 34, 13, 16, 18, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8,  Шестнадесета  3, 1, 23

На 26.06.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Дебрен: Втора  21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29,  Двадесет и Втора  12, 5, 6, 9,  Двадесет и Трета  15, 32, 7, 1,  Деветнадесета  3, 1, 5, 7,  М.  Решманица,  Осемнадесета  3, 1, 4,  Осма  5,  Първа  67, 17, Автоработилница, 63,  Решманица,  Седемнадесета  12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8,  Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2,  Трета  31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29,  Четвърта  31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23,  1, Тп2, 3

Община Петрич

На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Беласица: Акация  2, 1, 8, 6,  Беласица  38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31,  Братя Миладинови  8, 2, 6,  Георги Бенковски  1, 2,  Гоце Делчев  6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11,  Григор Пърличев  8, 10, 12, 6, 1,  До МТП Беласица,  Кокиче  7, 9, 10, 12, 8, 3,  Осми Март  3,  Паисий Хилендарски  7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9,  Раславица  3, 4,  Стълб От Вмрнн на ТП  Беласица – 3,  Стълб При Обекта

На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долна Крушица: Каръчкото

На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дрангово,  Общ.  Петрич

На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ.  Петрич: 010024,  Атанас Лютвиев  39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19,  България  29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 27, 26, 24, 23, 31,  Васил Левски  2, 4,  Екзарх Йосиф  22, 20, 33,  Македония  1,  Михаил Вардев  6, 2, 4,  Полковник Дрангов  1,  Сандо Китанов  9.  Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5., 9 Явор, 3

На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ.  Петрич: 22-ри Октомври  8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12,  Атанас Лютвиев  6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Битоля  22,  Бъкстон  6, 1,  България  73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62,  Ванга/Опълченска/  18, 7, 3, 1, 14, 11, 9, 1, 5,  Връх Китка  9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3,  Генерал Тодоров  2, 2, 4, 1, 2 Павилион,  Георги Урумов  12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34,  Георги Урумов  15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19,  Гоце Делчев  12б,  Дунав  44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13,  Екзарх Йосиф  2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14,  Ильо Войвода  13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Княз Борис I  18,  Кожух  4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25,  Места  14, 11, 8,  местност Бухото  Цех, Жилище, Цех,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6,  Никола Вапцаров  8,  Огражден  8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7,  Охрид  24,  Пейо Яворов  22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13,  Петър Берон  14, 15, 14,  Петър Берон  13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1,  Полковник Дрангов  1, 10,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Поп Богомил  5,  Сандо Китанов  15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин,  Свети Климент Охридски  5, 9, 7, 11, 8, 6, 10,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Стадионска  1,  Стара Планина  8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4,  Тодор Александров  8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23,  Тодор Александров  5,  Тома Митов  14, 2, 16, 18, 2, 3, 5,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Хан Крум  6, 2, 6, 4, 14, 8, 10, 6а, 2,  Христо Чернопеев  28,  Цар Борис III,  Цар Борис III  20, 20, 14, 16, 52, 22, 11, 12, 12, 11, 11 Юробанк, 20, 14, 22, 20, 16,  Цар Иван Шишман  11, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Яне Сандански  3

На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Струмешница: 19

На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ.  Петрич: 22-ри Октомври  8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12,  Атанас Лютвиев  6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Битоля  22,  Бъкстон  6, 1,  България  73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62,  Ванга/Опълченска/  18, 7, 3, 1, 14, 11, 9, 1, 5,  Връх Китка  9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3,  Генерал Тодоров  2, 2, 4, 1, 2 Павилион,  Георги Урумов  15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19,  Георги Урумов  12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34,  Гоце Делчев  12б,  Дунав  44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13,  Екзарх Йосиф  2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14,  Ильо Войвода  13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Княз Борис I  18,  Кожух  4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25,  Места  14, 11, 8,  местност Бухото  Цех, Жилище, Цех,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6,  Никола Вапцаров  8,  Огражден  8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7,  Охрид  24,  Пейо Яворов  22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13,  Петър Берон  13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1,  Петър Берон  14, 15, 14,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 10,  Поп Богомил  5,  Сандо Китанов  15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин,  Свети Климент Охридски  5, 9, 7, 11, 8, 6, 10,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Стадионска  1,  Стара Планина  8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4,  Тодор Александров  5,  Тодор Александров  8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23,  Тома Митов  14, 2, 16, 18, 2, 3, 5,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Хан Крум  6, 2, 6, 4, 14, 8, 10, 6а, 2,  Христо Чернопеев  28,  Цар Борис III,  Цар Борис III  20, 20, 14, 16, 52, 22, 11, 12, 12, 11, 11 Юробанк, 20, 14, 22, 20, 16,  Цар Иван Шишман  11, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Яне Сандански  3

На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ.  Петрич: 22-ри Октомври  8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12,  Атанас Лютвиев  6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9,  Битоля  22,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Бъкстон  6, 1,  България  73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62,  Ванга/Опълченска/  18, 7, 3, 1, 14, 11, 9, 1, 5,  Връх Китка  9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3,  Генерал Тодоров  2, 2, 4, 1, 2 Павилион,  Георги С. Раковски  27, 16, 12, 15, 20, 23, 21, 14, 13, 17,  Георги Урумов  15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19,  Георги Урумов  42, 38, 44, 41, 36, 39, 45, 47, 43, 42, 21, 35, 37, 48, 46,  Георги Урумов  12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34,  Гоце Делчев  12б,  Д-Р Иван Цветков  7,  Дунав  44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13,  Екзарх Йосиф  2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14,  Ильо Войвода  13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Княз Борис I  18,  Кожух  4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25,  Места  14, 11, 8,  местност Бухото  Цех, Жилище, Цех,  местност Бухото  Цех,  местност Неволница,  местност Омондрос  Яромелка,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6,  Нерезлъци,  Нерезлъците,  Никола Вапцаров  8,  Оборище  6,  Огражден  8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7,  Охрид  24,  Пейо Яворов  22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13,  Петър Берон  13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1,  Петър Берон  14, 15, 14,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 10,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Поп Богомил  5,  Сандо Китанов  15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин,  Свети Климент Охридски  5, 9, 7, 11, 8, 6, 10,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Стадионска  1,  Стара Планина  8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4,  Тодор Александров  5,  Тодор Александров  8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23,  Тома Митов  14, 2, 16, 18, 2, 3, 5,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Хан Крум  6, 2, 6, 4, 14, 8, 10, 6а, 2,  Христо Чернопеев  28,  Цар Борис III,  Цар Борис III  20, 20, 14, 16, 52, 22, 11, 12, 12, 11, 11 Юробанк, 20, 14, 22, 20, 16,  Цар Иван Шишман  11, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Яне Сандански  3

На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ.  Петрич: 22-ри Октомври  8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12,  Атанас Лютвиев  6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Битоля  22,  Бъкстон  6, 1,  България  73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62,  Ванга/Опълченска/  18, 7, 3, 1, 14, 11, 9, 1, 5,  Връх Китка  9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3,  Генерал Тодоров  2, 2, 4, 1, 2 Павилион,  Георги С. Раковски  27, 16, 12, 15, 20, 23, 21, 14, 13, 17,  Георги Урумов  15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19,  Георги Урумов  42, 38, 44, 41, 36, 39, 45, 47, 43, 42, 21, 35, 37, 48, 46,  Георги Урумов  12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34,  Гоце Делчев  12б,  Д-Р Иван Цветков  7,  Дунав  44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13,  Екзарх Йосиф  2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14,  Ильо Войвода  13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Княз Борис I  18,  Кожух  4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25,  Места  14, 11, 8,  местност Бухото  Цех, Жилище, Цех,  местност Бухото  Цех,  местност Неволница,  местност Омондрос  Яромелка,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6,  Нерезлъци,  Нерезлъците,  Никола Вапцаров  8,  Оборище  6,  Огражден  8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7,  Охрид  24,  Пейо Яворов  22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13,  Петър Берон  13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1,  Петър Берон  14, 15, 14,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 10,  Поп Богомил  5,  Сандо Китанов  15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин,  Свети Климент Охридски  5, 9, 7, 11, 8, 6, 10,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Стадионска  1,  Стара Планина  8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4,  Тодор Александров  5,  Тодор Александров  8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23,  Тома Митов  14, 2, 16, 18, 2, 3, 5,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Хан Крум  6, 2, 6, 4, 14, 8, 10, 6а, 2,  Христо Чернопеев  28,  Цар Борис III,  Цар Борис III  20, 20, 14, 16, 52, 22, 11, 12, 12, 11, 11 Юробанк, 20, 14, 22, 20, 16,  Цар Иван Шишман  11, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Яне Сандански  3

Община Разлог

За периода 24-28.06.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ.  Белица: местност Семково  Лифт Усоб

На 24.06.2019 г. /08:30 – 10:30 ч./   На 26.06.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 14:00 – 15:00 ч./   На 28.06.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Банско: Цар Симеон

На 24.06.2019 г. /08:30 – 10:30 ч./   На 26.06.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 14:00 – 15:00 ч./   На 28.06.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Баня,  Общ.  Разлог: местност Кривосер

На 24.06.2019 г. /08:30 – 10:30 ч./   На 26.06.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 14:00 – 15:00 ч./   На 28.06.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ.  Белица: 9-ти Септември  44, 4, 1, 2, 1, 18, 5, 23, 41, 33, 19, 6, 12, 99, 68, 1, 8, 9а, 37, 3, 4, 13, 2, 17, 7, 10,  Алекса Сачков  30, 4, 4., 6, 8, 88, 46, 62, 38, 42, 5, 29, 24, 18, 32, 99, 6, 66, 57, 78, 60, 30, 16, 21, 10, 52, 64, 26, 63, 58, 54, 48, 14, 44, 45, 20, 116, 64, 52, 20,  Бор  3, 6, 2,  Борис Клементиев  3, 4, 5, 2, 6, 8, 1, 7, 15, 6, 19, 17, 24, 12, 21, 1, 7, 5,  Братя Миладинови  15, 10, 20, 2, 41, 6, 13, 17, 44, 24, 63, 34, 7, 42, 36, 11, 99, 18, 15, 31, 59, 16, 3, 5, 19, 14, 9, 43, 8, 45, 1, 10, 23,  Васил и Сава Кокарешкови  5, 4, 99, 8, 1, 35а, 6, 4, 2, 3, 5, 8,  Владимир Поптомов  63, 36, 2, 1, 15, 19, 25, 44, 22, 16, 21, 38, 18, 2, 5, 58, 10, 13, 7, 6, 23, 20, 8, 17, 27, 4, 11, 34, 41, 25, 44, 26, 32, 28, 54, 47, 53, 60, 30, 42, 58, 6, 29, 35, 84, 88, 36, 38, 37, 1, 46, 39, 4, 45, 48, 99, 33, 40, 74, 98, 108, 49, 95, 101, 1, 95, 2а, 92, 90, 28, 100, 166, 94, 101, 146, 129, 143, 126, 130, 132, 36, 148, 137, 107, 109, 116, 111, 122, 106, 136, 29, 142, 99, 140, 133, 123, 113, 121, 115, 141, 105, 128, 118, 75, 48, 83, 173, 66, 59, 13, 60, 67, 70, 84, 79, 65, 116, 95, 99, 51, 74, 58, 73, 81, 140, 62, 49, 57, 55, 136, 64, 71, 69, 53, 34, 10, 27, 2, 70, 63, 25,  Волгоград  2, 4, 15, 22, 20, 9, 10, 8, 3, 7, 6, 24, 13, 14, 99, 1, 16, 21, 12, 19, 25, 17, 11,  Втора  1, 5, 2,  Георги Андрейчин  3, 140, 99, 45, 3, 16, 48, 41, 47, 23, 44, 42, 55, 2, 99, 15, 6, 1, 4, 7, 5, 10-12, 50, 7, 11, 15, 99, 16, 25, 24, 17, 99, 30, 14, 20, 22, 18, 29, 27, 21, 26, 38, 10, 15, 28, 1,  Георги Андриянов  14, 27, 18, 33, 15, 31, 13, 3, 21, 25, 27, 99, 5,  Георги Кирков  4, 5, 19, 2., 2, 3, 1,  Георги Сачков  7,  Гоце Делчев  9, 25, 16, 37, 2, 46, 36, 30, 41, 19, 40, 5, 34, 13, 48, 4, 10, 39, 17, 6, 7, 38, 8, 14, 1, 44, 9, 22, 20, 31, 25, 42, 26, 33, 12, 16, 11, 18,  Грънчар  2, 3,  Даме Груев  10, 2, 8, 4, 6,  Девета  4, 6, 1, 5, 4, 2,  Димитър Даракчиев  3, 1, 2, 5, 4, 2,  Димо Хаджидимов  37, 49, 4, 2, 6, 28, 8, 12, 35, 26, 1, 50, 3, 3а, 19, 10, 23, 24, 21, 30, 27, 16, 73, 106, 51, 97, 53, 91, 75, 10, 79, 188, 89, 48, 1, 68, 55, 60, 61, 59, 82, 63, 56, 65, 64, 186, 108, 93, 69, 184, 52, 46, 61, 101, 37, 33, 32, 44, 41, 38, 35, 43, 40, 31, 45, 39, 21, 37, 3, 29, 47, 36, 30, 34,  Единадесета  2, 1,  Иван Алексов  21, 1, 6, 5, 2, 4, 16, 19., 29, 11, 31, 27, 8, 15, 18, 19, 16, 10, 25,  Иван Апостолов  2, 8, 2, 4, 6, 3,  Иван Вазов  14, 7, 19, 4, 10, 12, 1, 17, 5, 6, 2, 11, 8, 16,  Илинден  9, 11, 3, 1, 5, 16,  Кирил и Методи  2, 6, 8, 4,  Люлин  99, 6, 4, 1,  Места  5, 1, 3,  местност Андрианов Чарк  Жилище-вила,  местност Бучин Дол,  местност Семково  Лифт Усоб, Вила, Павилион, Бунгало, Почивна База, Каравана, 1 Почивна Станция, 16, 18, 10, 13, 9, 30, 8, Каравана, Ресторант, Бунгало, Вила, Хижа, Магазин, Ж, Тп, Туристическо Бунгало, Вила, Бунгало, Каравана, Почивна База, Павилион, 1 Почивна Станция, Вила, Дискотека, Станция на Технич.  Университет, 1 Ски Влек, Ски Влек, 1,  Митко Саев  14, 44, 1, 22, 42, 14, 8, 2, 4, 29, 37, 48, 46, 11, 17, 9, 7, 12, 36, 21, 26, 16, 28, 38, 5, 13, 33, 40, 3, 39, 50, 35, 10,  Мусала  15, 6, 5, 3, 14, 9, 1, 13, 7, 12, 4, 10,  Народна Победа  1, 8, 10, 2, 6, 7,  Неуточнен Адрес  Павилион, 99,  Никола Банков  1, 6, 3, 4, 7, 5,  Никола Вапцаров  18, 26, 18, 20, 22, 1, 3, 2, 6, 12, 4, 8, 16, 24, 26 А, 26, 6 А, 14, 1,  Осма  2, 4, 2 Хаспел, 3, 5,  Пейо Яворов  10, 8, 10, 12, 14,  Пета  2, 1, 4, 6,  ПИ 3504. 403,  Полковник Иван Тричков  10, 20, 7, 16, 12, 4, 19, 9, 6, 8, 21, 13, 99, 1, 3, 5, 2, 14, 10,  Първа  8, 8, 14, 9, 2, 4, 1,  Р-Н Стопански Двор  Банциг, Цех, Офис Пирос Оод,  Равен  9, 13, 36, 3, 23, 9, 25, 6, 4, 16, 2, 1, 31, 38, 18, 11, 7, 10, 99, 33, 19, 17, 5, 25, 35,  Радецки  1, 2,  Рила  10, 99, 7, 4, 1,  Сава Стенчин  30, 39, 15, 14, 38, 12, 3, 2а, 23, 99, 3, 24, 13, 1, 9, 31, 6, 10, 7, 19, 17, 2, 5,  Седма  2, 3, 7,  Серги Чонков  1, 7, 2, 2,  Симеон Кавракиров  38, 10, 26, 18, 32, 30, 40, 46, 20, 21, 99, 23, 34, 4, 12, 6, 2, 4,  Стара Планина  4, 2, 3, 1,  Трета  1, 3, 5,  Тутракан  2, 10, 1, 7,  Фараонска  20, 27, 49, 13, 6, 40, 9, 17, 26, 21,  Христо Ботев  10, 5, 99, 7, 12, 8, 4, 2, 3,  Христо Смирненски  1, 5,  Чавдар  42, 5, 9, 4, 3, 11, 12, 10, 40, 8, 6, 2, 1,  Чаталджа  5, 4, 6, 3, 1, 13, 16, 7,  Четвърта  10, 13, 7, 5, 11, 3, 1., 2, 9, 1 1,  Шеста  5, 8 Офис, 6, 9, 3, 1, 8, 12,  Шипка  14, 1, 8, 20, 7, 10, 16, 24, 13, 4, 2, 6, 22, 18,  Яким Цоков  7, 1, 3, 28, 29, 12, 8, 36, 17, 3, 6, 27, 15, 5, 20, 26, 10, 19, 13, 21, 18, 9, 2, 16, 22, 24, 14, 7,  Яне Сандански  3, 1, 29, 31, 15, 7, 11, 18, 27, 23, 19, 25,  Бюро, ТП Брего, ТП Реката, ТП Сачков, ТП Вазов

На 24.06.2019 г. /08:30 – 10:30 ч./   На 26.06.2019 г. /09:15 – 10:15 ч.; 14:00 – 15:00 ч./   На 28.06.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Разлог: Баба Магдалена  1,  Братя Каназиреви  17,  Христо Ботев  2, 87, 85, 2, 50

На 25.06.2019 г. /08:45 – 12:30 ч./ –  Разлог: Васил Левски  5,  Охрид  73, 60, 72, 48, 84, 23, 25, 64, 53, 76, 50, 86, 82, 40, 74, 59, 43, 37, 44, 62, 52, 46, 27, 80, 49, 38, 51, 30, 39, 32, 41, 54, 34, 29, 28, 61, 78, 56, 31, 35, 57, 66, 70, 36, 58, 55, 63, 45, 42,  Поп Богомил  10, 29, 31, 25, 39, 27, 14, 19, 37, 35, 12, 21, 33, 23, 16, 8, 41, 18,  Св. Св. Кирил и Методий  87, 75, 82, 81, 71, 86, 89а, 67, 85, 96, 78, 77, 70, 80, 69, 98, 110, 89, 91, 74, 79, 88, 72, 73, 76,  Тодор Александров  29, 25, 24, 26, 33, 18, 31, 30, 27, 23, 28, 20,  Черна Река  97, 95, 75, 67, 81, 69, 73, 87, 89, 64, 68, 56, 93, 60, 129, 76, 85, 77, 99, 74, 72, 54, 78, 62, 42, 71, 79, 66, 50, 52, 58, 91, 83,  Шипка  10, 7, 8, 6, 12, 16, 1, 17, 15, 4, 13, 14, 11, 19, 5, 3, 9,  ТП Велев

На 25.06.2019 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Разлог: Бела Река  56, 11, 52, 58, 54, 60,  Васил Левски  18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3,  Иконом Никола Ангелов  17,  Иларион Макариополски  23,  Мирчо Кипрев/Бело Море/  2, 4, 6, 9, 3, 5, 7,  Охрид  24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5,  Св. Св. Кирил и Методий  40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46,  Черна Река  53, 59, 28, 49, 40, 65, 57, 36, 46, 30, 34, 55, 51, 47, 32, 63, 61, 26, 38, 44, 42,  Яне Сандански  32, 19, 42, 38, 26, 48, 36, 28, ТП Яне Сандански, 44, 23, 46, 52, 34, 30, 21, 48 А, 17

На 26.06.2019 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Белица,  Общ.  Белица: 9-ти Септември  1,  Алекса Сачков  88, 46, 62, 38, 42, 5, 29, 24, 18, 32, 99, 6, 66, 57, 78, 60, 30, 16, 21, 10, 52, 64, 26, 63, 58, 54, 48, 14, 44, 45, 20, 116,  Бор  3, 6, 2,  Братя Миладинови  41, 6, 13, 17, 44, 24, 63, 34, 7, 42, 36, 11, 99, 18, 15, 31, 59, 16, 3, 5, 19, 14, 9, 43, 8, 45, 1, 10, 23,  Владимир Поптомов  74, 34, 41, 25, 44, 26, 32, 28, 54, 47, 53, 60, 30, 42, 58, 6, 29, 35, 84, 88, 36, 38, 37, 1, 46, 39, 4, 45, 48, 99, 33, 40,  Втора  5, 2,  Георги Андрейчин  2, 99, 15, 6, 1, 4, 7, 5, 10-12, 50,  Георги Сачков  7,  Гоце Делчев  16,  Грънчар  2, 3,  Даме Груев  2, 8, 4, 6,  Димитър Даракчиев  2,  Иван Алексов  1, 6, 5, 2, 4,  Иван Апостолов  8, 2, 4, 6, 3,  Иван Вазов  16,  Места  5, 1, 3,  Никола Банков  1, 6, 3, 4, 7, 5,  Никола Вапцаров  1, 3, 2, 6, 12, 4, 8,  Пейо Яворов  8, 10, 12, 14,  Радецки  1, 2,  Седма  3, 7,  Тутракан  2, 10, 1, 7,  Фараонска  20, 27, 49, 13, 6, 40, 9, 17, 26, 21,  Чавдар  2, 1,  Чаталджа  5, 4, 6, 3, 1, 13, 16, 7,  Яким Цоков  28, 29, 12, 8, 36, 17, 3, 6, 27, 15, 5, 20, 26, 10, 19, 13, 21, 18, 9, 2, 16, 22, 24, 14, 7,  Яне Сандански  29, 31, 15, 7, 11, 18, 27, 23, 19, 25,  ТП Сачков

Община Сандански

На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Поленица: Армейска  18, 13, 4, 15, 14, 16, 11, 8, 9, 3, 6, 5, 12, 19,  Георги Димитров  10, 9, 11, 14, 13, 15, 16,  Изгрев  1,  Петър Берон  11, 3, 9, 7, 4, 1, 5, 8, 2,  Първи Май  18, 9, 16, 17, 11, 13, 26, 28, 22, 24,  Трети Март  20, 14, 17, 19, 11, 21, 8, 6, 1, 9, 7, 15, 12, 13, 2, 16, 4, 10,  Шипка  4, 5, 3, 2, 1, 6, 8,  Яне Сандански  15, 7, 12, 10, 2, 6, 17, 1, 9, 3, 5,  2

На 25.06.2019 г. /12:00 – 14:00 ч./ –  Сандански: 65334. 201. 132  М.  Боруна,  65334. 71. 49, МДолни Орман,  Кочо Чистименски  1,  местност Боруна  Склад, Складово Стопанство, Хале, Работилница, Комплекс, Склад За Строителни Материали, Обект, Работилница, Жилище, Свинарник, База, Ферма,  Р-Н Индустриална Зона  Варница, Петролна База, 1, Гараж,  Р-Н Мтс  Варница, Жилище, Цех,  Р-Н Нова Гара  Работилница,  Свобода  13,  Стою Хаджиев  1,  Сухо Поле

На 26.06.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Влахи: вилна зона Върбите,  Върбите  Вилна Сграда, Кв. 7, Застройка 9, 17,  Горните Ливади,  Грънчарска Скала,  местност Върбите,  Синаница,  Средни Ливади  Вила,  УПИ Іі,  Кв. 4 – В. З.  Въбите

На 26.06.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Илинденци: Боровец,  Извън Регул. /Р. Шашка/  Жилище,  местност Боровец  Вила,  местност Врабча  Вила,  местност Врабче  Вила,  Синаница  Вила,  Тридесет и Втора  10,  Тридесет и Шеста  2

На 26.06.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Кресна: Върбите,  Неуточнен Адрес  ТП Синаница 1,  Синаница

На 26.06.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Плоски: Ален Мак  14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3,  Бистрица  1,  Братя Миладинови  7, 2, 5, 4, 3,  Бузлуджа  14, 4, 2, 3, 7, 7,  Васил Левски  Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3,  Вихрен  3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11,  Георги Бенковски  1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6,  Долна махала  10, 6, 9, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13,  Дружба  7, 5, 4, 7, 2, 3,  Еделвайс  4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9,  Елово  7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9,  Иван Козарев  5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12, 2,  Кокиче  2, 1, 4,  Кочо Честименски  1,  Лиляна Димитрова  2, 12, 10, 6, 14,  местност Валога  Цех,  местност Поручик Минков  Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса,  Методи Христов  3, 1, 2, 5, 1,  Мир  42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8,  Мурата  13, 16, 1,  Никола Калъпчиев  31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26,  Никола Парапунов  59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43,  Първи Май  5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18,  Самуил  9,  Струма  12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2,  Трети Март  1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14,  УПИ VI Кв. 43,  УПИ-VI-389, 390,  Хаджи Димитър  5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22,  Христо Ботев  7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26,  Цар Самуил  7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5,  Шипка  7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12,  Явора  14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4,  улично Осветеление

На 26.06.2019 г. /12:00 – 13:00 ч./ –  Сандански: 6533. 206. 678,  Александър Буйнов  Изход Кулата,  Асен Хадживасилев  9,  Любен Каравелов  1,  местност Калинките  Жилище,  местност Соколовец  Павилион, Автоработилница,  местност Ушите  Мтп,  местност Хано  Фургон, Бензиностанция, АгроучастъкСортови Семена, Каравана,  Неуточнен Адрес  Цех,  Р-Н Индустриална Зона  Автосервиз,  Р-Н Опитна Станция  Жилище, Винарска Изба,  Р-Н Пътно Управление  Работилница, Цех,  Р-Н Ушите  Временен Стр.  Обект,  Р-Н Хано  Пункт За Технически Прегледи,  Свобода  45, 14,  Канцеларии

На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сандански: Асен Хадживасилев  2, 11, 18, 12, 5, 15, 22, 1, 10, 23, 9, 13, 13, 21, 1, 17, 3, 19, 8, 20, 7, 6, 14, 10б, 4,  Горно Броди  1, 8, 18, 6, 4, 14, 12, 2, 10, 16,  Захари Стоянов  18,  Кочо Чистименски  6, 20, 28, 14, 10, 26, 12, 24, 16, 22, 18, 8, 16,  Свобода  14, 14,  Струга  16, 5, 8, 15, 12, 13, 6, 11, 17, 14, 4, 1, 2, 3, 7, 19, 9, 2, 10,  Чудомир Кантарджиев  21, 17, 6, 10, 4, 29, 16, 26, 2а, 2, 19, 18, 28, 31, 20, 22, 25, 12, 14, 30, 33, 24, 27, 35, 23,  Юрий Гагарин  4, 2

Община Сатовча

На 24.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 27.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Кочан: Бузлуджа  14, 13, 16, 10, 15,  Васил Левски  34, 46, 22, 35, 36,  Вела Пеева  1, 2,  Димитър Благоев  51, 41, 61, 34, 35 Мтс, 43,  Дончо Ганев  4, 2,  Единадесета  9,  Здравец  16,  Ивайло  10, 14, 12, 6, 16, 4, 8,  Лиляна Димитрова  7, 9, 2, 8, 6, 5, 14, 10, 3, 4, 1,  Мир  5, 7, 3,  Митко Палаузов  1,  Неуточнен Адрес  Тп5,  Никола Парапунов  7, 38, 8, 3, 1, 6, 9, 42, 18, 22, 5, 20, 40, 11, 24,  Плиска  12, 31, 29, 27, 13, 4, 21, 25, 16, 23, 18, 8, 10, 19, 14, 17, 33, 15, 1,  Победа  44, 31,  Тодор Каблешков  3, 1, 8, 2, 6, 5,  Тракия  12, 26, 2, 8, 20, 7, 13, 5, 21, 1, 24, 3, 15, 4, 9, 11, 16, 14, 27, 33, 22, 6,  Трета  10, 14, 17, 26, 13, 24, 28, 23, 12, 9, 6, 8, 11, 20, 21, 15, 25, 18

На 28.06.2019 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Плетена: М.  Горна  Сладкарница, къща, 1 къща, Цех, Медицинска Служба,  М.  Долна  Работилница, Джамия, Магазин, Фурна,  М.  Забърдо  къща, Работилница, Кафе Аперитив, Магазин, Бар, Офис, Фуражомелка, 1, Цех,  Неуточнен Адрес  Поща,  Тп1

Община Симитли

На 25.06.2019 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Симитли: Георги Димитров  КомплексИвас-Временно Ст-Во, 94, 92, 90, 88, 43а, 98,  Здравец  18, 17, 14, Сервиз, 15, 13, 19, 11, 16,  Ивайло  2, 1, 3,  Комсомолска  7, 5, 6, 1, Магазин, 11, 19, 21, 23, 17, 10, 8, 9, 12, 14, 3, 4, 16,  М. Чобанци,  махала Чубан Дере  2, 5, 6, Жилище, Жилище, 3, 16,  Момина Сълза  1, 5, 4, 2, 3,  Октомврийска  65, 63, 40, 23, 39, 67, 38, 29, 49, 61, 46, 31, 19, 52, 72, 55, 27, 74, 47, 54, 71, 77, 62, 60, 66, 64, 37, 53, 57, 45, 30, 111, 50, 41, 32, 25, 56, 26, 48, 70, 43, 24, 59, 75, 68, 58, 113, 42, 28, 36, 44, 35, 33, 69, 21,  Родопи  20, 45,  Свобода  25, 4, 36, 46, 58, 68, 16, 34, 8, 23, 19, 30, 13, 52, Магазин, 28, 60, 24, 12, Ресторант, 15, Фурна, 17, 26, 3, 50, 1, 48, 44, 27, 42, 20, 32, 64, 66, 62, 22, 33, 9, 18, 31, 14, 2, 40, 29, 21, 37, 38, 35, 54, 56, 11, 10, 6,  Симитли  Дет. Градина,  Чобанско Дере  1, 9

На 25.06.2019 г. /09:45 – 11:29 ч./ –  Мечкул: местност Зад Къщи

На 25.06.2019 г. /09:45 – 11:29 ч./ –  Полето: Галабарци,  4, къща, Метанстанция, 2

На 25.06.2019 г. /09:45 – 11:29 ч./ –  Ракитна: 004077,  010040,  махала Лулейска,  Жилище

На 25.06.2019 г. /09:45 – 11:29 ч./ –  Сенокос,  Общ.  Симитли: Калайджийска,  Чакърска

На 25.06.2019 г. /09:45 – 11:29 ч./ –  Симитли: Симитли  Магазин

На 25.06.2019 г. /09:45 – 11:29 ч./ –  Черниче: М. Сухата Река  Цех, Цех

На 27.06.2019 г. /08:30 – 11:30 ч./ –  Симитли: Дарако,  Димитър Ацев  12, 3, 10, 16, 5, 6, 1, 2, 7, 8, 14, 4,  Димитър Благоев  16,  Ораново  Помпа За Напояване на Овощна Г,  Паисйй Хилендарски  14, 1, 17, 2, 7, 16, Жилище, 4, 10, 11, 6, 12, 5, 13, 15, 9, Бар,  Руен  4, 2,  Симитли,  Славянска  45, 37а, Помпа, Магазин, 2, 37, 43,  Стоилково Дере,  Цар Симеон  1, 17, 5, 9, 2, 8, 11, 10, 15, 7, 4, 3, 6

На 27.06.2019 г. /10:30 – 13:30 ч./ –  Симитли: Іі-760 Кв.  53,  Любен Каравелов  2, 7, 9, 4, 6, 5,  Ораново,  Партизанска  21, 29, 25, 23, 35, 31, 27,  Пирин  3,  Предел  109, 117, 127, Жилище, 78, 119, 102, 111, 98, 96, 91, 99, 95, 113, 103, 92, 97, 93, 125, 90, 88, 82, 115, 84, 74, 78а, 94, 76, 100, 104, 107, 101, 89, 80, 73, 86, 105,  Преспа  7, 15, 5, 3, 1, 11,  Симитли

Община Хаджидимово

На 25.06.2019 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Садово,  Общ.  Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003,  Тп1

На 26.06.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Теплен

Община Якоруда

На 24.06.2019 г. /08:15 – 09:30 ч./ –  Белица,  Общ.  Белица: Владимир Поптомов  2, 1,  местност Семково  Ценър За Мечки,  Р-Н Стопански Двор  Цех, Осветление,  Шеста  8 Офис

На 24.06.2019 г. /08:15 – 09:30 ч./   На 28.06.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Дагоново

На 24.06.2019 г. /08:15 – 09:30 ч./   На 28.06.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Елешница,  Общ.  Разлог: Безименна  4

На 24.06.2019 г. /08:15 – 09:30 ч./   На 28.06.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Краище,  Общ.  Белица: Втора,  Двадесет и Първа  99, 2, 104, 8,  Двадесета  1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 99, 32, 38, 21, 6, 13,  Дванадесета  10, 11, 6, 3, 13, 2, 17, 9, 15, 4, 5, 16, 25, 34, 54,  Девета  10, 8,  Деветнадесета  21, 2, 80, 10, 19, 28, 20, 36, 99, 56, 61, 17, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 1, 70, 50, 10, 43, 38, 8, 34, 5, 69, 45, 46, 7, 21, 25, 26, 64, 30,  Десета  13, 1, 7, 1,  Единадесета  33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64, 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113,  извън регулацията  11, 23, 37,  Неуточнен Адрес  1,  Осемнадесета  8, 1, 12, 8, 18, 42, 89, 50, 20, 10,  Пета  1, 29,  Петнадесета  11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22, 3, 30, 33,  Първа  32,  Седемнадесета  4, 1, 8, 2, 15,  Тринадесета  4, 2, 5, 3, 9, 1,  Христо Ботев,  Четирнадесета  99, 1, 4, 6, 7, 8, 2, 4,  Шеста  61,  Шестнадесета  8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6, 1,  50, 19, 11, 80

На 24.06.2019 г. /08:15 – 09:30 ч./   На 28.06.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Юруково: 029014 и 029015,  Масив 29 Поквс,  местност Каменако,  местност Камено

На 24.06.2019 г. /08:15 – 09:30 ч./   На 28.06.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Якоруда: Богдан Войвода  1,  Цар Борис III/Георги Димитр  213,  Яворов  2,  Якорущица  1,  Усилвател

На 28.06.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ.  Белица: 9-ти Септември  44,  Алекса Сачков  30,  Васил и Сава Кокарешкови  5,  Владимир Поптомов  2, 25, 1, 63, 36,  Георги Андрейчин  3,  Гоце Делчев  9,  Димо Хаджидимов  37,  местност Андрианов Чарк  Жилище-вила,  местност Бучин Дол,  местност Семково  Ценър За Мечки, Вила, Павилион, Бунгало, Почивна База, Каравана, 1 Почивна Станция, Почивна База, Каравана, Ресторант, Бунгало, Вила, Хижа, Магазин, Ж, Тп, Туристическо Бунгало, Вила, Бунгало, Каравана, Почивна База, Павилион, 1 Почивна Станция, Вила, Дискотека, Станция на Технич.  Университет, 1 Ски Влек, Ски Влек, 1, Лифт Усоб,  Митко Саев  14,  Полковник Иван Тричков  10,  Р-Н Стопански Двор  Цех, Осветление, Банциг, Цех,  Шеста  8 Офис

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP