Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 10 февруари – 14 февруари  2020 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобов дол

На 10.02.2020 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 11.02.2020 г. /15:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бобов Дол:  Васил Коларов 1, 41 41, Васил Чучуков 2, Двадесет И Седми Октомври 2, 3, 2, 2, Димитър Благоев 18, 16, 32, 11 11, 12, 1 А, 9, 41 41, 3, 43, 41, 42 42, 11, 30, 42, 16, 31еп, 31, 31, 30 30, 9 9, 31 31, 44, 10, 2, 43 43, 15, 43, 10 10, Иван Вазов 40, Комсомолска 1, Младост 3, 1, 6, 5, 2, 9, 8, Пролет 6, 3, 8, 11, 13, 4, 2, 10, 14, 15, 12, Кафе, 9, 16, 7, 5, Самуил 4, Свети Спас 2, 10, 5, 4, 17, 21, 19, 14, 15, 12, 13, 2а, 3, Свилен Русев 40, Стубело 1,  10

На 10.02.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Мала Фуча:  44, УПИ  V-231 Кв.16,  Съвет

На 12.02.2020 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Бобов Дол:  Дружба 70, 69, 70, 69, 69 69, 2, 70 70, Малчика 68

На 13.02.2020 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 14.02.2020 г. /15:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Каменик

Община Бобошево

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Блажиево:  VII-236, Кв.15, Васил Левски 105, 76, 55, 75, 65, 57, 67, 71, 86, 64, 95, 62, 111, 66, 84, 60, 90, 103, 69, 83, 85, 51, 78, 101, 94, 99, 113, 79, 58, 72, 81, 97, 74, 91, 92, 89, Скз Блажиево, 80, 109, 107, 59, 88, 70, 63, 93, 61, 56, 96, 82, 39, 52, 44, 35, 43, 33, 29, 5, 24, 9, 36, 8, 25, 16, 19, 12, 21, 38, 7, 28, 1, 46, 23, 26, 3, 45, 40, 53, 30, 18, 50, 48, 11, 42, 22, 27, 13, 37, 6, Демокрация Ферма, 28, Свинарник, 14, 42, 78, 25, 2, 5, 3, 75, 84, 10, 28, 20, 33, 43, 76, 29, 45, 39, 31, 11, 26, 67, 69, 7, 27, 24, 80, 73, 41, 46, 42, 14, 16, 22, 17, 5, 9, 44, 86, 40, 82, 38, 30, 71, 13, 18, 37, 3, Залез 2, 4, Изгрев 11, 2, 5, 8, 1, 7, 3, 12, 6, 4, Китка 2, 3, 1, 4, Минзухар 5, 4, 1, 2, Пламък 2, 4, Св.Иван Рилски 80, 82, 102, 47, 66, 37, 91, 68, 75, 64, 62, 65, 63, 77, 4, 73, 54, 86, 40, 70, 42, 72, 57, 78, 59, 88, 53, 94, 76, 96, 79, 84, 93, 98, 36, 18, 29, 22, 7, 16, 83, 26, 79, 81, 2, 40, 28, 3а, 9, 20, 3, 58, 39, 33, 25, 1, 17, 19, 30, 4, 15, 56, 21, 6, 38, 63, 14, 42, 31, 37, 34, Стопански Двор 23, Постройка, Обор, Теменуга 15, 8, 7, 11, 13, 9, 3, 10, 42, 1, 17, УПИ  – V-77, Кв.11, ХII, Кв.22, Хаджи Димитър 2, 1, 11, 3, 6, 7, 4, 9, 5, 13, Христо Ботев 4, 37, 1, 25, 45, 21, 5, 51, 29, 2, 11, 47, 27, 9, 33, 49, 23, 31, 35, 34, 39, 4, 41, 75, 6, 77, 53, 79б, 55, 89, 65, 71, 59, 61, 69, 81, 63, 67, 73, 57, 79, Цар Борис 33, 61, 58, 9, 28, 24, 1, 62, 44, 3, 32, 54, 10, 13, 52, 29, 42, 19, 50, 27, 36, 31, 23, 11, 60, 33, 35, 38, 17, 48, 21, 56, 15,  Модулна Автоматична Станция

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Бобов Дол:  Васил Коларов 5

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Бобошево:  04532.142.023 Света Богородица, 14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов 22, 1, 3, 5, 6, 8, 6 2, 2, Ал.Шиников 7, 9, 3, 1, Александър Стамболийски 55, 31, 24, 6, 59а, 13, 18, 49, 57, 25, 26, 28, 2, 17, 12, 33, 39, 23, 45, 11, 10, 8а, 32, 37, 21, 16, 27, 29, 35, 7, 39, Алекси Величков 2, 15, 11, 10, 3, 13, 5, 12, 6, 1, 2, 17, 8, 23, 21, 14, 16, 27, 7, Батак 12, 8, 2, 3а, 5, 1, 3, 10, 7, 4, Божур 6, 1, Бор 13, 7, 1, 5, 10, 3, 11, 9, 4, 12, Братя Д. И К. Миладинови 14, 12, 4, 11, 19, 69, 15, 3а, 10, 16, 13, 6, 7, 5, 8, 2, 26, 27, 19, Васил Левски 2, 24, 47, 14, 45, 29, 8, 45, 31, 17, 28, 7, 4, 35, 19, 26, 14, 9, 13, 12, 5, 37, 22, 21, 6, 24, 2, 3, 15, 23, 39, 16, 41, 33, 11, 18, 27, 1, 25, Върба 8, 7, 6, 17, 13, 10, 19, 11, 15, 5, 7, Гагарин 8, 2, 13, 17, 3, 19, 10, 4, 1, 6, 11, 5, Георги Зограф Бобошевски 2, 4, 3, Георги С. Раковски 5, 1, 23, 13, 12, 25, 8, 2, 6, 14, 11, 4, 17, 19, 27, 10, 16, 15, 9, 3, 7, 25, 58, 61, 76, 85, 89, 74, 88, 83, 78, 80, 91, 81, 93, 84, 86, 79, 62, 70, 68, 60, 73, 71, 81, 69, 77, 58, 66, 75, 63, 36, 41, 38, 49, 33, 42, 34, 26, 47, 55, 30, 54, 39, 22, 40, 43, 51, 20, 32, 24, 37, 29, 50, 18, 46, 61, 45, 56, 67, 65, 16, 35, 31, 14, 48, Герена 3, 24, 4а, 11, 9, 18, 14, 4, 16, 13, 20, 12, 8, 10, 1, 22, Д-Р Стефан Волев 1, 2, Детелина 5, 4, 2, 1, 3, Домокрайска 12, 3, 8, 30, 28, 26, 1, 2, 16, 24, 6, 17, Еделвайс 2, 12, 1, 3, 9, 4, 2, 6, 10, 8, 12, Единство 5, 9, 7, 3, 1, 20, 16, Ела 1, 5, 16, 12, 8, Вила, 9, 14, 10, 4, 6, 10, 5, Жп Гара Мелница, Заводска 3, 5, 2, 9, 7, 14, Здравец 14, 12, 16, 7, 11, 10, 3, 4, 2, 8, 18, 15, 23, 5, 19, 13, 9, Зора 6, 8, 11, 7, 4, 2, 5, 9, 1, Иван Кепов 3, 3, 3, 3, 3, 3, 27, 3, 21, 19, 41, 1, 8, 5, 12, 2, 25, 23, 18, 39, 30, 33, 4, 17, 10, 7, 29, 14, 37, 6, 16, 28, 31, 20, 24, 35, 8 Вила, 26, 22, 13, 15, Иван Попмихайлов 5, 12, 9, 6, 3, 8, 10, 14, 11, 2, Иглика 1, 2, Изгрев 26, 20, 8, 7, 3, 16, 18, 5, 9, 13, 12, 10, 7, 6, 1, 4, 1, 5, 2, 7, Кирил И Методий 1, 5, 7, 3, 9, 11, 11, Крайречна 11, 5, 3, 1, 9, Лале 2, 4, 1, 10, 8, 9, 17, 30, 13, 28, 12, 22, 24, 6, 18, 20, 15, 11, 19, Липа 18, 12, 14, 15, 16, 5, 17, 11, 1, 3, 9, 7, 4, 20, 21, Ловна Среща 4, 2, 3, Лоза 1, 2, М.Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци Вила, къща, местност Герена Фургон, Помпа, местност Друма, местност Затона Помпена Станиция 1, Помпена Станция, местност Кощанево Гатер, Дървод.Цех, местност Липовица Почивна Станция, местност Манастира 1, Хижа Яна, Твр-Бобошево, местност Миладин къща, местност Мърдище Вила, Фургон, местност Секелица 3, местност Тупузица Помпа, Момина Сълза 16, 18, 1, 22, 6, 3, 10, 13, 20, 7, 9, 5, 14, 12, 2, 15, Морава 1, 14, 12, 21, 10, 16, 23, 4, 1, Никифор Бибин 16, 3, 4, 10, 2, 6, 1, 19, 13, 17, 9, 11, 8, 7, 14, 12, 15, Никола Вапцаров 11, 4, 7, 9, 2, 8, 5, 1, 3, Николай Поп Величков 4, Околище 9, 1, 3, 5, 7, 13, 15, 11, Опълченска 10, 8, 15, 6, 7, 9, 3а, 4, 13, 3, 2, 15, 1, 5, Отец Паисий 13, 7, 9, 25, 11, 3, 4, Пейо Яворов 4, Пирин 7, 4, 8, 9, 2, 3, 6, 10, 1, Пламък 13, 11, 20, 15, 18, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза 3, 7, 1, 25, 9, 17, 8, 13, 4, 7, 11, Руен 6, 3, 1, 4, 2, Самуил 4, 2, Свети Иван Рилски 67, 43, 63, 29, 40, 25, 55, 69, 33, 38, 28, 20, 11, 61, 39, 57, 37, 52, 71, 46, 36, 23, 51, 48, 59, 26, 27, 53, 50, 18, 31, 101, 88, 63, 64, 98, 87, 54а, 91, 86, 62 1, 81, 77а, 85, 70, 84, 54, 96, 109, 107, 78, 60, 77, 94, 60а, 89, 100, 68, 99, 75, 1, 83, 72, 6, 66, 79, 103, 80, 82, 103 Скз Бобошево, 2, 56, 62, 7, 12, 3, 17, 16, 1, 19, 5, 41, 4, 8, 21, 10, 6, 15, 2, 13, 11, Свети Илия 3, 4, 1, Свобода 2, 1, 5, 9, 11, 7, 3, 4, Силистра 2, 1, 5, Сотир Бранков 9, 6, 10, 5, 11, 8, 7, 1, 2, 3, Софроний Врачански 2, 4, Спартак 12, 6, 18, 10, 8, Помпа, Спортист 1, 3, 2, 4, 12, Стефан Караджа 14, 12, 2, 3, 18, 16, 6, 7, 26, 3, 24, 28, 30, 9, 11, Струма 6, 4, 6, 14, 12, 10, 5, 8, 5, Сълза 14, 12, 8, 9, 19, 16, 10, 11, 20, 15, 21, 1, 3, 5, Теменуга 2, 3, 5, 1, Тиха Струма 9, 2, 11, 6, 8, 3, 4, 10, 1, Тодор Каблешков 6, 1, 10, 4, 8, 2, Топола 14, Фильовица 7, 3, ХV-1040, Кв.23, Христо Бачев 2, Христо Ботев 5, 4, 2, 7, 32, 2, 37, 48, 19, 8, 27, 29, 18, 38, 26, 10, 30, 12, 13, 15, 36, 5, 14, 4, 11, 1, 34, 6, 22, 9, 31, 25, 44, 41, 21, 24, 20, 3, 17, Цар Борис 9, 7, 3, 1, 5, Череша 1, 5, 2, 7, 8, 9, 3, Явор 2, 3,  ПИ 003003, местност Околище

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Висока Могила:  Мильов Рид,  Мильов Рид

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Вуково:  087040, 12351.153.0030

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Грамаде, Общ. Дупница:  Іх – 136, Кв. 18

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Доброво:  046015, III-224, Кв.11, Vі-293,  Кв. 20

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Дупница:  местност Мело Вила

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Каменик:  Вила

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Рила:  ПИ 000350

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Скрино:  116, X-83 Кв.3,  Вила

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево:  Лоза 13, местност Слатинско Ханче Автоморга, Бил Борд, Магазин, пътното, Цар Борис 34

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Смочево:  019027, 048014, Асен Илиев 2, 1, Бежбунар 4, 10, 22, 11, 8, 6, 1, 20, 1а, 5, 12, 15, 2, 16, Бор 1, 3, Бреза 4, 2, Васил Левски 22, 11, 16, 14, 6, 13, 1, 9, 12, 4, 10, 7, 5, 20, 8, Върба 3, 5, 4, Здравец 18, 5, 7, 1, 16, 13, 8, 17, Иван Китанов 25, 33, 47, 26, 41, 31, 43, 18, 22, 35, 16, 45, 27, 14, 49, 24, 20, 29, 8, 39, 12, 23, 13, 9, 1, 11, 15, 2, 5, 3, 7, Иглика 5, 3, Извън Рекулация Вила, Инженер Сотиров 18, 14, 25, 12, 2, 3, 1, 9, 10, 6, 5, 26, 51, 35, 29, 62, 90, 107, 49, 22, 60, 83, 36, 42, 81, 37, 57, 48, 110, 50, 30, 101, 63, 91, 70, 69, 77, 76, 86, 95, 105, 39, 79, 66, 65, 59, 99, 47, 103, 34, 89, 52, 78, 88, 109, 92, 31, 58, 80, 1, 100, Павилион, 94, 24, 68, 32, 53, 93, 141, 85, 67, 61, 71, 3, 74, 43, 56, 28, 54, 75, 72, 111, 84, Хранителни Стоки, 17, 46, 38, Дървообработване, 132, 137, 123, 20, 106, 102, 125, 114, 104, 141, 139, 119, 124, 143, 115, 112, 110, 113, 122, 98, 149, 116, 118, 121, 128, 120, 117, Кокиче 6, 5, Липа 1, 3, 5, Мали Полич 1, 3, 5, 2, махала Миндела Винарска Изба, Милатково 6, 14, 3, 12, 15, 19 Вила, 2, 8, 9, 7, 23, 21, 17, 4, 13, 11, 25, 1, 15, Момина Сълза 3, Никола Дамянов 8, 1, 4, 17, 6, 7, 19, 2, Отец Паисий 3, 1, 9, 7, 21, 4, 12, 6, 19, 5, 17, 13, 2, 10, 8, 14, 5, Рила Планина 37, 12, 11, 15, 7, 10, 21, 20, 1, 4, 3, 17, 23, 16, 13, 26, 35, 2, 27, 31, 19, 14, 28, 5, 32, Свети Иван Рилски 9, 11, 15, 13, 20, 1, 17, 10, 34, 30, 16, 7, 19, 22, 18, 3, 8, Селище 10, 7, 5, 1, 16, 3, Симеон Заров 16, 21, 27, 41, 29, 33, 23, 7, 1, 3, 17, 31, 37, 9, 6, 2, 19, 4, 43, 39, 18, 15, УПИ -Vііі-361, Кв.15, Христо Ботев 1, 16, 6, 12, 24, 3, 18, 17, 10, 13, 20, 14, 7, 19, 11, 28, 21, 26, 4, 22, 9, 15, 5,  Местонст Милатково

На 11.02.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Сопово

Община Дупница

На 12.02.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Яхиново:  87727.13.10, 87727.14.69, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 48, Девети Септември 9, 2, 4, 6, 1, Иван Вазов 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Коста Петров 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, местност Полето, Стефан Караджа 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, Христо Ботев 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а

Община Кочериново

На 11.02.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Бараково:  Александър Стамболийски 4, 3, 1а, 5, 8, 2, 6, 1, В.Везенков 5, 3, 1, 4, 7, Васил Коларов 7, 4, 3, 5, Вела Пеева 19, К.Лазаров 8, 7, 3, 12, 14, 5, 10, Клемент Готвалд 11, 5, 8, 7, Климент Готвалд 6, 10, 7, 13, 3, 5, 4, 2, Костадин Лазаров 1, местност Гургу Дере, Методи Попгеоргиев 18, Митко Палаузов 8, 2, 4, Никола Парапунов 8, 2, 3, 9, 16, 12, 7, 4, 6, Полето, Струма 10, 3, 5, 4, УПИ  – Vііі-157, УПИ -VIII-157, Кв.96, Христо Ботев 18, 30, 1, 6, 24, 17, 2, 41, 10, 9, 21, 15, 16, 5, 20, 14, 8, 7, 12

На 11.02.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Кочериново:  Никола Вапцаров 113

Община Кюстендил

На 11.02.2020 г. /08:45 – 10:30 ч.; 13:30 – 17:00 ч./ –  Кюстендил:  Авксенти Велешки 8, 8а, 5, 6, 7, 4, 3, 2, 2а, Магазин, 1, Антим I 34, 15, 26, Кафе Аперитив, 32, 28, 30, 130, 12 129, Арда 6, 9, 3 Б, 3 А, 15, 13, 4, 3, 5, 7, 11, 2, Васил Априлов 1, 7, 3, 7а, 18, 8, 6, 5, 17, 10, 20, 14, 2, 15, 22, 11, 13, 9, 2а, 16, Велбъжд, Виница 2а, 12, 9, 16а, 16, 1, 11а, 10, 6, 18, 5, 3, 14, 11, 7, 2, 8, Владимир Димитров Майстора 21, 23, Генерал Крум Лекарски 18, Гео Милев 2, 13, 17, 11, 4а, 19, 8, 4, 12, 14, 6, 5, 15, 5а, 16, 9, 10, 18, Даскал Дамаскин 46, 32, 50а, 19, 42, 35, 21, 36, 27, 31, 41, 37, 25, 44, 38, 48, 50, 17, 50 А, 33, 29, 40, 39, 52, Даскал Димитри 8, 6, 4, Демокрация 57 А, 57, Ресторант, 47, 45, 49, 55, 57, 1ет4, Канцеларии, 53, 1, 58, 44, 48, Димитър Пешев 4, 6, 2, Евлоги Георгиев 8, 7, 10, 10, 9, 5, Емил Шекерджийски 2, Жданов 4, 2, 12, 6, Иван Шишман 18, 10, 8, 14, 5, 14а, 3, 12, 16, 4, 1, Иларион Ловчански 15, Ильо Войвода 33, 18 А, 12а, 29, 18, 23, 18а, 31, 27, 14, 20, 25, Кадин Мост 9, 5, 10а, 7, 8, 12, 13, 10, 6, 16, 3, 4, 14, 11, 1, 2, Капанска 1 Зала, 1, 2, Кв. 257 ул. Димитър Пешев, Кириат Оно 3, 1, 16а, 13, 7, 48, 8, 9, 55, Кирил Цонев 3, 4, Аптека, 7, 5, 2, 1, Константинова Баня 28, 3, 26, 9, 15, 24, 12, 2, 14а, 8, 20, 18, 10, 4, 14, 16, 6, Криволак 5, 3, 1, 4, 2, Любен Каравелов 3, 4, 8, 16, 10, 14, Библиотека, 1, 6, 5, 5, Марица 12, 1, 16, 15, 10, 4, 5, 2, 6, 11, 9, 7, 2 А, 3, 18, 8, местност Караджа Бунар 44, местност Самали Баир, местност Хисарлъка 7, 8, 10, 5, 18, 30, 111, 30а, 23а, 14, 17, 12, 20, 25, 28, 27, 56, 22, 54, 23, Мориц Леви 13, 11, 4, 3, 7а, 2, 9, 9а, 4, 1, Мусала 8а, 1, 8, 3, 5, 7, 6, 7а, 4, 2, Неофит Рилски 19, Одрин 5, Охрид 6а, 8, 4, 10, 6, 6 А, Парчевич 14, 1 Б, 2, 3, 1, 7, 1 А, 9, 10, 15, 12, 17, 4, 13, 8, 3 А, 6, 11, Пауталия 1, 5, 4, 2, 6, 22, 3, 20, 5, 24, 3а, 1, Полковник Стефан Манов 26, 26, 24а, 11, 26 къща, 3, 32, 24а, 6, 8, Първи Май 2, Закусвалня, 4, 12, 8, 12, Магазин, 6, Райна Цанева 10, 12, 4, 2, Родопи 5, Свети Иван Рилски 7, 3, 5, 1, 2, 4, Солун 4, 5, 6, 2, 1, 3, Софроний 22, 14, Стефан Караджа 6, 1, Тодор Ангелов – Божаната 14, 10, 8, 3, Офис, 4, Търговска 48, 61, 53, 49, 46, 40, 44, 59, 54, 42, 57, 14, 16, 12, Хаджи Димитър 53, 64, 62, 72, 55, 66, 68, 54а, 56, 54, 58, Хан Аспарух 9, 17б, 15, 3, 11, 7, 13а, 17, 7а, 5, 12, 14, 19, 16, 13, 17а, 1, Харковска 5 19, 3 20, 5 Метални Навеси на Пазара, Хижата 8, Хисарлъка 40, 34, 38, 42, 44, 40а, 36, 46, 48, 1, Христо Ботев 2, Христо Смирненски 4, 7 къща, Стом.Кабинет, 1, 7, 2, 5, 3, 4, Цар Асен 14а, 14, 7, 8, 1, 2, 12, 4, 5, 14 А, 10, 18, 6, 9, Цар Михаил 21, 6, 8, 11, 13, 19, 5, 3, 5 Кафе, Канцеларии, 7, Цар Освободител 246 142в, 143 А, 276, 262, 270 33, 270, 276 34, 210 В, 210б, 210 Б, 210 А, 210, 168, 192, 170, 121, 176, 172, 182, 174, 91, 115, 111, 95, 93, 117, 89, 79, 83, 109, 119, 105, 87, 113, 107, 100, 122, 118, 142, 158, 150, 124, 132, 144, 134, 156, 148, 138, 126, 168, 136, 147, 230, 228, 236, 238, 192, 182, 214, 194, 231, 229 Г, 229, 229 Д, 233, 229 8, Цар Симеон 1-ви 25, 23, Яворов Магазин, 3, 5, 1, 2, 1 А,  Лятно Кино

На 11.02.2020 г. /08:45 – 17:00 ч./ –  Кюстендил:  Велбъжд, Демокрация 58, 44, 48, 49, 55, 57, 1ет4, Канцеларии, 53, 1, Иван Шишман 18, 10, 8, 14, 5, 14а, 3, 12, 16, 4, 1, Кириат Оно 3, 1, 16а, 13, 7, 48, 8, 9, 55, Криволак 5, 3, 1, 4, 2, Любен Каравелов 3, 4, 8, 16, 10, 14, Библиотека, 1, 6, 5, Мориц Леви 13, 11, 4, 3, 7а, 2, 9, 9а, 4, 1, Неофит Рилски 19, Пауталия 1, 5, Райна Цанева 10, 12, 4, 2, Родопи 5, Стефан Караджа 6, Търговска 48, 61, 53, 49, 46, 40, 44, 59, 54, 42, 57, Цар Михаил 21, 6, 8, 11, 13, 19, 5, 3, 5 Кафе, Канцеларии, 7, Цар Освободител 142, 158, 150, 124, 132, 144, 134, 156, 148, 138, 126, 168, 136, 147, Цар Симеон 1-ви 25, 23

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Багренци:  Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим.Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, местност до Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Рила 2, Руен 13, 11, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, УПИ  IV-331, Кв.42, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2,  Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят.Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, Местн.Бахчата

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Берсин

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Гирчевци:  Александър Стамболийски 11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2, Васил Коларов 25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32, Димитър Каляшки 9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, Марин Дринов 4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2, Никола Вапцаров 6, 2, 12, 4, 10, 8, Христо Ботев 19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Горна Гращица:  Александър Димитров Язовир, Антон Иванов 12, 10, Болшевик 10, Двадесет И Трети Септември 6, 5, Девети Май 11, 9, Девети Септември 7, Дрин 8, 2, 4, Изгрев 1, 2, Ленин 50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51, Любен Каравелов 4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6, местност Заечки Камик, Опълченска 10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1, Хаджи Димитър 8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1, Христо Ботев 2, 4, Цар Симеон 1, 3, 5, 2, Юри Гагарин 45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39,  Мандра

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Долна Гращица:  Александър Стамболийски 1, Васил Левски 6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13, Владимир Ил. Ленин 6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14, Георги Димитров 13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2, Георги Кирков 13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3, Девети Септември 19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1, Иван Вазов 15, 5, 1, 3, 17, 11, 9, Иглика 1, 9, 6, 2, 4, Лиляна Димитрова 9, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов 5, 7, 2, 1, 3, 4, 6, Оборище 2, 6, 3, 1, 5, 7, Първи Май 3, 1, Румена Войвода 5, 1, 7, 9, Свилен Русев 2, 3, 4, 6, Свобода 3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4, Стефан Караджа 4, 1, 3, 5а, 5, 2, Христо Ботев 1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8, Шипка 1, 3, 10, 2, 8, 6, 4,  къща, Магазин

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Долна Козница:  22112.500.2

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Друмохар:  махала Брашненица

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Жабокрът:  Александър Стамболийски 18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22, Бузлуджа 11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3, Васил Коларов 5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17, Васил Левски 21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41, Девети Септември 15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30, Еделвайс 1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4, Ивайло 2, 5, 3, 4, Иван Вазов 18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18, извън регулацията къща, Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2, Калоян 1, 3, местност Върбата, Оборище 5, 3, 1, Овощарска 2 къща, 3, 54, 1, 5, Осми Март 2, 10, 6, 4, Осогово 2, 4, Пауталия 10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Плиска 10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18, Помпулузки Бахчи, Средец 7, 9, 5, 6, 3, 4, 1, Струма 9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2, Суха Река 1, 8, 14, 6, 12, 10, 16, Христо Ботев 21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7, Шипка 11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4,  Магазин, Кафе, Цех, Магазин, Магазин, Детска Градина

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Катрище:  Боян Колев 1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7, Васил Коларов 4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9, Васил Левски 4, 5, 3, 1, 2, Девети Септември 4, 2, Димитър Каляшки 5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34, Здравка Сапунджийска 2, 10, 6, 7, 8, 12, 3, Капитан Петко Войвода 5, 3, 1, 2, местност Валого, местност Забел 3, 5, 6, 4, Мир 6, 4, 3, 1, 2, Млада Гвардия 5, 1, 7, 6, 2, 4, 3, Могила 4, 5, 8, 2, 10, Първи Май 9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8, Стефан Димитров Иванов 2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11, Стоил Колев 15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8, Странджата 19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16, Хаджи Димитър 9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3, Христо Ботев 8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5, Червена Армия 9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2,  Стопански Двор, Казани, Читалище, къща, Кафе, Магазин, Кметство

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Кюстендил:  местност Николичевски път

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Лиляч:  местност Войника,  Вила, Помпа

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Невестино, Общ. Невестино:  УПИ  XVIII – 221 Кв.39, I-446- За Църква , Кв. 43, VIII – 298, Кв. 37, Александър Стамболийски 29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3, Асен Златаров 2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12, Батак 6, 5, 3, 12, 2, Бузлуджа 1, 18, 16, 12, 14, 8, 10, Васил Левски 5, 10, 4, 3, 8, 1, 6, Владимир Поптомов 10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23, Гео Милев 7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3, Георги Трайков 10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1, Димитър Каляшки 7, 3, 6, 2, 7а, 1, Елин Пелин 11, 12, 9, Здравец 7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5, Земен 12, 10, 4, 14, 6, 2, 8, Кокиче 3, 1, 12, 14, 6, 4, Максим Горки 3, 5, 2, махала Развигорска 2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18, махала Разсолкова, махала Синорска 2, 17, местност   Доло , ПИ 007043, местност Дренето, Митко Палаузов 15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1, Никола Вапцаров 9, 1, 4, 90, 2, 6, 10, Пробуда 17, 11, 15, 13, Първи Май 24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17, Струма 10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19, УПИ  Іх-61, 63, 70, Кв.22, Хаджи Димитър 3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2, Хан Аспарух 10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3, Христо Ботев 4, 8, 12, 10, 6, Юрий Гагарин 24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2,  Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Неделкова Гращица

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Нови Чифлик:  Бивш Стопански Двор, Борис Тасев 16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24, Васил Левски 24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20, Владимир Заимов 5, 7, 2, 4, 1, 3, 6, Девети Септември 17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18, Иван Вазов 11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9, Никола Вапцаров 9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2, Паисий Хилендарски 6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2, Панайот Волов 3, 1, 4, 2, УПИ  Ix-142, Кв.15, Хаджи Димитър 13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7, Христо Ботев 15, 6, 8, 3, 4, 1, 2, Христо Смирненски 8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Плешивец:  Дванадесета 7

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Таваличево:  Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 9, 7, 3, 5, 1, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39, Стефан Димитров 26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10,  Пунк, Кръчма, Стопански Двор

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Търновлаг:  Васил Йорданов 20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18, Иван Андонов 5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14, Кирил Тонев 15, 13, 9, 3, 7, 1, Лиляна Димитрова 33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10, Мата Стоименова 11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6, местност Голяма Нива, местност Шамака, Осогово 1, 3, 2, Партизанска 19, 3, 15, 13, 11, 21, 7, Стоян Стоименов 22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19, Струма 2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а, Трети Март 3, 5, 1,  Складова База, Дърводел. Работилница, Магазин

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Цървеняно

На 11.02.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Четирци:  М.Топилата, махала Ямен, УПИ  VI-127 Кв.15,  къща

На 11.02.2020 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Багренци:  Васил Коларов 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Георги Зеленков 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, извън регулация, Ильо Войвода 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Руен 13, 11, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, УПИ  IV-331, Кв.42,  Кафе, Тзс

На 11.02.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Грамаждано:  Александър Стамболийски 18, 7, 14, 4, 1, 10, 9, 12, 6, 2, 8, 5, Джурналица, Димитър Каляшки 35, 56, 58, 68, 37, 33, 50, 29, 54, 44, 46, 60, 31, 48, 70, 62, 66, 52, Здравец 24, 36, 23, 34, 27, 38, 17, 40, 26, 15, 32, 25, 20, 19, 22, 21, 30, 28, Осогово 21, ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев 24, 5, 19, 17, 18, 2, 23, 27, 16, 12, 9, 1, 3, 10, 7, 15, 11, 13, 6, 8, Стоимен Ковачев 4, 15, 5, 6, 7, 9, 8, 2, 11, 13, 1, 3

На 12.02.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Кюстендил:  местност Николичевски път Цех, 33

На 13.02.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Кюстендил:  Индустриална Складово Помещение, 12, Лозенски Механи, ПИ 41112.214.59, местност Гърлянски Черешарник 2, 37, 16, 12, 28, 21, 39, 1а, 19, 26, 23, 22, 28 А, местност Лозенски Механи 1, 27, 58, 8, 20б, 6, 2, 55, 15а, 7, 22, 5, 20, 4, 9, 21, 23, 10, 18, Петър Берон 46, 46, Соволска 1, 5а, 38, 36, 27б, Поща, 8, Вила, къща, 32, Цех, 6, 31, 48, Работилница, 30, 25, къща, 17а, 29, 1а, 27, 11а, 33, 35, 16а, 39, Работилница, 22, 34,  Бар, Цех

На 13.02.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Лозно:  Слатина-026005

На 13.02.2020 г. /09:30 – 10:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Горна Гращица:  XIII-212.Кв.18, Алеко Константинов 2, 1, Александър Димитров 5, 1, 3, 4, 2, Александър Стамболийски 2, 5, 1, 15, 10, 18, 9, 4а, 25, 30, 11, 34, 8, 4, 22, 7, 12, 16, 21, 3, 19, 17, 32, 6, 23, 28, 36, Болшевик 1, Васил Левски 19, 17, 14, 8, 2, 11, 1, 15, 7, 6, 5, 16, 13, 9, 3, 4, Вела Пеева 9, 8, Вола 1, 2, 3, 4, Генерал Владимир Заимов 4, 2, 3, 1, Георги Бенковски 8, 10, 4, 2, 6, Георги Димитров 57, 24, Георги Раковски 5, 11, 14, 16, 7, 9, 15, 13, Девети Септември 4, 2, Иван Вазов 6, 8, 5, 3, 4, Лавеле 1, 7, 3, 4, 2, 5, Ленин 26, 9, 22, 25, 10, 13, 20, 28, 16, 23, 27, 5, 6, 21, 23а, 18, 8, 11, 29, 4, 17, 19, 7, 12, 14, 6, 30, 2, Петър Берон 4, 7, 9, 1, 5, Спартак 8, 2, 10, 12, Страцин 1, 4, 3, 6, 2а, Струма 1, 3, 7, 21, 15, 6, 9, 27, 10, 25, 17, 5, 23, 11, 4, къща, 2, 18, 8, Тодор Каблешков 1, 2, 3, Томанова 3, 11, 15, 1, 7, 12, 8, 6, 9, 10, 4, УПИ  XI-70, Кв.16, Хан Аспарух 8, 30, 45, къща, 55, 29, 6, 33, 19, 13, 49, 7, 24, 35, 18, 16, 23, 12, 17, 37, 47, 21, 26, 10, 39, 15, 14, 28, 1, 43, 41, 3, 2, 1, Шипка 8, 4, 2, 6, 10, Юри Гагарин 43, 59, 55, 10, 14, 21, 22, 27, 23, 20, 5, 15, 18, 14а, 29, 13, 6, 11, 31, 3, 26, 9, 15а, 1, 16, 8, 24, 17, 7, Язовир Валого,  Черква, Читалище, къща, Магазин, Мандра, Казани, Поща, Ресторант, Адм.Сграда, Здравна Служба, Кафе

На 13.02.2020 г. /09:30 – 10:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Дворище, Общ. Кюстендил:  Девети Септември 8, 21, Лиляна Димитрова 2, махала Томанова 18, 5, махала Чорбаджийска къща, Магазин, 22, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински 19, Стоян Лудев 6, Христо Ботев 1, 13,  Хоремаг, къща, Метален Фургон, Магазин

На 13.02.2020 г. /09:30 – 10:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Коняво:  000906 Кв.38432, Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Александър Стамболийски 9, 1, 3, 4, 7, 10, 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, 3, Бачо Киро 5, 3, 1, Бенковски 21, 11, 7, 27, 3, 29, 31, 5, 19, 41, 33, 25, 37, 1, 23, 9, 35, 4, 13, 17, 39, 15, Бор 2, 6, 4, Васил Левски 5, 24, 13, 14, 3, 8, 6, 9, 2, 23, 19, 4, 25, 1, 18, 22, 20, 15, 11, 7, 10, 21, Виден 4, 6, 3, 1, 2, 5, Владимир Поп Томов 14, 10, 12, 6, 8, 2, 1, 3, 15, 4, Възраждане 4, 9, 1, 7, 6, 5, 3, 2, 8, 25, 23, 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, Георги Димитров 5, 10, 9, 14, 16, 7, 8, 18, 1, 4, 6, 11, 20, 2, 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, 15, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Даскал Димитър Стоянов 9а, 23, 25, 19, 7, 7а, 5, 11, 6, 29, 3, 1, 4, 13, 17, 29, 41, 3, 59, 31, 26, 67, 30, 28, 18, 24, 65, 39, 47, 45, 33, 63, 43, 53, 35, 49, 55, 51, 37, Девети Септември 7, 6, 1, 8, 4, 9, 3, Димитър Благоев 4, 6, 1, 3, 2, 7, 5, 12, Димитър Каляшки 1, 6, 2, 4, 3, 8, Жельо Демиревски 10, 4, 12, 14, 5, 7, 15, 9, 27, 25, 17, 11, 21, 3, 13, 23, 2, Здравец 6, 5, 4, 2, 10, 8, 7, Иван Вазов 4, 6, 9, 2, 13, 24, 12, 22, 14, 18, 1а, 16, 26, 5, 8, 1, 7, 10, 3, 30, 20, 11, 23, 21, 9, 15, 25, 27, Извора 2, 1, 4, Изгрев 7, 3, 5, 1, Кирил И Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 15, 20, 22, 24, 2, 32, 4, 6а, 16, 13, 29, 31, 33, 25, 28, 7, 30, 17, 8, 9, 45, 56, 19, 23, 3, 27, 5, 11, 5а, 37, 18, 6, 34, 12, 10, 26, 35, 21, 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, 51, 38, 47, 36, 41, 43, 40, 45, 56, 60, 53, 61, 81, 52, 75, 71, 58, 69, 72, 54, 59, 73, 65, 42, 62, 67, 63, 48, 57, 77, Лехово 2, 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, 12, 16, 18, 14, 13, Маркова Стъпка 1, 3, 5, 2, местност Драките, местност Маровски път, Мусала 1, 5, 4, 2, 3, Незабравка 2, 1, 4, Никола Димитров 2, 9, 4, 7, 5, 3, 1, 8, 13, 10, 3, 14, 11, 5, 12, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Отец Паисий 2, Петко Р. Славейков 4, 2, Раковска 1, 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Рила 12, 8, 10, 7, 1, 3, 2, 4, 5, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Симеон Въжаров 1, 7, 9, 6а, 11, 3, 2, 5а, 5, Стадиона 1, 2, 3, 5, 5а, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12, Христо Ботев 12, 1, 4, 16, 29, 6, 19, 7, 26, 8, 32, 9, 10, 30, 36, 24, 18, 42, 17, 15, 20, 11, 27, 14, 40, 22, 5, 28, 38, 25, 34, 3а, 2, 21, 13, 23,  Бензиностанция, Газостанция, Варници, Мандра, Магазин, Магазин, Закуски, Механа, Ресторант, Кафе, Пункт Горско, Хотел, Шивашки Цех, Магазин, Стол, Читалище, Аптека, Здравна Служба, Офис, Склад, Поща, Гатер, Стоп.Двор, Цех За Алумин.Дограма, Фуражомелка, Дърв.Работилница, къща, Мандра, Усип, Диагн.Пункт, Фурна, Кантар

На 13.02.2020 г. /09:30 – 10:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Кюстендил:  Бистрица 26, 7, 9, 10, 3, 18, 16, 12, 2, 26, 1, 8, 20, 4, 14, 6, 22, 5, Васил Левски 6, 4, 3, 5, 1, 10, 2, 9, 7, 8, Възраждане 19, 13, 31, 21, 10, 23, 17, 20, 8, 27, 24, 25, 18, 12, 29, 22, 26, 16, 15, 14, 9, 5, 4, 7, 3, 6, 11, Димитър Благоев 6, 4, Драговищица 6, 8, 4, Елин Пелин 6, 13, 11, 5, 14, 9, 4, 12, 15, 7, 3, 2, 8, 10, 17, 1, Звезда 1, 10, 7, 5, 2, 4, 3, Иглика 8, 3, 6, 4, 1, 2, Индустриална 43, 7, 11, 44, 12, 36, 1, 26, 6, 5, 20, 46, 22, 13, 2, 14, 28, 34, 8, 16, 10, 18, 42, 32, 38, 9, 30, 4, 3, местност Базето, Мир 36, 2, 5, 10, 14, 3, 20, 7, 18, 32, 9, 1, 34, 6, 16, 15, 22, 17, 13, 12, 28, 11, 24, 19, 21, 4, 8, 26, Нов Живот 18, 6, 11, 14, 12, 13, 20, 5, 16, 3, 15, 7, 8, 4, 1, 9, 15, Овощарска 4, 3, 6, 1, 7, 5, 6, 14, 8, 12, 9, 10, Околовръстна 14, 10, 45, 47, 37, 12, 43, 8, 41, 16, 18, 25, 1, 13, 2, 3, 5, 11, 9, 4, 17, 21, 15, 25, 35, 2, 27, 19, 33, 6, Пейо Яворов 3, 6, 7, 2, 9, 5, 4, Спасовица 2, 3, 1, Стоян Тренев 3, 56, 13, 9, 7, 105, 101, 11, 70, 107, 5, 1, 64, 93, 72, 38, 107, 60, 58, 68, 16, 34, 10, 75, 87, 18, 63, 85, 32, 95, 11, 65, 99, 12, 109, 89, 69, 64, 54, 52, 20, 97, 42, 71, 67, 26, 105, 70, 8, 91, 24, 81, 62, 2, 6, 98, 14, 36, 22, 50, 79, 77, 103, 80, 56, 78, 83, 101, 76, 55, 6, 54, 103, 29, 72, 25, 33, 49, 35, 27, 78, 47, 41, 77, 51, 43, 23, 31, 68, 53, 80, 37, 99, 62, 97, 19, 93, 17, Струма 6, 1, 3, 4, 8, Търговска 7, 4, 3, 5, УПИ  ХIII-12 Кв.2, Христо Смирненски 5, 12, 14, 4, 2, 10, 1, 6, 3, 8, 16, Щастие 15, 14, 21, 19, 16, 8, 11, 7, 4, 3, 13, 9, 17, 5, 1, 10, 6, 2,  Работилница, Цех, 1

На 13.02.2020 г. /09:30 – 10:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Кюстендил:  местност Дренов Дол Бунгало, 37, 8, В-31, Стрелбище, 17, Вила №15, 18, 27, 15, 9, 41, 19, 13, 32, местност Николичевски път Обор, 32, Вила, 32а Стоп.Постройка, 305, Кантар, 33, Склад, Цех, Телчарник, 32, 43, 32а Гараж, Рем.Работилница, 45, Склад, София

На 13.02.2020 г. /09:30 – 10:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Николичевци:  Васил Левски 23, 21, 40, 48, 44, 38, 17, 19, 32, 36, 34, 46, 30, 42, 5, 11, 9, 8, 20, 13, 22, 26, 28, 12, 15, 18, 2, 16, 3, 1, 24, 7, 6, Васил Петлешков 3, 11, 9, 4, 2, 5, 8, 1, 26, Велбъжд 1, 3, 2, 5, Георги Бенковски 4, 2, Ильо Войвода 7, 9, 3, Йорданка Николова 1, Лиляна Димитрова 2, 4, 1, 3, М.Присоето, Мусала 3, 7, 1, 2, 6, 9, 4, 11, 5, Никола Вапцаров 1а, 11, 3, 3а, 2, 5, 1, Николичевски път 3, 39, 2, Овощарска 1, 13, 5, 7, 11, 17, 3, 15, 18, 16, Овощарски Институт 1, Панайот Волов 2, 16, 5, 7, 1, 8, 6, 3, 12, 14, Рила 16, 7, 8, 14, 18, 20, 4, 10, 5, 22, 1, 2, 12, 5а, 9, 24, Стоян Лудев 44, 31, 29, 47, 37, 35, 53, 39, 46, 52, 41, 56, 58, 55, 70, 51, 61, 62, 59, 64, 60, 68, 66, 54, 45, 49, 33, 9, 11, 24, 42, 10, 20, 8, 1, 3, 28, 19, 21, 34, 2, 4, 17, 12, 23, 40, 22, 15, 18, 6, 5, 38, 16, 36, 26, 32, Струма 2, 1, 3, 6, Христо Ботев 17, 9, 19, 35, 6, 27, 25, 10, 2, 4, 8, 31, 12, 15, 7, 14, 5, 23, 29, 11, 1, 3, 13, 33, 21, Христо Смирненски 6, 3, 4, 2, 7, 5, 1, Черемидарница, Черенец 7, 5, 6, 4, 2, 1, 9, Ябълка 2, 1,  Склад, Кафе

На 13.02.2020 г. /09:30 – 10:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Скриняно:  Александър Стамболийски 9, 30, 5, 14, 36, 6, 20, 3, 32, 7, 1, 18, 4, 22, 40, 32а, 11, 26, 2, 12, 10, 38, 15, 8, 13, Бистрица 1, 5, 3, Витоша 10, 13, 18, 7, 20, 2, 14, 9, 8а, 11, 8, 6, 3, 5, Емил Шекерджийски 6, извън регулация, Марица 1, 3, 2, Оборище 2, 1, 3, Пейо Яворов 12, 8, 10, Свилен Русев 2, 4, 1, Стоян Лудев 57, 90, 96, 109, 77, 84, 82, 88, 96а, 95, 55, 107, 92, 75, 86, 81, 105, 101, 87, 98, 111, 49, 91, 104, 80, 78, 83, 67, 69, 106, 71, 73, 79, 74, 99, 96 Б, 108, 76, 110, Чайка 4, 5, 2, 8, 7, Шипка 5, 10, 4, 2a, 9, 1a, 8, 3, 1, 6, Щастие 5,  Фурна, Магазин

На 13.02.2020 г. /09:30 – 10:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил:  X-198, Кв.21, Васил Левски 7, 3, 10, 5, 12, 6, 9, 11, 8, 2, Георги Димитров 14, 10, 3, 16, 9, 7, 5, 11, 8, 12, 6, Девети Септември 27, 29, 25, 37, 35, 19, 22, 32, 15, 13, 24, 40, 18, 43, 44, 45, 41, 42, 36, 33, 31, 21, 17, 34, 28, 47, 20, 30, 27, 12, 49, 38, 39, 16, 23, 14, Димитър Каляшки 9, 4, 8, 6, 5, 7, 3, 2, 12, 8, 11, Иван Вазов 6, 16, 1, 18, 4, 5, 10, 14, 12, 3, 20, 8, 2, 22, 24, 26, Кирил И Методий 12, 18, 8, 7, 23, 10, 24, 1, 11, 2, 17, 3, 5, 13, 19, 21, 9, 14, 15, 28, 25, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Река Бистрица, местност Соволска Река, Овощарска 16а, 3, 5, 4, 12, 19, 7, 9, 20, 17, 8, 18а, 18, 1, 11, 14, 22, 2, 21, 15, 13, 19а, 16, ПИ 87062.11.80.1, Първи Май 39, 16, 26, 21, 3, 15, 7, 41, 38, 2, 33, 12, 10, 27, 32, 56, 1, 11, 36, 52, 50, 25, 14, 43, 45, 5, 20, 44, 6, 58, 29, 28, 54, 46, 48, 31, 23, 42, 34, 18, 22, 17, 40, 19, 4, 30, 8, Славейков 18, 29, 10, 22, 13, 7, 23, 5а, 25, 2, 9, 31, 5, 4, 8, 27, 20, 19, 17, 14, 6, 4а, 1, 3, 21, 12, 35, 31, 33, 26, 24, Христо Ботев 2, 7, 5, 1, 4, 6, 8, 3,  Институт

На 13.02.2020 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Коняво:  Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Александър Стамболийски 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, Бор 4, Възраждане 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, 8, 25, 23, Георги Димитров 15, 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Димитър Каляшки 3, 8, Иван Вазов 23, 21, 9, 15, 25, 27, Кирил И Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, Лехово 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, 12, 16, 18, 14, 13, Мусала 5, 4, 2, 3, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Раковска 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12,  Мандра, Магазин

На 13.02.2020 г. /09:30 – 13:00 ч.; 09:30 – 10:15 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Цървеняно:  002224 местност Ридо, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест.Пояница,  Помпа

На 13.02.2020 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил:  VIII-250, Кв.7, Бенковски 6, 7, 17, 29, 21, 25, 15, 5, 11, 4, 19, 14, 9, 27, 13, 23, 12, 3, 30, 2, 10, Георги Димитров 4, Девети Септември 8, 10, 19, 2, 6а, 4, 11, 5, 3, 1, Кадъница, Кирил И Методий 17, 26, Ленин 22, 29, 24, 26, 98, 25, 32, 28, 16, 3, 14, 19, 20, 38, 7, 13, 33, 15, 27, 10, 11, 30, 42, 12, 17, 35, 21, 1, 34, 36, 5, 40, 18, 23, махала Славейкова 6, 1, 4, 3, 2, 8, 7, махала Софийско Шосе 5, 3, 2, 1, 4, местност Кантона, местност Соволска Река, местност Соволщица, Овощарска 7, 11, Пладнището, Първи Май 69, 73, 64, 65, 63, 61, 51, 57, 55, 62, 59, 67, 71, 53, 49, Славейков 27, 10, Христо Ботев 12, 32, 13, 24, 17, 34, 11, 28, 19, 21, 20, 23, 36, 30, 16, 15, 14, 22, 10, 25, 18, 26

На 14.02.2020 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:  IV, Кв. 77, Стопански Двор, Асен Златаров 11, Атанас Достин 75, 74, 73, 69, 79, 72, 60, 68, 83, 77, 52, 62, 87, 81, 71, 67, 66, 56, Бивш Стопански Двор, Брест 3, Иван Пашалийски 14, 1, 54, 4, 9, 5, 2, 7, 6, 10, 8а, 3, 12, Индустриална 6, 4а, 4, 3, 2, 1, Липа 4, 15, 2, 24, 22, 13, 7, 12, 8а, 20, 19, 8, 3, 9, Люляк 15, 6, 20, 17, 5, 7, 2, 8, 1, 13, 12, 3, 11, 9, местност Ямборано, Младост 2, Овощарска 1, 3, Преслав 4, Роза 10, 6, 8, 7, 4, 5, Хризантема 4, 3, 5, 2, 7, 1,  Склад

На 14.02.2020 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Полска Скакавица:  393025, махала Бойчовци, махала Терзийска

На 14.02.2020 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Раждавица:  Азна 17, 9, 29, 11, 27, 5, 33а, 7, 21, 15, 1, Алеко Константинов 6, 1, Александър Димитров 1, 4, Александър Стамболийски 2, 4, 2, 6, 8, Асен Златаров 1, 5, 2, 3, Аспарух Плачков 5, Бенковски 3, 1, Валентина Терешкова 29, 31, 13, 22, 4, 28, 25, 15, 1, 3, 10, 16, 12, 5, 8, 6, 2, 17, 7, 35, 10а, 2, Варна 1, 2, 6, 7, 4, 3, Васил Коларов 24, 10, 9, 6, 12, 5, 2, 28, 6а, 4, 22, 11, 8, Васил Левски 6, 2, 8, 4, 3, Вела Пеева 1, 7, 5, 2, 4, 13, 1, Владимир Поптомов 13, 1, Георги Димитров 31, 65, 69, 35, 37, 43, 67, 63, 47, 51, 33, 45, 31, 39, 41, 14, 55, 49, 12, 18, 53, 41а, 6, 8, 10, 25, 23, 1, 17, 15, 19, 29, 11, Георги Кирков 2, 5, Граф Игнатиев 3, Димитър Каляшки 27, 11, 25, 28, 23, 18, 12, 16, 20, 21, 32, 1, 15, 3, 4, 31, 9, 29, 30, 19, 14, Димитър Полянов 5, 1, 3, Железничар 1, 3, Йорданка Николова 4, 8, 6, 1, 5, 12, Л.Димитрова 6, 2, 1, 8, 3, 4, Ленин 30, 32, 14, 20, 10, 16, 70, 88, 22, 26, 40, 50, 78, 28, 58, 4, 86, 8, 2, 24, 80, 74, 64, 84, 6, 36, 46, 34, 42, 52, 48, 12, 54, 72, 44, 68, 76, 56, 38, 62, 18, 66, 82, 10, 2, Неофит Бозвели 2, 3, 1, 8, Никола Вапцаров 16, 12, 16, 22, 1, 15, 2, 5, 9, 4, 18, 3, 20, 7, 13, Партизанска 2, 3, 1, 4, Рила 3, 5, Садни Дол 18, 2, 10, 4, Славянска 2, 9, 8, 1, 2, 1, Созопол 7, 5, 7, 1, 3, Станке Димитров 4, 7, 5, 6, 14, Столетов 14, 3, 1, 2, 18, Стоян Лудев 1, Струга 1, 5, 2, 4, Струма 1, Тодор Каблешков 2, 1, 4, Христо Ботев 19, 46, 25, 42, 16, 29, 38, 21, 49, 45, 50, 53, 14, 20, 28, 24, 31, 44, 51, 18, 23, 36, 40, 39, 59, 17а, 27, 30, 57, 61, 13, 19, 55, 63, 12, 10, 6, 3, 9, 7, 8, 1, Христо Смирненски 2, 38, 34, 50, 20, 18, 42, 12, 22, 58, 8, 14, 32, 3, 54, 4, 46, 44, 7, 16, 13, 6, 10, 26, 40, 36, 19, 28, 13, Чайка 6, 4, 8, Черешарска 9, 12, 5, 1, 14, Шипка 2, 4, 5, 3, 1, 6, Юрий Гагарин 2, 7, 6, 4, 11, 1, 9, 5, 3, 7, 15,  Складова База, Іі-Ри Жп Кантон, Лекарски Кабинет, Канцеларии, къща, Поща, Кафе Аперитив, Ресторант, Казан, къща, Цех За Пластмаси, Училище, Хлебозавод, Банциг, Хранителни Стоки, Пансион, Кухня, къща, Магазин, Читалище, Вила, Жп Гара, къща

На 14.02.2020 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Скриняно:  66891.24.100 М.Чуката, Георги С. Раковски 26, 1, 12, 9, 33, 24, 5, 7, 14, 22, 21, 39, 18, 15а, 15, 13, 2, 17, 12а, 35, 25, 16, 31, 11, 3, 8, Георги Трайков 10, 17, 4, 11а, 2, 15, 3, 25, 14, 12, 21, 11, 8, 7, 23, 5, 27, местност Чуката, П.Волов 13, 10, 4, 8, 3, 12, 5, 6, 11, Пролет 10а, Пролетарска 6, 18, 14, 12, 16, 7, 9, 1, 4, 10, 8, 5, 2а, 9а, Стопански Двор, Стоян Лудев 136, 134, 131, 125, 118, 138, 130, 115, 139, 128, 121, 135, 122, 117, 124, 137, 113, 140, 126, 133

На 14.02.2020 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Стенско:  240 Кв.13, извън регулацията, местност Шишманци, Стенско 1,  Магазин, Здравна Служба

На 14.02.2020 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Шипочано:  177, 95, 176, 9, 98, 103, 86, 88, 155, 128, 108, 157, 106, 94, 93, 160, 60, 96, 102, 158, 4, 175, 84, 101, 82, 174, 90, 173, 166, 105, 100, 153, 15, 110, 134, 133, 119, 79, 89, 136, 27, 143, 18, 112, 72, 54, 52, 50, 59, 122, 73, 58, 148, 117, 43, 130, 128, 17, 80, 25, 28, 31, 23, 152, 120, 135, 151, 30, 44, 60, 146, 14, 20, 42, 46, 53, 137, 38, 33, 118, 115, 91, 116, 21, 154, 77, 61, 56, 138, 19, 64, 142, 67, 140, 124, 36, 57, 37, 156, 35, 48, 71, 125, 29, 51, 24, 66, 75

На 14.02.2020 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Шишковци:  Александър Стамболийски 17, 11, 16, 25, 23, 10, 31, 24, 27, 13, 30, 19, 2, 8, 35, 29, 14, 26, Андон И Стойна Виачеви 5, 2, 1, Бачо Киро 4, 2, Васил Демиревски 6, 8, 15, 9, 7, 4, 2, 11, 5, 1, 12, 13, Васил Коларов 11, 8, 6, 13, 10, 17, 7, 15, 9, 12, 79, 22, 58, 54, 26, 66, 87, 73, 68, 18, 85, 50, 71, 37, 42, 77, 46, 105, 81, 59, 27, 35, 45, 103, 63, 40, 52, 29, 101, 97, 75, 91, 69, 95, 65, 61, 38, 43, 93, 56, 64, 74, 83, 51, 99, 60, 24, 49, 62, 30, 89, 107, Васил Левски 3, 1, 6, 4, 10, 9, 8, 5, 7, Вела Пеева 5, 1, 4, 3, Владимир Димитров Майстора 27, 9, 37, 12, 25, 32, 14, 23, 17а, Магазин, 8, 21, 31, 2, 39, 11, 15, 24, 10, 20, 28, 6, 18, 13, 33, 29, 1, 4, 5, 3, 36, 17, 7, 19, 35, Георги Бенковски 10, 4, 2, 7, 1, 12, 9, 5, 11, 3, 8, 6, Гоце Делчев 3, 5, 1, 2, 11, 6, 4, 7, 9, Девети Септември 5, 1, 29, 35, 21, 23, 31, 12, 16, 10, 27, 11, 3, 17, 6, 18, 19, 20, 7, 9, 22, 25, 24, 15, 14, 33, 13, 4, 26, 2, Димитър Каляшки 15, 13, 7, 1, 6, 14, 11, 12, 9, 5, 18, 4, 10, 25, 27, Елин Пелин 1, 3, 5, 2, Емил Шекерджийски 15, 12, 9, 13, 6, 1, 7, 10, 2, 17, 5, 11, 3, 4, 8, Зоя Космодемянская 4, 6, 5, 2, 8, 3, 10, 1, Иван Вазов 4, 2, 3, 1, Лилия Карастоянова 1, 5, 7, 3, Лоза 5, 1, 7, 3, Любен Кацаров 4, 22, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов 10, 1, 3, 4, 5, 6, 10, 2, Млада Гвардия 1, 5, 2, 7, 3, 11, 14, 8, 9, 13, Неофит Рилски 19, 32, 16, 12, 15, 6, 30, 14, 34, 26, 2, Никола Вапцаров 2, 4, 3, 1, Паисий Хилендарски 3, 1, 8, 4, 2, 7, 6, 5, Пейо Яворов 7, 9, 3, 2, 11, 15, 13, Пеньо Пенев 2, 4, Раковски 4, 10, 2, 6, 8, Роза Димитрова 7, 5, 1, 3, 9, Станке Димитров 5, 7, 9, 3, Стефан Караджа 1, 4, 2, Столетов 3, 1, Стоян Лудев 3, 9, 1, 2, 7, Струма 5, 12, 9, 15, 13, 6, 10, 11, 2, 3, 7, 1, УПИ  XIV – 464 Кв.14, Хаджи Димитър 8, 3, 7, 2, 1, 4, 9, 5, 11, 6, Христо Ботев 4, 7, 1, 6, 8, 5, 2, 3, 11, 5, Христо Смирненски 4, 9, 8, 7, 1, 6, 11, 3, 5, Чучура 1, 4, Шипка 4, 1, 5, 3, Юри Гагарин 15, 7, 17, 1, 13, 9, 3, 5, 19, Яне Сандански 6, 5, 4,  Черква, Здравна Служба, къща, къща, Детска Градина, Железарски Магазин, Магазин, Ресторант, Фурна

На 14.02.2020 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Раждавица

На 14.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч./ –  Полска Скакавица

На 14.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч./ –  Шишковци

На 14.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гърбино

На 14.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Коняво

На 14.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Копиловци, Общ. Кюстендил

На 14.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кюстендил:  Склад

На 14.02.2020 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил:  VIII-250, Кв.7, Бенковски 6, 7, 17, 29, 21, 25, 15, 5, 11, 4, 19, 14, 9, 27, 13, 23, 12, 3, 30, 2, 10, Георги Димитров 4, Девети Септември 8, 10, 19, 2, 6а, 4, 11, 5, 3, 1, Кадъница, Кирил И Методий 17, 26, Ленин 22, 29, 24, 26, 98, 25, 32, 28, 16, 3, 14, 19, 20, 38, 7, 13, 33, 15, 27, 10, 11, 30, 42, 12, 17, 35, 21, 1, 34, 36, 5, 40, 18, 23, 2, 4, 8, махала Бански Мост 2, Търговска Сграда, 6, 4, 5, 3, махала Славейкова 6, 1, 4, 3, 2, 8, 7, махала Софийско Шосе 5, 3, 2, 1, 4, махала Трънярска, местност Кантона, местност Соволска Река, местност Соволщица, Овощарска 7, 11, Пладнището, Първи Май 69, 73, 64, 65, 63, 61, 51, 57, 55, 62, 59, 67, 71, 53, 49, С. Ябълково, Община Кюстендил, Славейков 27, 10, Христо Ботев 12, 32, 13, 24, 17, 34, 11, 28, 19, 21, 20, 23, 36, 30, 16, 15, 14, 22, 10, 25, 18, 26, 14

Община Сапарева баня

На 10.02.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Ресилово:  Акация 5, 7, 14, 12, Любен Каравелов 1, Община Сапарева Баня, Павлеви Ливади Жилище, Хан Крум 7, 25, 23, 16, 20, 3, 12, Шумата 2, 4

На 10.02.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Сапарева Баня:  65365, 601, 10, 65365.24.636 до Банята, 65365.601.005, Германея 61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, Йордан Попмихайлов 9, 13, 7, 14, 12, местност Сиракова Круша Бензиностанция, Местонст Грамчова Чешма Ограда, Гатер, Славяни 1, 5, 3, 7, 6, 2, УПИ  VIII-2759, Кв.109, УПИ  І – 2742, Кв. 108

На 10.02.2020 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  Сапарева Баня:  Отец Паисий 36, Серафим Йорданов 1, Хан Аспарух 3

На 11.02.2020 г. /11:30 – 15:00 ч./ –  Паничище:  УПИ  III,  Въжена Линия, База

На 11.02.2020 г. /11:30 – 15:00 ч./ –  Сапарева Баня:  Паничище Вила

На 13.02.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Ресилово:  III-548, Кв.58, Бачо Киро 7, 4, 3, 5, 1, 6, 13, 2, 8, къща, 12, 10, 9, Борчета 11, 21, 15, 12, 5, 8, 3, 17, 19, 1, 7, Гагарин 10, 2, 1, 6, 3, 8, Захари Зограф 31, 26, 25а, 30, 41, 36, 44, 29а, 25, 27, 40, 42, 39, 29, 38, 32, 37, 35, Отец Паисий 17, Рила 10, Синчец 26, Стадиона 12, 6, 8, 18, 4, 14, 2, Хан Аспарух 15, 11, 7, 9, 13, 5, Христо Ботев 15, 13, 4, 10, 9, 2, 3, 7, 5, 8, 20, 11, Шумата 2, 4, Яворов 8, 2, къща, 6

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Please follow and like us: