Осем гола паднаха в двубоя между Долно Осеново и Поленица

Футболистите от селата Долно Осеново и Поленица сътвориха истинско голово шоу за публиката си.

Гостите поведоха резултата в началото на първото полувреме след грешка в защитата на отбора на Осеново. Въпреки това домакините не се предадоха и още преди почивката обърнаха резултата на 2:1. В началото на второто полувреме защитата на Осеново допусна поредна грешка, с която Поленица успя да изравни резултата на 2:2. След равенството момчетата на Осеново се мотивираха още повече и успяха да отбележат още 2 гола, с което достигнаха до резултат 4:2. Преднината на домакините не бе за дълго, гостите от Поленица отново достигнаха до равенство, като отбелязаха 2 бързи попадения. Така мачът завърши при резултат 4:4.
С точни попадения за Осеново се разписаха: Браян Марков с 1 гол, Антон Крънчов с 1 гол и Валери Крънчов с 2 гола.
С точни попадения за Осеново се разписаха: Стойчо Захов, Георги Паласчев, Стеф Иванов и Мартин Захариев.