„Надежда” победи с 2 гола „Септември” (Симитли)

• Треньорът Спас Стоименов: Изпуснахме 3 точки, играхме без мотивация

„Надежда” (Доброславци) надигра „Септември” (Симитли) в мач от 23-тия кръг на Югозападната трета лига. Срещата се игра в Доброславци. Отборът на „Септевмри” (Симитли) изигра един незадоволителен мач, по мнението на футболни спецове. Първото полувреме беше равностойно с положения пред двете врати, като домакините бяха по-мотивираният отбор. Още в самото начало имаше натиск от страна на домакините, които имаха ситуации с удари от разстояние. В 25-ата минута след удар на Марио Топузов „Септември” можеше да поведе, но топката мина покрай гредата. Пред Владимир Каптиев също се отвори ситуация, но вратарят на домакините отрази. В 32-рата минута домакините поведоха, като вратарят изби, но след рикошет Ивайло Иванов си вкара автогол за 1:0. Така до края на полувремето нямаше ситуация и за двата отбора. В началото на втората част Борислав Хазуров имаше възможност да отбележи, но пропусна, Владимир Каптиев също пропусна с удар от разстояние. След изпълнение на фаул Иван Иванов удари греда. В 87-ата минута на контраатака домакините вкараха втория гол, което беше и крайният резултат 2:0. Лаконичен коментар направи старши треньорът на „Септември” (Симитли) Спас Стоименов, имайки предвид неприятната загуба: „Незадоволителен мач, не бяхме готови. Този резултат не трябваше да се получава. За съжаление бяхме доста немотивирани, изпуснахме 3-те точки“, каза той. Състав „Септември” (Симитли): Илиян Узунов, Асен Топузов, Иван Иванов, Ивайло Иванов, Любомир Илиев, Денис Цолев (Лъчезар Дафков), Марио Топузов (Кирил Николов), Йоан Петров (Веско Весков), Владимир Каптиев, Анатоли Лулейски, Борислав Хазуров