Пирин (Разлог) с нова победа за Купата

pirin razlog

В среща от втория кръг на турнира за Купата на АФЛ в Пиринския край Пирин (Разлог) победи с 2:1 Пирин (Гоце Делчев). Това бе втора поредна победа за възпитаниците на играещия треньор Димитър Мавродииев, след като преди седмица победиха с дузпи Септември (Симитли), предаде Спортал.
Домакините бързо дръпнаха с два гола преднина в резултата след попадения на Найдин в 10-ата и на ветерана Тодор Паланков в 27-мата минута от дузпа. Тя бе отсъдена за нарушение на вратаря Л. Георгиев срещу Милен Лефтеров.
Неврокопчани намалиха чрез Халил Дерменджиев в 71-вата минута, но нямаха сили и време за обрат.
Пирин Разлог игра с почти всички титуляри до почивката, след като в последните два кръга на Югозападната Трета лига отбора принудително почиваше, а Пирин (ГД) пък бе в състава с доста липсващи титуляри и много юноши.