6 отличия за КК “Дарис” в първото си състезание за сезона

Кюстендилци спечелиха златен, сребърен и 4 бронзови медала на турнир в столицата

Отлично представяне направиха каратеките на клуб “Дарис” в “Отворен вътрешен шампионат, Карате Клуб “Цанев” в София. В първото за сезона състезание, 11- те кюстендилски представители спечелиха златен, сребърен и 4 бронзови медала. В турнира участваха състезатели от 6 клуба от страната

Със златен медал се окичи Александър Стефанов на open кумите старша възраст. Сребро грабна Мария- Магдалена Стефанова- до 12г. на ката. Бронзови отличия спечелиха Габриела Церянова- до 12г. кумите, Кристиян Попов- макевара- до 8г., Кристиян Попов- до 8г.- кумите и Яна Иванова- до 10г. ката.

Състезателите бяха водени от треньорите в клуба, Цветомира Йорданова, Пламен Кирилов и Лилия Георгиева.

“Добри контроли за състезателите, с този вътрешен шампионат открихме състезателния сезон. Всичко за нас започва сега”, заяви Борислав Иванов, председател и главен треньор СК”Дарис”.