Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 21 септември – 25 септември  2020 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Благоевград

Община Банско

На 24. 09. 2020 г.  /15:16 – 16:30 ч. / –  Банско:   02676. 501. 3746  ,  02676. 501. 4674  ,  24-Ти Май  4, 8, 7, 3, 5, 2,  Байкушева Мура  2, 11, 10, 4, 15, 18, 6, 3, 5а, 22, 20, 8, 7, 14, 5, 17, 9, 1, 12, 16,  Беласица  12, 6, 1 Къща, 12 Апартамент, 10, 12 А, 9 А, 9, 11, 3,  Борис Голев  5, 5,  Братя Миладинови  13,  България  1, ТП  Мешина, 22, 67, 43,  Бъндерица  1, 50, 48, 24, 25, 40, 31, 22, 21, 26, 35, 52, 62, 42, 34, 46, 44, 19, 23, 38, 29, 28, 33, 37, 56, 54, 41, 68, 62, 43, 72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51, 12, 11, 1, 14, 10, 20, 17, 9, 4, 3, 7, 5, 30, 15, 6, 13, 8,  Васил Априлов  2, 5, 1, 3, 4, 8, 13, 12, 15, 11, 10, 31, 9, 19, 6,  Васил Кънчов  4 1, 8 1, 2 А, 4, 8, 2, 10-16, 10-16 3, 10-16 2, 10-19 3, 10-16, 10-16 3, 10-16 2, 10-12 3,  Василак  21, 20, 4, 16, 23, 8, 22, 2, 19, 17, 3, 12, 5, 18, 13, 1, 9, 14, 6, 10, 25, 11, 29, 15, 7,  Георги Голев  1,  Георги Настев  1 А,  Герачни Улици  1 2, 1 1, 1 3,  Глазне  14 1, 14, 5 F, 5 Sd, 5 С, 5 Д, 5, 5 Е, 5 В, 5 В, 5 F, 5 Sd, 5 F, 5, 5 Д, 37б, 99, 67, 75, 12 А, 12 В, 12, 63, 77, 51 1, 12 Б, 3, 69, 12 А, 42, 45, Апартамент,  Гоце Делчев  45, 4, 39, 41, 41, 37, 28, 29, 27, 22, 25, 33, 32, 47, 26, 31, 30, 43, 34, 24,  Граф Игнатиев  4а, 8, 6, 4, 3, 1, 1а, 11, 8а, 18, 9, 20, 16, 22, 7, 14, 2, 10, 12, 5,  Дамяница  13, 1, 5, 3, 9, 7, 8, 2, 6, 11, 1,  Димчо Дебелянов  1, 5, 7, 6, 9, 8, 3, 4,  Еделвайс  1, 11, 8, 10, 9, 6, 6, 5, 7, 2,  Забиница  ,  Иван Бележков  3, 4, 1, 99, Б, 7, 5 1, 7 1, Гараж, 6,  Иван Джолев  Улично Осветление,  Иконом К. Чучулайн  6, 2, 10, 8, 14, 12, 4, 20, 72, 68, 8, 74-78 1, 74-78, 68 1, 74, 74-78, 74, 80 1, 51, 51 А, 80, 78, 28, 32, 22, 34, 40 1, 40, 2, 28, 36 А, 42 Б, 26, 36 Б, 20, 40, 30 М, 60,  Илинден  8, 5, 3, 2, Магазин, Ресторант, 6, 4, Фургон, 1, Хранителен Магазин, 3, Кафе Мото, Кафе,  Кир Благо Тодев  12, 5, 7 1, 7, 4-10,  Княз Борис I  7,  Кръсьо Асенов  6, 7, 10, 2, 12, 1, 17, 13, 1, 3, 1, 2б, 2 Б, 3, 2 Б, 14 16 1, 14 16 В, 14 16, 14, 14-16 1, 14-16,  Лазар Герман  6, Б, 6 1, 6 Апартамент, 10, 4, 2, 8, Пералня, 4, 1, 6 Общ Електромер, 9, 11 1, 16, 2,  Лазар Томов  10, 8, 8, 10,  Места  16, 14, 12, 7, 20, 13, 15, 2, 10, 6, 1, 3, 22, 11, 18, 8, 9, 23,  А, 23 Б, 23 А, 23, 21 2, 24, 21, 12, 21 4, 30, 17, 29, 28, 17 Гараж №6, 30, 26, 19, 21 3,  Местност Герачини Улици  1 1,  Местност Забиница  Работилница, Работилница, Склад, Магазин, Жилищен Комплекс, Магазин, Цех, Цех, Стол, Кафе, Жилищен Комплекс, Цех, Склад,  Местност Малка Ливада  Банзиг,  Местност Парцалето  Хотел Сънрайз,  Местност Рупчовец  База, Кафе, Фуражомелка, Гатер, Стопанска Постройка, Дърводелски Цех, Магазин, Стопанска Постройка,  Местност Шипоцко  1, Апартаментен Комплекс, 4, 4, 4, 5, В А, 1, 1, 1, А, В, В 1, А, В, С,  Минго Тодев  7,  Митрополит Пимен  4,  Моратово Езеро  1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А,  Муратово Езеро  2, 3,  Найден Геров  1,  Неуточнен Адрес  1 Вход Благоевград,  Одрин  1, 2, 4, 5а, 3, 5, 4а, 6,  Опълченска  ,  Орце Попйорданов  263, 17, 236 Временно Захранване, 3, 4, 2 2, 2, 2 1,  Отец Стефан Камберов  1,  Палиго Ден  11, 3, 4, 1, 9, 17, 8, 5, 13, 6, 7, 15, 17, 10,  Панайот Хитов  26, 3 Ф, 3 1, 1, 3, 5, 18, 14, 12, 32, 16, 28, 10, 22, 20, 26, 30, 1, 8, 2, 97, 7, 7 А, 67,  Патриарх Евтимий  Офис 3, 2 А, 2, 11, 1, 24 Супермаркет,  Пере Тошев  12,  Пирин  90, 69, 78, 73, 62, 86, 75, 80, 90, 82, 71, 70, 65, 75, 90, 88,  Плиска  4, 15, ТП  Мостове, 3, 6, 2, 5, 8, 16, 19, 7, 13, 1, 9, 10 1, 26, 30, 24, 27, 35, 10, 21, 39, 33, 29, 12, 34, 32, 38, 22, 25, 41, 17, 28, 6, 23, 36, 31, 12 А,  Предел  11, 28, 2, 44, 14, 20, 25, 26, 30, 34, 15, 10, 12, 32, 29, 22, 27, 13, 18, 31, 36, 9, 7, 24, 3, 8, 5, 1, 4, 2,  Първа  5,  Радон Тодев  7 1,  Рила  18, 37, 17, 31, 25, 16, 14, 24, 22, 26, 29, 28, 23, 35, 20, 13, 28, 34, 36, 32, 29а, 21, 28а, 10, 9, 6, 10, 7, 8, 3, 13, 2, 2 1, 5, 4, 9,  Родопи  14,  Славянка  1, 2, 22, 7, 14, 8, 3, 25, 16, 11, 23, 10, 17, 9, 21, 13, 20, 18, 5, 6, 24, 12, 12а, 15, 19,  Сливница  3,  Стефан Караджа  3, 8, 12, 6, 31, 21, 7, 26, 10, 4, 22, 28, 18, 13, 24а, 25, 16, 2, 27, 20, 23, 31, 76, 19, 29, 24, 11, 37, 43, 38, 45, 36, 40, 76 Апартамент, 83, 2, 77 А, 11, 70, 2 2, 87, 76, 77, 77 Б, 82, Б, 84 А, 99, 84 С, 78 1, 72, 75 1, 79, 75, 68, 52, 37, 33, 47, 76, 48, 34, 66, 54, 61, 60, 30, 41, 51, 49, 66, 51, 56, 42, 51 А, 53, 44, 50, 35, 76,  Тевно Езеро  11, А, С 22-27, С, С,  Терзи Никола  2, 4, 6, 3,  Тодор Александров  1,  Топов Мост  ,  Уста Тодор  11, 17, 3, 5, Магазин Моторок, 13, 1, 31, 15, 9, 7, 6, 4,  Хан Аспарух  11 Г, 11, 11 Б, 11 В, 11 1, 30, 13, 1, 2, 1, Гараж 3, Гараж 2, 25, 23, 5, 18, 2, 7, 14, 5, 8, 16, 3, 4, Гараж 1, 11, Гараж 4, 1, 20, 21, 27, 4, 34, 6, 32, 11, 99 2, 19 А, 5 А, 19 В-С, 29 2, 29, 2, 13-15, 1, 19, 19 В, 14, 19 D, 11 2, 1, 2, 23 1, 17, 19 С, 29 1,  Хан Кубрат  4,  Христо Матов  7, 8, 3, 1, 6,  Христо Смирненски  4, 42, 21, 27, 28, 23, 40, 30, 29, 36, 38, 34, 32, 1, 3, 15, 18, 1 1, 12, 9

На 24. 09. 2020 г.  /08:16 – 10:00 ч. / –  Банско:   02676. 501. 3746  ,  24-Ти Май  4, 8, 7, 3, 5, 2,  Байкушева Мура  2, 11, 10, 4, 15, 18, 6, 3, 5а, 22, 20, 8, 7, 14, 5, 17, 9, 1, 12, 16,  Беласица  12, 6, 1 Къща, 12 Апартамент, 10, 12 А, 9 А, 9, 11, 3,  Бъндерица  1, 50, 48, 24, 25, 40, 31, 22, 21, 26, 35, 52, 62, 42, 34, 46, 44, 19, 23, 38, 29, 28, 33, 37, 56, 54, 41, 68, 62, 43, 72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51, 12, 11, 1, 14, 10, 20, 17, 9, 4, 3, 7, 5, 30, 15, 6, 13, 8,  Васил Априлов  2, 5, 1, 3, 4, 8, 13, 12, 15, 11, 10, 31, 9, 19, 6,  Васил Кънчов  4 1, 8 1, 2 А, 4, 8, 2, 10-16, 10-16 3, 10-16 2, 10-19 3, 10-16, 10-16 3, 10-16 2, 10-12 3,  Василак  21, 20, 4, 16, 23, 8, 22, 2, 19, 17, 3, 12, 5, 18, 13, 1, 9, 14, 6, 10, 25, 11, 29, 15, 7,  Георги Настев  1 А,  Глазне  14 1, 14, 5 F, 5 Sd, 5 С, 5 Д, 5, 5 Е, 5 В, 5 В, 5 F, 5 Sd, 5 F, 5, 5 Д, 37б, 99, 67, 75, 12 А, 12 В, 12, 63, 77, 51 1, 12 Б, 3, 69, 12 А, 42, 45, Апартамент,  Гоце Делчев  45, 4, 39, 41, 41, 37, 28, 29, 27, 22, 25, 33, 32, 47, 26, 31, 30, 43, 34, 24,  Граф Игнатиев  4а, 8, 6, 4, 3, 1, 1а, 11, 8а, 18, 9, 20, 16, 22, 7, 14, 2, 10, 12, 5,  Дамяница  13, 1, 5, 3, 9, 7, 8, 2, 6, 11, 1,  Димчо Дебелянов  1, 5, 7, 6, 9, 8, 3, 4,  Еделвайс  1, 11, 8, 10, 9, 6, 6, 5, 7, 2,  Иван Бележков  3, 4, 1, 99, Б, 7, 5 1, 7 1, Гараж, 6,  Иконом К. Чучулайн  6, 2, 10, 8, 14, 12, 4, 20, 72, 68, 8, 74-78 1, 74-78, 68 1, 74, 74-78, 74, 80 1, 51, 51 А, 80, 78, 28, 32, 22, 34, 40 1, 40, 2, 28, 36 А, 42 Б, 26, 36 Б, 20, 40, 30 М, 60,  Илинден  8, 5, 3, 2, Магазин, Ресторант, 6, 4, Фургон, 1, Хранителен Магазин, 3, Кафе Мото, Кафе,  Кир Благо Тодев  12, 5, 7 1, 7, 4-10,  Кръсьо Асенов  6, 7, 10, 2, 12, 1, 17, 13, 1, 3, 1, 2б, 2 Б, 3, 2 Б, 14 16 1, 14 16 В, 14 16, 14, 14-16 1, 14-16,  Лазар Герман  6, Б, 6 1, 6 Апартамент, 10, 4, 2, 8, Пералня, 4, 1, 6 Общ Електромер, 9, 11 1, 16, 2,  Лазар Томов  10, 8, 8, 10,  Места  16, 14, 12, 7, 20, 13, 15, 2, 10, 6, 1, 3, 22, 11, 18, 8, 9, 23,  А, 23 Б, 23 А, 23, 21 2, 24, 21, 12, 21 4, 30, 17, 29, 28, 17 Гараж №6, 30, 26, 19, 21 3,  Местност Герачини Улици  ,  Местност Забиница  Склад, Жилищен Комплекс,  Местност Малка Ливада  Банзиг,  Местност Парцалето  Хотел Сънрайз,  Местност Шипоцко  1, Апартаментен Комплекс, 4, 4, 4, 5, В А, 1, 1, 1, А, В, В 1, А, В, С,  Минго Тодев  7,  Митрополит Пимен  4,  Моратово Езеро  1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А,  Муратово Езеро  2, 3,  Найден Геров  1,  Одрин  1, 2, 4, 5а, 3, 5, 4а, 6,  Орце Попйорданов  263, 17, 236 Временно Захранване, 3, 4, 2 2, 2, 2 1,  Палиго Ден  11, 3, 4, 1, 9, 17, 8, 5, 13, 6, 7, 15, 17, 10,  Панайот Хитов  26, 3 Ф, 3 1, 1, 3, 5, 18, 14, 12, 32, 16, 28, 10, 22, 20, 26, 30, 1, 8, 2, 97, 7, 7 А, 67,  Патриарх Евтимий  24 Супермаркет, 1,  Пере Тошев  12,  Пирин  90, 69, 78, 73, 62, 86, 75, 80, 90, 82, 71, 70, 65, 75, 90, 88,  Плиска  10 1, 26, 30, 24, 27, 35, 10, 21, 39, 33, 29, 12, 34, 32, 38, 22, 25, 41, 17, 28, 6, 23, 36, 31, 12 А, 1, 9,  Предел  11, 28, 2, 44, 14, 20, 25, 26, 30, 34, 15, 10, 12, 32, 29, 22, 27, 13, 18, 31, 36, 9, 7, 24, 3, 8, 5, 1, 4, 2,  Радон Тодев  7 1,  Рила  18, 37, 17, 31, 25, 16, 14, 24, 22, 26, 29, 28, 23, 35, 20, 13, 28, 34, 36, 32, 29а, 21, 28а, 10, 9, 6, 10, 7, 8, 3, 13, 2, 2 1, 5, 4, 9,  Славянка  1, 2, 22, 7, 14, 8, 3, 25, 16, 11, 23, 10, 17, 9, 21, 13, 20, 18, 5, 6, 24, 12, 12а, 15, 19,  Сливница  3,  Стефан Караджа  3, 8, 12, 6, 31, 21, 7, 26, 10, 4, 22, 28, 18, 13, 24а, 25, 16, 2, 27, 20, 23, 31, 76, 19, 29, 24, 11, 37, 43, 38, 45, 36, 40, 76 Апартамент, 83, 2, 77 А, 11, 70, 2 2, 87, 76, 77, 77 Б, 82, Б, 84 А, 99, 84 С, 78 1, 72, 75 1, 79, 75, 68, 52, 37, 33, 47, 76, 48, 34, 66, 54, 61, 60, 30, 41, 51, 49, 66, 51, 56, 42, 51 А, 53, 44, 50, 35, 76,  Тевно Езеро  11, А, С 22-27, С, С,  Терзи Никола  2, 4, 6, 3,  Топов Мост  ,  Уста Тодор  11, 17, 3, 5, Магазин Моторок, 13, 1, 31, 15, 9, 7, 6, 4,  Хан Аспарух  11 Г, 11, 11 Б, 11 В, 11 1, 30, 13, 1, 2, 1, Гараж 3, Гараж 2, 25, 23, 5, 18, 2, 7, 14, 5, 8, 16, 3, 4, Гараж 1, 11, Гараж 4, 1, 20, 21, 27, 4, 34, 6, 32, 11, 99 2, 19 А, 5 А, 19 В-С, 29 2, 29, 2, 13-15, 1, 19, 19 В, 14, 19 D, 11 2, 1, 2, 23 1, 17, 19 С, 29 1,  Хан Кубрат  4,  Христо Матов  7, 8, 3, 1, 6,  Христо Смирненски  4, 42, 21, 27, 28, 23, 40, 30, 29, 36, 38, 34, 32, 1, 3, 15, 18, 1 1, 12, 9, 8, 7, 10, 19, 1, 1, 11, 14, 17, 5, 6, 22, 16,  Христо Чернопеев  4, 7, 9, 8, 1, 11, 2, 3, 6, 10,  Цар Самуил  4,  Цар Симеон  19-21 Б, 1, 19-21 1, 11, 19-21 А, 19 Б, 13 А, 19-21, 13 Б, ТП  Бензиностанция, 3, 13, 31, 22, 29, 26, 10, 4, 16, 24, 6, 14, 18, 12, Павилион, 8,  Явор  2, 4, 19, 25, 37, 29, 13, 27, 23, 21, 31, 39, 33 1, 37, 83 А, 42, 13, 3, 11, 17, 19, 15, 2, 5, 1, 9, 12, 28, 87, 4, 232, 232 1, 87, 47, 49, 34 1, 34 В, 34, 34, 32, 34 Б, 29, 34 С, 9, 99 Д, 99 1, 99, 99, В, 99 Мазе, 99 С, 99 1, 44, 1,    1, ТП  Хижа Яворов, 1, 1

На 24. 09. 2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:31 – 16:30 ч. / –  Банско:   02676. 501. 3746  ,  Асаница  12,  Беласица  12, 6, 1 Къща, 12 Апартамент, 10, 12 А, 9 А, 9, 11, 3,  Бъндерица  72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51, 50, 48, 24, 25, 40, 31, 22, 21, 26, 35, 52, 62, 42, 34, 46, 44, 19, 23, 38, 29, 28, 33, 37, 56, 54, 41, 68, 62,  Васил Априлов  2, 5, 1, 3, 4, 8, 13, 12, 15, 11, 10, 31, 9, 19, 6,  Глазне  ,  Димчо Дебелянов  1, 5, 7, 6, 9, 8, 3, 4,  Иконом К. Чучулайн  28, 32, 22, 34, 40 1, 40, 2, 28, 36 А, 42 Б, 26, 36 Б, 20, 40, 30 М, 60, 72,  Кръсьо Асенов  6, 7, 10, 2, 12, 1, 17, 13, 1, 3, 1, 2б, 2 Б, 3, 2 Б,  Места  21 2, 24, 21, 12, 21 4, 30, 17, 29, 28, 17 Гараж №6, 30, 26, 19, 21 3, 23,  А, 23 Б, 23 А, 23,  Местност Асаница  1, Д, 1, 1,  Местност Герачини Улици  ,  Местност Малка Ливада  Банзиг,  Местност Парцалето  Хотел Сънрайз,  Местност Страгите  ,  Местност Шипоцко  1, Апартаментен Комплекс, 4, 4, 4, 5, В А, 1, 1, 1, А, В, В 1, А, В, С,  Митрополит Пимен  4,  Моратово Езеро  1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А,  Муратово Езеро  ,  Найден Геров  1,  Одрин  6,  Орце Попйорданов  263, 17, 236 Временно Захранване, 3, 4,  Палиго Ден  17, 10,  Панайот Хитов  26, 3 Ф, 3 1, 1, 3, 5, 18, 14, 12, 32, 16, 28, 10, 22, 20, 26, 30, 1, 8, 2,  Пере Тошев  12,  Славянка  2, 22, 7, 14, 8, 3, 25, 16, 11, 23, 10, 17, 9, 21, 13, 20, 18, 5, 6, 24, 12, 12а, 15, 19,  Сливница  3,  Солун  9,  Стефан Караджа  76, 37, 43, 38, 45, 36, 40, 76 Апартамент, 83, 2, 77 А, 11, 70, 2 2, 87, 76, 77, 77 Б, 75 1, 79, 75, 68, 52, 37, 33, 47, 76, 48, 34, 66, 54, 61, 60, 30, 41, 51, 49, 66, 51, 56, 42, 51 А, 53, 44, 50, 35,  Страгите  10,  Хан Аспарух  Гараж 3, Гараж 2, 25, 23, 5, 18, 2, 7, 14, 5, 8, 16, 3, 4, Гараж 1, 11, Гараж 4, 1, 20, 21, 27, 4, 34, 6, 32, 11 1, 30, 13, 1, 2, 1,  Христо Смирненски  3, 15, 18, 1 1, 12, 9, 8, 7, 10, 19, 1, 1, 11, 14, 17, 5, 6, 22, 16, 42, 21, 27, 28, 23, 40, 30, 29, 36, 38, 34, 32, 1,  Явор  34 С, 9, 99 Д, 99 1, 99, 99, В, 99 Мазе, 99 С, 99 1, 19, 25, 37, 29, 13, 27, 23, 21, 31, 39, 33 1, 37, 83 А, 42, 13, 3, 11, 17, 19, 15, 2, 5, 1, 9, 12, 47, 49, 34 1, 34 В, 34, 34, 32, 34 Б, 29,    ТП  Хижа Яворов, 1

На 23. 09. 2020 г.  /09:16 – 12:30 ч. / –  Банско:   24-Ти Май  ,  Ангел Балев  2а, 12, 2, 15, 18, 19, 9, 5, 6, 10, 11, 8, 3, 17, 13,  България  37,  Васил Левски  7,  Ген.  Стилян Ковачев  10, 16, 12, 14,  Дунав  1,  Македония  1,  Марко Теодорович  2, 4, 1,  Н. Й. Вапцаров  1,  Св.  Климент Охридски  16, 29,  Тодор Александров  16, 2, 30, 12, 20, 24, 28, 10, 6, 13, 8, 17, 4, 11, 22, 14, 18,  Тома Вишанов  12, 6, 3, 8, 1, 9,  Цар Симеон  18, Лавка

На 23. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Банско:   3-Ти Март  11, 3, 2, 3, 8, 6, 9, 1, 5, 10, 4, Сладкарница Гроше,  Акад.  Йордан Иванов  1,  Алеко Константинов  4, 1, 7, 14, 5, 8, 12, 6, 10, 2, 3,  Баба Тонка  4, 6, 2, 3, 1, 14, 5,  България  65, 64, 66, 68, 71, 73, 75, 62, 70, 77, 67, 63, 69,  Виктор Юго  13,  Гарибалди  11, 3, 5, 4, 6, 12, 2, 10, 13, 7, 1, 17, 8, 15, 9,  Ген.  Стилян Ковачев  27,  Георги Ковачев  27, 25, 38, 34,  Глазне  17, 39 1, 46, 39,  Гоце Делчев  10, 1, 8, 6, 3,  Драма  30,  Захари Стоянов  6, 19, 12, 8, 27, 1, 13, 3, 17, 15, 11, 7, 16, 5, 9,  Иван Михайлов  14, 1, 20, 24, 26, 13, 22, 11, 7, 5, 9, 15, 3, 16, 18,  Княз Борис I  14, 28, 19, 28а, 40, 23, 37, 32, 22, 30, 27, 26, 24, 15, 29, 31, 33, 38, 20, 36, 13, 35, 34, 18, 16, 25,  Неофит Рилски  32, 42, 31, 29,  Неофит Рилски  36а,  Неуточнен Адрес  Магазин,  Никола Вапцаров  1,  Пирот  1, 2, 7, 4, 5, 6, 10, 7, 3, 8,  Радон Тодев  17, 20, 6, 1, 11, 2, 18, 12, 8, 4, 3, 1а, 5, 7, 10, 22, 21, 24, 15, 28, 13, 19, 9, Хотел,  Родопи  6, 4, 5, 10, 2, 1, 3, 12,  Солун  17, 2, 4, 10, 5, 1, 3, 12, 14, 6, 7, 19, 8,  Стефан Стамболов  19, 20, 13, 6, Магазин Гроше, 26, 8, 5, 14, 24, 11, 23, 7, 21, 17, 9, 15, 22, 10, 28, 18, 12,  Тодор Каблешков  19, 22, 14, 12, 15, 32, 16, 21, 17,  Тодорин Връх  49, 47, 67, 65, 69,  Хаджи Вълчо  6, 11, 2, 10, 4, 20, 10, 8, 12, 3, 14, 16,  Черно Море  11,  Юлен  7, 1, 13, 12, 8, 6, 9, 13, 11, 5, 10, 3, 2, 15,    ТП  Сст

На 21. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Банско:   3-Ти Март  11, 3, 2, 3, 8, 6, 9, 1, 5, 10, 4, Сладкарница Гроше,  Баба Тонка  4, 6, 2, 3, 1, 14, 5,  България  65, 64, 66, 68, 71, 73, 75, 62, 70, 77, 67, 63, 69,  Виктор Юго  13,  Ген.  Стилян Ковачев  27,  Георги Ковачев  27, 25, 38, 34,  Драма  30,  Захари Стоянов  6, 19, 12, 8, 27, 1, 13, 3, 17, 15, 11, 7, 16, 5, 9,  Иван Михайлов  14, 1, 20, 24, 26, 13, 22, 11, 7, 5, 9, 15, 3, 16, 18,  Княз Борис I  14, 28, 19, 28а, 40, 23, 37, 32, 22, 30, 27, 26, 24, 15, 29, 31, 33, 38, 20, 36, 13, 35, 34, 18, 16, 25,  Неофит Рилски  32, 42, 31, 29,  Неуточнен Адрес  Магазин,  Пирот  1, 2, 7, 4, 5, 6, 10, 7, 3, 8,  Родопи  6, 4, 5, 10, 2, 1, 3, 12,  Солун  17, 2, 4, 10, 5, 1, 3, 12, 14, 6, 7, 19, 8,  Стефан Стамболов  19, 20, 13, 6, Магазин Гроше, 26, 8, 5, 14, 24, 11, 23, 7, 21, 17, 9, 15, 22, 10, 28, 18, 12,  Тодор Каблешков  19, 22, 14, 12, 15, 32, 16, 21, 17,  Черно Море  11,  Юлен  7, 1, 13, 12, 8, 6, 9, 13, 11, 5, 10, 3, 2, 15,    ТП  Сст

На 24. 09. 2020 г.  /08:16 – 16:30 ч. ; 08:31 – 16:30 ч. / –  Банско:   Местност Герачини Улици  ,  Местност Шипоцко  4, 4, 5, В А, 1, 1, 1, А, В, В 1, А, В, С

На 21. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Обидим

Община Благоевград

На 24. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 11:00 – 12:00 ч. / –  Бело Поле,  Общ.  Благоевград:   02028

На 24. 09. 2020 г.  /11:00 – 12:00 ч. / –  Бистрица,  Общ.  Благоевград:   319001  ,  410002  ,  Андъко  ,  Антон Чехов  1,  Брезово  ,  Мах.  Калуцка  ,  Мах.  Центъра Мотела  ,  Махала Брезово  Жилище, Къща,  Махала Брезовска  ,  Махала Милово ТП  Милово  ,  Махала Петковци  ,  Месност Демирево  Жилище,  Местност Ковачница  ,  Местност Широканска  Стопанска Сграда,  Осойната  ,  Скалата  ,    Къща, Къща, 1, М.  Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 24. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. / –  Бистрица,  Общ.  Благоевград:   319001  ,  410002  ,  Андъко  ,  Антон Чехов  1,  Брезово  ,  Мах.  Калуцка  ,  Мах.  Центъра Мотела  ,  Махала Брезово  Жилище, Къща,  Махала Брезовска  ,  Махала Милово ТП  Милово  ,  Махала Петковци  ,  Месност Демирево  Жилище,  Местност Ковачница  ,  Осойната  ,  Скалата  ,    Къща, Къща, 1, М.  Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 24. 09. 2020 г.  /09:16 – 12:00 ч. / –  Бистрица,  Общ.  Благоевград:   319001  ,  410002  ,  Андъко  ,  Антон Чехов  1,  Мах.  Калуцка  ,  Мах.  Центъра Мотела  ,  Махала Милово ТП  Милово  ,  Махала Петковци  ,  Местност Ковачница  ,  Осойната  ,  Скалата  ,    Вила, Бреньово, Къща, 1, М.  Влаовци, Жилище

На 21. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 23. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Бистрица,  Общ.  Благоевград:   319001  ,  410002  ,  Мах.  Центъра Мотела  ,  Махала Петковци

На 24. 09. 2020 г.  /09:31 – 12:00 ч. ; 09:31 – 10:10 ч. / –  Бистрица,  Общ.  Благоевград:   Местност Широканска  Стопанска Сграда

На 24. 09. 2020 г.  /11:00 – 12:00 ч. / –  Благоевград:   001451  ,  04217. 920. 1. 70  ,  04217. 929. 10. 29  ,  04279. 927. 30  ,  Антон Чехов  1,  Антон Чехов  1, 1, 1,  Бодрост  1,  Васил Левски  62,  Вилна Зона Картала  ,  Гръчките Ливади  ,  Даме Груев  40,  Зона Картала  ,  Картала  ,  Конярнико  ,  Месност Демирево  Къща,  Местност Бодрост  Жилище, ТП , Жилище, Комплекс, Станция, Бар, База, Вила, Станция, Екоцентър,  Еколенд И Заобикаля, Вилна Сграда, Вила Близнак, Жилище,  Местност Горно Демирево  ,  Местност Добро Поле  Жилище, Гор. С-Во, Жилище, Бунгало №10, Жилище,  Местност Здравец  Жилище, Вила,  Местност Картала  ,  Местност Карталско Дере  Жилище, Жилище,  Местност Конярнико  ,  Местност Мингингова Поляна  Вила, Жилище, Жилище,  Местност Септемврийче  Жилище, Вилна Сграда, Вила, Жилище,  Местност Тепавиците  ,  ПИ №001451  ,  ПИ №04279. 618. 95  ,  Септемврийче  ,  Славово  Фирма,    Комплекс, Вила, 12,    Помпа За Напояване, Работилница

На 24. 09. 2020 г.  /09:31 – 10:10 ч. ; 09:31 – 12:00 ч. / –  Благоевград:   001451  ,  04217. 920. 1. 70  ,  04217. 929. 10. 29  ,  04279. 927. 30  ,  Антон Чехов  1, 1, 1,  Бодрост  1,  Васил Левски  62,  Вилна Зона Картала  ,  Гръчките Ливади  ,  Даме Груев  40,  Зона Картала  ,  Картала  ,  Конярнико  ,  Местност Бодрост  Жилище, ТП , Жилище, Комплекс, Станция, Бар, База, Вила, Станция, Екоцентър,  Еколенд И Заобикаля, Вилна Сграда, Вила Близнак, Жилище,  Местност Добро Поле  Жилище, Гор. С-Во, Жилище, Бунгало №10, Жилище,  Местност Здравец  Жилище, Вила,  Местност Картала  ,  Местност Карталско Дере  Жилище, Жилище,  Местност Конярнико  ,  Местност Мингингова Поляна  Вила, Жилище, Жилище,  Местност Септемврийче  Жилище, Вилна Сграда, Вила, Жилище,  Местност Тепавиците  ,  ПИ №001451  ,  Септемврийче  ,    Комплекс, Вила, 12

На 21. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 23. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   04279. 108. 9 М.  Под Черквата  ,  04279. 139. 54 Мест. Под Черквата  ,  04279. 140. 65  ,  04279. 628. 234  ,  04279. 628. 416  ,  Vii – 5799,  Кв.  11  ,  Армутлука  ,  Баба Тонка  2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12,  Влахина Планина  2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11,  Възраждане  1, 3, 6, 2, 1, 2,  Възрожденска  8,  Гемеджиите  2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4,  Заря  8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, Къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр.  Ст-Во, 12, 18,  Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167  ,  Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454  ,  Кресна  8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6,  Любен Каравелов  14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр.  Стр,  1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12,  Малешевска  5, 7, 3, 1, 4,  Местност Армутлука  ,  Местност Папльо  ,  Местност Пенков Чифлик  Пом. С-Во, Жилище,  Местност Песока-Оранжерии  ,  Местност Песоко  Помпа,  Местност Под Черквата  ,  Местност Чуката  ,  Освобождение  5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62,  Панайот Волов  16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22,  Панорамен Път  32а,  Пенков Чифлик  ,  Пеньо Пенев  2, 1, 4, 5, 6, 3,  ПИ №04279. 628. 459. 1  ,  Пи№04279. 628. 394,  Кв. 12  ,  Питу Гули  4, 3, 7, 5, 1, 11, 9,  Под Черквата  ,  Прогрес  13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12,  Р-Н Стопански Двор  22, 21, 3,  Радецки  1, 4, 5, 3,  Райко Жинзифов  10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26,  Солунските Атентатори  1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2,  Старо Струмско  12, 2, 4,  Стопански Двор  13,  Струмско Център  Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище,  Тодор Каблешков  8, 3, 4, 6, 1, 7,  Трифон Кунев  3, 3,  ул.  Кресна И ул.  Освобождение  ,  УПИ Xii-4838,  Кв. 8  ,  Христо Ботев  Фурна,    Помпа За Напояване

На 23. 09. 2020 г.  /08:46 – 09:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Айдаровско Дере  ,  Гладно Бърдо  02479. 162,   Димитър Талев  3,  К.  И Никола Хайдукови  66,  Местност Айдаровско Дере  Помпа За Напояване,  Местност Арнаутски Гроб  Картинг Писта- Полигона,  Местност Колзодуй  Търговски Комплекс С Бензиност,  Местност Медунски Андък  ,  Местност Мицански Андък  ,  Местност Полигона  Жилище,  Местност Река Струма  Помощно Стопанство, Помощно Ст-Во,  Мицански Андък  ,  Неуточнен Адрес  ,  Огражден  Жилище,  Петко Р. Славейков  18,  Старата Гара-Ш-14  ,  Струма  19, 11,  Струмско Център  Работилница, Каравана,  Тодор Александров  21,  Яне Сандански  1,    Река Бистрица

На 25. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Александър Фон Хумболт  ,  Владо Черноземски  ,  Димитър Талев  3,  Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар,  Иван Михайлов  53,  Местност Айдаровско Дере  ,  Местност Арнаутски Гроб  Картинг Писта- Полигона,  Местност Кантона  ,  Местност Колзодуй  Търговски Комплекс С Бензиност,  Местност Полигона  Жилище,  Местност Река Струма  Помощно Ст-Во,  Огражден  Жилище,  Петко Р. Славейков  18,  При Полигона  ,  Стефан Стамболов  13,  Струма  19, 11,  Струмско Център  Каравана,  Тодор Александров  21,  Яне Сандански  1,    Вила,    Река Бистрица

На 24. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Александър Фон Хумболт  ,  Владо Черноземски  ,  Димитър Талев  3,  Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар,  Иван Михайлов  53,  Местност Айдаровско Дере  ,  Местност Арнаутски Гроб  Картинг Писта- Полигона,  Местност Кантона  ,  Местност Колзодуй  Търговски Комплекс С Бензиност,  Местност Полигона  Жилище,  Местност Река Струма  Помощно Ст-Во,  Огражден  Жилище,  Петко Р. Славейков  18,  При Полигона  ,  Стефан Стамболов  13,  Струма  19, 11,  Струмско Център  Каравана,  Тодор Александров  21,  Яне Сандански  1,    Река Бистрица,    Вила

На 23. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Александър Фон Хумболт  ,  Владо Черноземски  ,  Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар,  Иван Михайлов  53,  Стефан Стамболов  13

На 24. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. / –  Благоевград:   Антон Чехов  1,  Месност Демирево  Къща,  Местност Горно Демирево  ,  ПИ №04279. 618. 95  ,  Славово  Фирма,    Помпа За Напояване, Работилница

На 24. 09. 2020 г.  /09:16 – 12:00 ч. / –  Благоевград:   Антон Чехов  1,  Славово  Фирма,    Помпа За Напояване

На 21. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. /   На 23. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Генерал Тодоров  12

На 24. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 11:00 – 12:00 ч. / –  Бучино:   Ахмедово  ,  Бучака  ,  До Моста На Р.  Струма  ,  Лозята  ,  Махала Каракачанка  ,  Махала Мичевци  Къща,  Местност Долно Поле  ,  Местност Лозята  ,  Местност Полето  ,  Местност Текето  ,  Местността Чукарски Рид  Скз Бучино, Стопанска Постройка,  Община Благоевград,  Мах.  Тасковска  ,  Света Екатерина  30,  Текето  ,    Гараж, Къща, Жилище, Къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 24. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 09:16 – 12:00 ч. ; 11:00 – 12:00 ч. / –  Горно Хърсово:   Горни Валог  ,  Махала Буровци  Къща,  Махала Горни Двояци  Къща, Къща,  Махала Долни Двояци  Къща,  Махала Михтарци  Къща,  Махала Мъртвако  Къща,  Махала Новоселци  Къща,  Махала Панчовци  Къща, Жилище, Помпа За Напояване,  Махала Пържово  Къща,  Махала Стойковци  Къща,  Махала Тачовци  Къща,  Махала Шоповци  Къща,  Местност Валого  ,  Местност Гьоловете  ,  Присоето  ,  Ровината  ,  Шопови Ниви  ,    2, 1

На 23. 09. 2020 г.  /08:46 – 09:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Делвино,  Общ.  Благоевград:   025006  ,  Баздо  ,  Вировете  ,  Дома  ,  Махала Кацарска  ,  Местност Мицански Андък  ,  Местност Преслапо  ,  Местност Ридо  ,  Мицански Андък  ,  Пл.  11  ,  Поповска  ,  Преслапо  ,    Къща, Къща, Помпа За Напояване

На 24. 09. 2020 г.  /11:00 – 12:00 ч. / –  Дъбрава,  Общ.  Благоевград:   000533  ,  Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С. Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Мах.  Ваканинци  ,  Мах. Щърбевци  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Клено  ,  Местност Мучова Чука  Осв. На Мини Фут. Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Черешата  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Стамовица  ,  Чадарето  ,  Юрто  ,  Яновски Рид  ,    Стоп. Постр. До 35 Кв. М,  Жилище

На 24. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. / –  Дъбрава,  Общ.  Благоевград:   000533  ,  Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С. Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Мах.  Ваканинци  ,  Мах. Щърбевци  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Клено  ,  Местност Мучова Чука  Осв. На Мини Фут. Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Стамовица  ,  Чадарето  ,  Юрто  ,  Яновски Рид  ,    Стоп. Постр. До 35 Кв. М,  Жилище

На 24. 09. 2020 г.  /09:31 – 10:10 ч. / –  Дъбрава,  Общ.  Благоевград:   Местност Черешата

На 23. 09. 2020 г.  /08:46 – 09:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Еленово,  Общ.  Благоевград:   2

На 21. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 23. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Еленово,  Общ.  Благоевград:   Васил Левски  40,  Еленово  ,  Имот 27231. 501. 203  ,  Местност Валтата  ,  Местност Гошевица  ,  Местност Лесовица  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №27231. 501. 268  ,  Пи-125 Кв. 12  ,  УПИ V-282,  Кв. 5  ,  УПИ XV-117,  Кв.  2  ,  УПИ XXI-280, Кв. 5  ,  УПИ №Х,  Кв. 1  ,  УПИ Х-182,  Кв. 5  ,  УПИ-I-205, Кв. 8  ,  УПИ-III-214, 212, 301

На 23. 09. 2020 г.  /08:46 – 09:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Изгрев,  Общ.  Благоевград:   00701  М. Чуката,  33. 432  ,  X-333  ,  XI-333  ,  Айдарово  ,  Кури Дере  ,  Кучкудерска Нива  ,  Махала Деянци  ,  Местност Айдарово  ,  Местност Кури Дере  ,  Местност Пейчинска Чука  ,  Местност Саковска Нива  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №352,  Кв. 21  ,  УПИ Iii-320,  Кв. 22  ,  УПИ Iii-333,  Кв. 30  ,  УПИ Iv 87  ,  УПИ Ix-317,  Кв. 25  ,  УПИ V-320,  Кв. 22  ,  УПИ Хх-320,  Кв. 22  ,  Упи-Xvi-312, Кв. 19  ,  Упи-Хі218 Кв. 21  ,  Упи/Парцел 6,  Кв. 30  ,  Христо Ботев  23,  Чуката  ,    Панелно Хале, Вила, ул. &Quot;Братя Гошеви&Quot; №7, 2, Жилище

На 21. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 23. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Лешко:   Велковци  ,  Горно Лешко  Жилище,  Долно Лешко  Офис, Жилище,  Махала Корянска  ,  Местност Селището

На 23. 09. 2020 г.  /08:46 – 09:30 ч. ; 08:46 – 16:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Марулево:   Жилище, 2

На 24. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 11:00 – 12:00 ч. / –  Рилци:   063005  ,  Местност Арсовото  ,  Местност Градището  ,  Телкиево Дере

На 23. 09. 2020 г.  /08:46 – 09:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Церово,  Общ.  Благоевград:   Изгрев  4,  Местност Кантона  ,  Местност Попова Глава  ,  Надежда  1,  Осми Март  6, 20,  П.  Яворов  2,  При Полигона  ,  УПИ VIII-111, 112,  Кв. 15  ,  УПИ VIII-72  ,  УПИ XI,  Пл.  №76  ,  УПИ І-139, Кв. 12  УПИ ІV-110, Кв. 15  ,  УПИ-XXXIV-170,  Кв. 5  ,    Жилище, 1, М.  Попова Глава  ПИ 000099, Жилищна Сграда-Врем. Захранване, Жилищна Сграда-Вр. Стр,  2

Община Гоце Делчев

На 23. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Борово,  Общ.  Гоце Делчев:   Балтовици  ,  Капсии  ,  Местност Капсии  ,  Местност Мочура  ,  Местност Пенковото  ,  Местност Сушица  Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка,  Панаирски Ливади  80, 126,  Пенковото  ,  Сба  Стопански Двор

На 21. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Буково,  Общ.  Гоце Делчев:   УПИ- ХVІІ-164,  Кв. 11  ,  ХVІ-246,  Кв. 19

На 21. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –   ЦЕТИН България ЕАД ГАЙТАНИНОВО

На 23. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Корница:   Ал.  Стамболийски  5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8,  Анещи Узунов  10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17,  Бузлуджа  5,  Васил Левски  7, 3, 9,  Гео Милев  20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11,  Георги Бенковски  2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а,  Гоце Делчев  3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52,  Добри Чинтулов  16, 3, 15, 22, 13,  Дунав  2, 3, 4,  Еделвайс  33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10,  Здравец  3,  Ивайло  8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10,  Иван Вазов  17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23,  Иван Козарев  5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19,  Иглика  5, 3, 1,  Климент Охридски  5, 14, 23, 21, 19, 15, 16,  Михаил Антонов  16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1,  Неуточнен Адрес  Поща,  Октомврийска  10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6,  Орляк  3,  Парка – УПИ-V,  Кв. 30  ,  Петър Берон  9,  Пирин  32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21,  Рила  11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17,  Родопи  3, 8, 4, 9, 21, 6, 10,  Хаджи Димитър  5, 3, 14,  Христо Смирненски  6, 9, 17, 4, 11, 7,  Шипка  12

Община Кресна

За Периода 21-27. 09. 2020 г.  /09:01 – 23:59 ч. / –  Влахи:   Вец Сокол

На 21. 09. 2020 г.  /09:01 – 09:30 ч. / –  Влахи:   Драколово

На 21. 09. 2020 г.  /09:01 – 09:30 ч. / –  Кресна:   Александър Македонски  1,  Извън Регулацията, Кресненско Ханче  ,  Местност Кресненско Ханче  Ханче, Мотел Ресторант Мерина, Ресторант, Офис, Ресторант,  Местност Солунско Дере  Овчарник, Въглища, Гатер,  Ново Село  1

Община Петрич

На 21. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ.  Петрич:   22-ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 23. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ.  Петрич:   22-ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  22,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 24. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. /   На 25. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ.  Петрич:   22-ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис Iii  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

 

На 21. 09. 2020 г.  /08:31 – 14:30 ч. / –  Струмешница:   Струмешница

Община Разлог

На 21. 09. 2020 г.  /08:46 – 10:00 ч. / –  Разлог:   61813. 645. 21 М.  Габавица  ,  Александър Стамболийски  20, 23,  Баница  4, 2, 7, 6, 9, 1, 3, 5, 10, 12, 8,  Бела Река  12, 56, 11, 52, 58, 54, 60, 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86, 2а В, 2 Б, 1, 64, 4 Б, 2 В, 2 А, 1 Дараци, 4 1, 4, 1, 4 4, 4, 1 Пирин, 14, 12, 1 1, 8 1, 3, 10, 2 2, 28, 22, 3 3, 18, 20, 12 Пирин 1, 2, 30, 12 2, 8, 14, 62, 4, 38, 4, 16, 8, 12, 2,  Братя Каназиреви  ,  Булаир  1, 2, 3,  Варош  1, 19, 11, 17, 35, 2, 3, 21, 7, 13, 15, 24, 25, 1, 5,  Васил Левски  5, 18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3,  Вихрен  22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3,  Възраждане  ,  Гарата  ,  Голак  19, 47 12, 43 10, 5, 45, 38 5, 31 4, ТП  Голак, 27 2, 3, 45 11, 49 13, 41 8, 35 6, 33, 27 1, 29 2, 51, 1, 39 8, 37, 11, 29, 33 5, 37 7, 9, 29 3, 21, 7, 25 1, 13, 41 9, 5, 4,  Д-Р Иларион Астинов  6, 3, 4, 1, 2,  Даме Груев  14, 5, 13, 8 Каравана, 8, 7, 10, 11, 9, 16, 12, 15, 19, 3, 6, 2,  Дунав  3, 10, 5, 19, 2, 1, 6,  Еделвайс  3, 5, 4, 8, 6, 6, 1, 2,  Занаятчийска  13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19,  Иван Вазов  12,  Иван Даскала  1, 3, 12, 9, 2 3, 7, 16, 2 1, 5 Детска Ясла, 20, 2 Пирин, 13, 2, 18, 10, 3 2, 8, 11, 4,  Изгрев  44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, 28,  Изток  99, 4, 3, 19, 4 4, Павилион, 2, 21, 1, 4 5, 20, 5, 5 5, Магазин, Гараж, 1 1, 68 5, 18,  Иконом Никола Ангелов  17,  Иларион Макариополски  31, 27, 56, 40, 48, 26, 42, 4о, 6, 19, 44, 58, 46, 20, 52, 12, 14, 30, 11, 13, 38, 4, 18, 24, 16, 7, 21, 28, 17, 36, 62, 34, 39, 39, 23, 57, 41, 45, 54, 2, 43, 60, 37, 50, 10, 32, 3, 1, 33, 5, 23, 65, 73, 57, 75, 51, 67, 61, 63, 59, 71, 64, 65, 69, 39,  Искър  65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47,  Калиново  7, 3, 1,  Каракьой  5, 10, 7, 2, 8, 4, 1, 9, 6, 3,  Лазар Топалов  2, 10, 15, 9, 3, 4, 14, 12, 7, 8, 11, 17, 13, 5, 6,  Марица  1, 2, 4, 3,  Местност Бел Път  ,  Местност Катарино  Цех, 14,  Местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор  ,  Мирчо Кипрев/Бело Море/  2, 2, 4, 6, 9, 3, 5, 7,  Нова  8,  Опълченска  14, 15, 13, 9, 7, 18, 5, 16, 3, 10, 11,  Охрид  73, 60, 72, 48, 84, 23, 25, 64, 53, 76, 50, 86, 82, 40, 74, 59, 43, 37, 44, 62, 52, 46, 27, 80, 49, 38, 51, 30, 39, 32, 41, 54, 34, 29, 28, 61, 78, 56, 31, 35, 57, 66, 70, 36, 58, 55, 63, 45, 42, 24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5, 88, 78, 67, 65, 90, 14,  Патриарх Евтимий  9, 7, 15, 16, 4, 17, 8, 1, 2, 11, 3, 18, 14, 10, 13, 21, 6,  Пирин  12 1, 1,  Поп Богомил  10, 29, 31, 25, 39, 27, 14, 19, 37, 35, 12, 21, 33, 23, 16, 8, 41, 18,  Предел  3,  Първа  2а, 1, 2,  Рила  26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, 38, 20, 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 15, 10, 8, 14,  Родопи  6, 8, 3, 5, 2, 1,  Саровица  ТП ,  Св. Климент Охридски  2,  Св. Св. Кирил И Методий  32, 68, 41, 61, 30, 31, 62, 39, 46, 24, 40, 63, 36, 26, 34, 33, 37, 60, 45, 28, 64, 43, 38, 66, 59, 70, 65, 40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46, 126, 128, 113, 97, 118, 107, 101, 115, 116, 96, 117, 93, 110, 126, 103, 120, 109, 122, 99, 95, 94, 105, 124, 90, 111, 100, 102, 98, 114, 104, 108, 4, 3, 2, 1, 1 А, 5, 87, 75, 82, 81, 71, 86, 89а, 67, 85, 96, 78, 77, 70, 80, 69, 98, 110, 89, 91, 74, 79, 88, 72, 73, 76,  Симеон Петеларов  2, 6, 4, 3,  Стара Планина  8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23,  Странджа  1, 2, 3, 4,  Телемах Илиев  35,  Тодор Александров  29, 25, 24, 26, 33, 18, 31, 30, 27, 23, 28, 20, 21, 53, 37, 35, 32, 34, 36, 39, 41, 43,  Трети Март  9, 8, 2, 92, 10, 1,  УПИ III  ,  Хан Пресиян  7,  Христо Ботев  58, 56, 56, 72, 83, 75, ТП  Училищен Комплекс, 77, 48, 101, 54, 99, 23 Б, 23, 23 3, 4, 3,  Христо Смирненски  4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11,  Цар Иван Шишман  5,  Цар Калоян  2, 3, 4, 1, 5, 7,  Цар Самуил  20, 8, 28, 2, 26, Гараж, 5, 14, 3, 18, 22, 6, 4, 16, 10, 66, 4, 1, 20,  Цар Симеон  9, 4, 3, 5, 7, 1, 6, 2,  Черна Река  97, 95, 75, 67, 81, 69, 73, 87, 89, 64, 68, 56, 93, 60, 85, 76, 129, 77, 99, 74, 72, 54, 78, 62, 42, 71, 79, 66, 50, 52, 58, 91, 83, 125, 143, 137, 123, 128, 114, 165, 124, 126, 135, 100, 127, 133, 157, 145, 130, 53, 59, 28, 49, 40, 65, 57, 36, 46, 30, 34, 55, 51, 47, 32, 63, 61, 26, 38, 44, 42, 1, 11, 7, 13, 5, 1, 9, 15, 3, 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100, 80, 2, 23, 17, 4, 35, 37, 41, 25, 22, 21, 8, 6, 43, 18, 31, 29, 12, 20, 23, 13, 10, 19, 39, 14, 16, Плевня,  Шипка  10, 7, 8, 6, 12, 16, 1, 17, 15, 4, 13, 14, 11, 19, 5, 3, 9, 33, 23, 22, 32, 20, 31, 37, 27, 28, 26, 34, 36, 18, 29, 38, 25, 24, 21, 35, 42,  Юндола  1, 4,  Явор  10, 12, 5, 8, 7,  Яне Сандански  23, 56, 25, 54, 27, 58, 40, 32, 19, 42, 38, 26, 48, 36, 28, ТП  Яне Сандански, 44, 23, 46, 52, 34, 30, 21, 48 А, 17, 11, 22, 13, 5, 3, 16, 20, 18, 14, 9, 7,    ТП  Велев, ТП  Бел Път, ТП  Вароша, ТП  Смк

На 21. 09. 2020 г.  /13:00 – 14:00 ч. / –  Разлог:   61813. 645. 21 М.  Габавица  ,  Александър Стамболийски  20, 23,  Баница  4, 2, 7, 6, 9, 1, 3, 5, 10, 12, 8,  Бела Река  12, 56, 11, 52, 58, 54, 60, 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86, 2а В, 2 Б, 1, 64, 4 Б, 2 В, 2 А, 1 Дараци, 4 1, 4, 1, 4 4, 4, 1 Пирин, 14, 12, 1 1, 8 1, 3, 10, 2 2, 28, 22, 3 3, 18, 20, 12 Пирин 1, 2, 30, 12 2, 8, 14, 62, 4, 38, 4, 16, 8, 12, 2,  Братя Каназиреви  ,  Булаир  1, 2, 3,  Варош  1, 19, 11, 17, 35, 2, 3, 21, 7, 13, 15, 24, 25, 1, 5,  Васил Левски  5, 18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3,  Вихрен  22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3,  Възраждане  Гарата  ,  Голак  19, 47 12, 43 10, 5, 45, 38 5, 31 4, ТП  Голак, 27 2, 3, 45 11, 49 13, 41 8, 35 6, 33, 27 1, 29 2, 51, 1, 39 8, 37, 11, 29, 33 5, 37 7, 9, 29 3, 21, 7, 25 1, 13, 41 9, 5, 4,  Д-Р Иларион Астинов  6, 3, 4, 1, 2,  Даме Груев  14, 5, 13, 8 Каравана, 8, 7, 10, 11, 9, 16, 12, 15, 19, 3, 6, 2,  Дунав  3, 10, 5, 19, 2, 1, 6,  Еделвайс  3, 5, 4, 8, 6, 6, 1, 2,  Занаятчийска  13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19,  Иван Вазов  12,  Иван Даскала  1, 3, 12, 9, 2 3, 7, 16, 2 1, 5 Детска Ясла, 20, 2 Пирин, 13, 2, 18, 10, 3 2, 8, 11, 4,  Изгрев  44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, 28,  Изток  99, 4, 3, 19, 4 4, Павилион, 2, 21, 1, 4 5, 20, 5, 5 5, Магазин, Гараж, 1 1, 68 5, 18,  Иконом Никола Ангелов  17,  Иларион Макариополски  31, 27, 56, 40, 48, 26, 42, 4о, 6, 19, 44, 58, 46, 20, 52, 12, 14, 30, 11, 13, 38, 4, 18, 24, 16, 7, 21, 28, 17, 36, 62, 34, 39, 39, 23, 57, 41, 45, 54, 2, 43, 60, 37, 50, 10, 32, 3, 1, 33, 5, 23, 65, 73, 57, 75, 51, 67, 61, 63, 59, 71, 64, 65, 69, 39,  Искър  65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47,  Калиново  7, 3, 1,  Каракьой  5, 10, 7, 2, 8, 4, 1, 9, 6, 3,  Лазар Топалов  2, 10, 15, 9, 3, 4, 14, 12, 7, 8, 11, 17, 13, 5, 6,  Марица  1, 2, 4, 3,  Местност Бел Път  ,  Местност Катарино  Цех, 14,  Местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор  ,  Мирчо Кипрев/Бело Море/  2, 2, 4, 6, 9, 3, 5, 7,  Нова  8,  Опълченска  14, 15, 13, 9, 7, 18, 5, 16, 3, 10, 11,  Охрид  73, 60, 72, 48, 84, 23, 25, 64, 53, 76, 50, 86, 82, 40, 74, 59, 43, 37, 44, 62, 52, 46, 27, 80, 49, 38, 51, 30, 39, 32, 41, 54, 34, 29, 28, 61, 78, 56, 31, 35, 57, 66, 70, 36, 58, 55, 63, 45, 42, 24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5, 88, 78, 67, 65, 90, 14,  Патриарх Евтимий  9, 7, 15, 16, 4, 17, 8, 1, 2, 11, 3, 18, 14, 10, 13, 21, 6,  Пирин  12 1, 1,  Поп Богомил  10, 29, 31, 25, 39, 27, 14, 19, 37, 35, 12, 21, 33, 23, 16, 8, 41, 18,  Предел  3,  Първа  2а, 1, 2,  Рила  26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, 38, 20, 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 15, 10, 8, 14,  Родопи  6, 8, 3, 5, 2, 1,  Саровица  ТП ,  Св. Климент Охридски  2,  Св. Св. Кирил И Методий  32, 68, 41, 61, 30, 31, 62, 39, 46, 24, 40, 63, 36, 26, 34, 33, 37, 60, 45, 28, 64, 43, 38, 66, 59, 70, 65, 40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46, 126, 128, 113, 97, 118, 107, 101, 115, 116, 96, 117, 93, 110, 126, 103, 120, 109, 122, 99, 95, 94, 105, 124, 90, 111, 100, 102, 98, 114, 104, 108, 4, 3, 2, 1, 1 А, 5, 87, 75, 82, 81, 71, 86, 89а, 67, 85, 96, 78, 77, 70, 80, 69, 98, 110, 89, 91, 74, 79, 88, 72, 73, 76,  Симеон Петеларов  2, 6, 4, 3,  Стара Планина  8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23, 150,  Странджа  1, 2, 3, 4,  Телемах Илиев  35,  Тодор Александров  29, 25, 24, 26, 33, 18, 31, 30, 27, 23, 28, 20, 21, 53, 37, 35, 32, 34, 36, 39, 41, 43,  Трети Март  9, 8, 2, 92, 10, 1,  УПИ III  ,  Хан Пресиян  7,  Христо Ботев  58, 56, 56, 72, 83, 75, ТП  Училищен Комплекс, 77, 48, 101, 54, 99, 23 Б, 23, 23 3, 4, 3,  Христо Смирненски  4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11,  Цар Иван Шишман  5,  Цар Калоян  2, 3, 4, 1, 5, 7,  Цар Самуил  20, 8, 28, 2, 26, Гараж, 5, 14, 3, 18, 22, 6, 4, 16, 10, 66, 4, 1, 20,  Цар Симеон  9, 4, 3, 5, 7, 1, 6, 2,  Черна Река  97, 95, 75, 67, 81, 69, 73, 87, 89, 64, 68, 56, 93, 60, 85, 76, 129, 77, 99, 74, 72, 54, 78, 62, 42, 71, 79, 66, 50, 52, 58, 91, 83, 125, 143, 137, 123, 128, 114, 165, 124, 126, 135, 100, 127, 133, 157, 145, 130, 53, 59, 28, 49, 40, 65, 57, 36, 46, 30, 34, 55, 51, 47, 32, 63, 61, 26, 38, 44, 42, 1, 11, 7, 13, 5, 1, 9, 15, 3, 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100, 80, 2, 23, 17, 4, 35, 37, 41, 25, 22, 21, 8, 6, 43, 18, 31, 29, 12, 20, 23, 13, 10, 19, 39, 14, 16, Плевня,  Шипка  10, 7, 8, 6, 12, 16, 1, 17, 15, 4, 13, 14, 11, 19, 5, 3, 9, 33, 23, 22, 32, 20, 31, 37, 27, 28, 26, 34, 36, 18, 29, 38, 25, 24, 21, 35, 42,  Юндола  1, 4,  Явор  10, 12, 5, 8, 7,  Яне Сандански  23, 56, 25, 54, 27, 58, 40, 32, 19, 42, 38, 26, 48, 36, 28, ТП  Яне Сандански, 44, 23, 46, 52, 34, 30, 21, 48 А, 17, 11, 22, 13, 5, 3, 16, 20, 18, 14, 9, 7,    ТП  Велев, ТП  Бел Път, ТП  Вароша, ТП  См

На 21. 09. 2020 г.  /08:46 – 14:00 ч. / –  Разлог:   Бела Река  12,  Гарата  ,  Христо Ботев  58

Община Сандански

На 25. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Лешница,  Общ.  Сандански:   УПИ Vі-203, Кв. 23  ,    3

На 23. 09. 2020 г.  /09:00 – 14:00 ч. / –  Петрово,  Общ.  Сандански:   Втора  20, 8, 3, 1, 5, 9,  Главна  26, 22, 3, 20, 4, 10, 15, 38, 40, 24, 7, 12, 17, 18, 19, 32, 2, 1, 42, 30, 13, 36, 16, 34, 8, 28, 6,  Дванадесета  2,  Девета  11, 13,  Деветнадесета  9, 3, 1, 5, 7,  Мали Дол  ,  Осемнадесета  1, 3, 8, 2, 4, 5,  Осма  2, 3, 1, 7, 5,  Пета  2, 7, 8, 1, 3, 4,  Първа  27, 20, 16, 12, 18, 29,  Седма  1, 5, 3, 8, 6, 2, 10, 4,  Трета  7, 4, 3, 8,  Тринадесета  2,  Четвърта  2, 4, 6, 9, 7,  Шеста  10, 7, 3, 1, 18, 5, 11, 20

На 24. 09. 2020 г.  /09:00 – 14:00 ч. / –  Петрово,  Общ.  Сандански:   Главна  23, 44, 25,  Двадесета  5, 1, 6, 15, 3, 8, 7, 2, 14, 11, 10, 13,  Девета  10, 23, 12, 26, 18, 28, 21, 22, 24, 30,  Десета  12, 16, 10, 1, 14,  Извън Регулацията  Жилище,  Осемнадесета  27,  Осма  8, 9, 4, 6, 13, 11,  Петнадесета  3, 1, 2,  Първа  22, 19, 6, 8, 29, 21,  Тринадесета  8, 3, 7, 5, 4, 2, 9, 10, 14, 1, 11,  Шеста  24,    4

На 24. 09. 2020 г.  /12:30 – 16:16 ч. / –  Петрово,  Общ.  Сандански:   Главна  64, 54, 47, 41, 46, 39, 48, 43, 27, 31, 49, 45, 62, 56, 51, 29, 58, 50, 28, 33, 53, 60, 35, 52,  Двадесет И Втора  1,  Двадесет И Пета  3, 2, 8, 6, 4, 1,  Двадесет И Седма  5,  Двадесет И Трета  2, 4, 1, 3,  Двадесет И Четвърта  11, 4, 5, 2, 9, 3, 1, 7,  Двадесет И Шеста  2, 4, 1,  Девета  40, 32, 42, 44, 34,  Десета  18,    3

На 23. 09. 2020 г.  /12:30 – 16:16 ч. / –  Петрово,  Общ.  Сандански:   Двадесет И Втора  7, 9, 1,  Двадесет И Девета  3, 8, 16, 12, 10, 4, 14, 9, 11, 2,  Двадесет И Осма  5, 10, 1, 3,  Двадесет И Пета  7,  Двадесет И Първа  4, 22, 32, 15, 27, 29, 1, 8, 19, 12, 2, 30, 5, 3, 28, 14, 31, 37, 6, 20, 7, 11, 16, 34,  Двадесет И Седма  1, 9, 7,  Двадесет И Трета  8, 28, 21, 7, 30, 20, 32, 17, 13, 15,  38, 9, 14, 12, 22, 6, 11, 18,  Двадесет И Четвърта  26, 17, 12, 41, 30, 37, 6, 29, 16, 19, 14, 39, 13, 10, 20, 43, 8, 15, 27, 21, 23, 24,  Двадесет И Шеста  8, 6, 7, 12, 14,  Дванадесета  11,  Деветнадесета  20, 11, 8, 16, 34, 36, 26, 10, 17, 21, 12, 42, 14, 28, 15, 19, 29, 24, 40, 22, 18, 23, 27,  Извън Регулацията  Социален Дом,  Осемнадесета  1, 26, 15, 14, 27, 47, 57, 29, 11, 24, 31, 12, 53, 45, 51, 49, 55,  Петнадесета  14, 8, 16, 6, 10, 18,  Тридесет И Втора  4, 1, 6,  Тридесет И Първа  3,  Тридесета  7,  Тринадесета  17,  Четиринадесета  2,    2

На 23. 09. 2020 г.  /09:01 – 12:16 ч. / –  Сандански:   Атанас Давидов  1, 3, 5,  Бачо Киро  13, 1, 10, 3, 5, 7, 8, 2, 4, 6, 9, 11, 14,  Васил Кънчев  28,  Вихрен  20, 7, 11, 14, 16, 13, 12, 2, 8, 18, 4, 19, 5, 15, 6, 21, 9, 14а, 23,  Иван Рилски  4, 8, 5, 3, 6, 1, 7,  Надежда  1, 3, 5, 7,  Никола Вапцаров  23,  Пирин  124, 128, 132, 126, 134,  Св. Св. Козма и Дамян  44, 28, 22, 14, 11, 20, 2, 18, 52, 4, 40 Тотопункт, 12, 32, 42, 8, 7, 48, 5, 40, 10, 34, 17, 19, 9, 36, 30, 3, 13, 6, 24, 50, 38, 26, 46, 15, 16, 1,  Свобода  14,  Стою Хаджиев  11, 7, 9, 13, 15,  Хаджи Димитър  3, 5, 1, 7,  Шипка  4, 14, 5, 9, 3, 2, 8, 7, 1,    6

На 24. 09. 2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Сандански:   Ильо Войвода  5, 13, 2, 19, 8, 9, 15, 6, 4, 17, 11,  Кожух  2, 3, 1, 5, 4, 6,  Оборище  6, 15, 3, 5, 13, 9, 4, 2, 7, 11,  Осогово  20, 8, 18, 14, 10, 2, 12, 6, 16, 4,  Рила  23, 41, 34, 19, 12, 22, 5, 38, 32, 11, 18, 39, 14, 26, 28, 15, 21, 35, 25, 13, 16, 37, 30, 31, 40, 10, 9, 20, 33, 7, 27, 24, 3, 17, 47, 44, 36, 8, 45, 29, 42,  Родопа  6, 7, 21, 9, 17, 23, 27, 14, 8, 13, 16, 15, 12, 11, 4, 3, 19, 20, 2, 25, 31, 10, 2а, 26, 5, 18, 1, 29,  Свобода  14,  Стефан Стамболов  7, 11 и ул.  Сердика, 3, 9, 2, 1, 11,  Таската Серски  7, 5, 1, 3

На 21. 09. 2020 г.  /10:00 – 12:00 ч. / –  Хотово:   Баня  ,  Местност Света Петка  ,  С.  Хотово,  Община Сандански  ,    Жилище

На 21. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:16 ч. / –  Яново:   Георги Сава Раковски  18,    Жилище

Община Сатовча

На 24. 09. 2020 г.  /08:46 – 14:30 ч. / –  Сатовча:   І,  Кв. 77  ,  Ал. Стамболийски  6, 10, 14, 7, 16, 11, 5 А, 18, 2, 4, 5,  Васил Даракчиев  2, 13,  г. С. Раковски  1, 6, 4, 5, 3,  Георги Шомов  2, 6,  Дружба  15,  Дунав  6, 7, 17, 27, 15, 19, 6, 1, 3, 23, 9, 13, 25, 21, 5, 2,  Еделвайс  13, 26, 11, 5, 9, 11, 15, 16, 12, 21, 3, 7, 25, 19, 22, 24, 23, 18, 17, 30, 28, 1, 2, 6, 4, 8, 10,  Елин Пелин  15, 11, 13, 3, 12, 4, 7, 1, 2,  Иглика  10, 2, 7, 1, 4,  Илинден  1 Работилница, 2,  Кокиче  3, 6, 7, 2, 1,  Лазар Карабожиков  2, 2, 7, 8, 9, 5, 6, 4,  Майор Топалов  12, 10, 8, 5, 4, 6,  Малчика  1,  Неуточнен Адрес  Поща,  Никола Карталов  8, 5, 6, 3, 1, 4, 10,  Орфей  9, 2, 6, 7, 4, 5, 8, 11, 12, 3,  Освобождение  10, 4, 3, 7, 11, 9, 5, 12, 1,  Площада  1, 1 Павилион,  Родопи  8, 11, 7, 2, 7, 3, 6, 4, 1,  Стопански Двор  Администрация,  Тодор Шопов  32, 36, 48, 30, 24, 26, 24, 47, 53, 45, 55, 31, 57, 43, 40, 28, 40, 22, 51, 34, 5, 25, 16, 19 Цех За Френско Бельо, 35а, 19, 31, 23, 29, 12, 3, 45, 6, 41, 10, 43, 4, 27, 35, 37, 39, 14,  Хаджи Димитър  9, 6, 4, 2, 17, 16, 5, 12, 20, 15, 18, 10, 11, 16, 13, 1, 3,  Четирдесет И Осма  8,  Шипка  5, 8, 13, 11, 12, 2, 1,  Юри Гагарин  9,    ТП 2, Филиал, ТП 2, Тото Пункт, ТП 7

На 24. 09. 2020 г.  /14:01 – 16:30 ч. / –  Сатовча:   II-920, Кв. 74 По Плана На С.  Сатовча  Съществеващ ТП  6-Ти Септември,  Атанас Харизанов  5, 1, 9, 11, 3, 2, 7,  Бистрица  40, 7, 56, 18, 11, 4, 26, 16, 60, 19, 13, 34, 28, 24, 80, 54, 62, 72, 68, 46, 14, 33, 22, 21, 62 А, 58, 10, 48, 64, 74, 17, 6, 20, 66, 23, 50, 1, 38, 52, 42, 15, 8, 9, 70, 12,  Букет  6, 11, 4, 13, 3, 8, 1, 14 А, 5, 9, 2, 4а,  Васил Даракчиев  8, 6, 4, 10, 19, 5, 3, 18, 1, 13, 14, 9, 12, 24, 16, 22, 21, 7,  Васил Левски  3, 22, 8, 3 А, 2, 16, 7, 1, 20, 10, 9, 6, 18, 12, 5,  Вела Пеева  10, 2, 3,  Георги Мутафчиев  10, 5, 12,  13, 1, 11, 2,  Девети Септември  1, 7, 3, 5, 4, 8, 2,  Драгийца  1,  Здравец  4, 3, 1, 8, 2,  Иглика  1,  Илинден  1, 10, 5, 3, 24, 9, 4, 7,  Кирил И Методи  33, 25, 22, 31, 35, 28, 30,  Лале  4, 6, 3, 8, 5, 7, 1, 2,  Лиляна Димитрова  5, 10, 6, 8, 1, 3, 2, 13, 16, 9, 4, 11,  Местност Батала  ,  Милушица  26, 11, 3, 4, 7, 9, 12, 1, 13, 5, 16, 18,  Михаил Антонов  9, 4, 6, 2, 7, 10,  Млада Гвардия  14, 13, 5, 6, 16, 20, 7, 9, 3, 4, 18, 12, 10,  Отец Паисий  3, 4,  Петдесета  22, 89, 16, 28, 18, 3, 14, 30, 93, 10, 11, 9, 5, 12, 20, 95,  Площада  1 Павилион,  Полени  2, 13, 3, 14, 10, 4, 9, 8, 16, 12, 6, 1, 5,  Свилен Русев  1, 7, 2, 11, 5, 4, 9, 13, 3,  Стопански Двор  Гатер, Мандра,  Теменуга  7,  Тодор Каблешков  19,  Тодор Мавродиев  20, 18, 3, 15, 1, 12, 5, 13, 17, 6, 4, 9, 2, 8, 7, 10,  Тодор Шопов  45, 92, 101, 30, 97, 10, 82, 38, 60, 79, 50, 81, 65, 44, 52, 61, 58, 75, 42, 71, 54, 40, 46, 56, 67, 77, 87, 20, 18,  Червеноармейска  4, 1, 5, 9, 10, 12, 6, 7,  Четирдесет И Девета  4, 2, 6,  Юри Гагарин  31, 34, 33,    ТП 1, 1 Кв. 62,  УПИ IV, Лечебница, ТП 5

На 24. 09. 2020 г.  /09:46 – 14:30 ч. / –  Сатовча:   Ал. Стамболийски  23, 22, 11, 15, 13, 5, 21, 27, 18, 19, 17, 9, 19,  Възход  1, 11, 16, 22, 18, 10, 19, 5, 15, 12, 25, 6, 4, 21, 20, 7, 9, 24, 13, 26, 17, 8, 26,  Георги Шомов  14, 3, 4, 9, 10, 11, 8, 1,  Детелина  4, 2, 5, 1,  Драгийца  1, 11, 13, 4, 2, 7, 5, 15,  Дружба  11, 4, 3, 8, 1, 5, 7, 13, 2,  Дунав  21,  Иглика  3 А, 5, 3 В, 4, 3, 3а, 8, 6, 9, 12, 7, 11, 1, 5, 20, 18, 16,  Кирил И Методи  13, 8, 5, 12, 10, 2, 3, 9, 11, 7, 6, 14, 23, 16, 17, 19, 21, 15, 18, 14, 25,  Коца И Георги Сачеви  3,  Лиляна Димитрова  13,  Людмила Живкова  9, 5, 6, 3, 13, 10, 12, 2, 11, 8, 7, 4, 13,  Малчика  11, 3, 5, 9, 7,  Отец Паисий  2,  Пи-030054 М.  Дренов Дол  ,  Площада  1,  Теменуга  1, 5, 6, 2, 4, 3,  Тодор Шопов  17, 7, 5, 13, 14, 15, Цех За Финно Дамско Бельо, 11, 1, 3, 1 А, 2, 1б, 7, 4, 15, 9, 13, 5,  Четирдесет И Седма  13, 6, 1, 4,  Шипка  13,  Юри Гагарин  5, 3, 9, 1, 7, 2, 28, 20, 27, 12, 16, 25, 6, 13, 22, 24, 4, 23, 14, 19, 15, 21, 32, 10, 30, 11,    В/Ст Сатовча, ТП  Дзс, ТП 4

 

 

Община Хаджидимово

На 25. 09. 2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Абланица,  Общ.  Хаджидимово:   595  ,  Анещи Узунов  29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30,  Балтачица  2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13,  Бузлуджа  12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14,  Васил Левски  30, 34, 26, 15, 28,  Даме Груев  17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15,  Дунав  16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18,  Елин Пелин  41, 39, 23, 21,  Кокиче  1,  Местност Лозята  Времянка,  Местност Шатора  Стопанска Постройка,  Неуточнен Адрес  Поща,  Октомври  12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7,  Тридесет И Пета  1, 13, 14, 6,  Тридесет И Шеста  9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2,  УПИ ІІ,  Кв. 44

На 21. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Гайтаниново:   Бивша Мраморна Кариера

На 21. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Илинден,  Общ.  Хаджидимово:   ТП 2, 0, ТП 1

На 21. 09. 2020 г.  /09:16 – 16:30 ч. / –  Лъки,  Общ.  Хаджидимово:   Мвец Мътница

На 21. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Лъки,  Общ.  Хаджидимово

На 21. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Нова Ловча:   021056 М.  Жингов Бряст

На 21. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Парил

На 21. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Тешово:   Упи-IV+106  ,    ТП 2, ТП 1

На 21. 09. 2020 г.  /09:16 – 10:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Хаджидимово

Община Якоруда

На 23. 09. 2020 г.  /08:31 – 09:30 ч. ; 15:31 – 16:30 ч. / –  Аврамово,  Общ.  Якоруда:   Боровиново

На 23. 09. 2020 г.  /08:31 – 09:30 ч. ; 15:31 – 16:30 ч. / –  Бел Камен:   Кафе

На 23. 09. 2020 г.  /08:31 – 09:30 ч. ; 15:31 – 16:30 ч. / –  Бунцево:

На 23. 09. 2020 г.  /08:31 – 09:30 ч. ; 15:31 – 16:30 ч. / –  Конарско:   Местност Патлев Рид

На 23. 09. 2020 г.  /08:31 – 09:30 ч. ; 15:31 – 16:30 ч. / –  Смолево:   038217  Базова Станция Bgl 0126,  Баница  1

На 23. 09. 2020 г.  /08:31 – 09:30 ч. ; 15:31 – 16:30 ч. / –  Черна Места:   Местност Каменако  ,  Яворов  2,    Усилвател

На 25. 09. 2020 г.  /09:00 – 13:00 ч. / –  Якоруда:   Айдаре  1,  Алпийска  24,  Белмекен  16, 3а, 12, 20, 18, 3, 2, 1, 11,  Бунтишка  5,  Бърдо  8, 24, 10, 26, 28, 34, 9, 7, 12, 19, 5, 13, 22, 27, 11, 21, 16, 14, 25, 17, 99, 20, 23, 18, 35, 29,  Васил Левски  2,  Даме Груев/Никола Вапцаров/  11, 17, 2, 25, 3, 7, 99, 5, 15, 94, 1,  Кожух  10, 23, 21,  Лазарец  99,  Места/П. Джеджеров/  23,  Мусала  13, 8, 50, 11, 5, 4, 6, 9, 1, 2,  Петко Р. Славейков  23, 2, 1, 100, 70, 7, 9, 73, 99, 17, 3, 25, 6, 10, 5, 75, 8, 15,  Пирин  5,  Родопи  9, 12, 2, 5, 10, 8, 7, 29, 1, 3,  Стара Планина  8, 2, 4, 9, 11, 7, 6, 13,  Стойко Маджере  22, 14, 5, 3, 6, 11, 13, 23, 20, 8, 21, 9,  Стокевица  99,  Хаджи Никола Вардев  28, 43, 26, 41,  Хаджиалиш/Чавдарци/  56, 14, 28, 17, 20, 110, 16, 9,  Христо Ботев  6, 34, 22, 14, 21, 27, 11, 33, 16, 8, 15, 13, 28, 4, 20, 10, 31, 26, 220, 25, 18, 35, 32, 19, 29, 24, 17, 1, 30,  Цар Борис Iii/Георги Димитр  12, 101, 178, 113, 111, 95, 16, 14, 99, 21, 18, 89, 156, 91, 10, 1, 144,  Яворов  3,  Якорудски Бор  20, 2, 15,    3

На 23. 09. 2020 г.  /08:16 – 09:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Якоруда:   Алпийска  Кантон,  Васил Левски  2,  Витоша  21,  Гоце Делчев  8,  Даме Груев/Никола Вапцаров/  53, 99, 24, 26, 22, 20,  Джебре/Иван Ботушанов/  32, 14, 44, 48, 57, 16, 42, 30, 36, 10, 18, 50, 4, 2, 1, 7, 40, 65, 22, 3, 46, 13, 24, 5, 34, 51, 38, 28, 99, 26, 12, 20, 9, 2,  Екзарх Йосиф  11, 16,  Кирил И Методи  59, 35, 40, 31, 39,  Кожух  3,  Кьорови Колиби  ,  Места/П. Джеджеров/  21, 27, 41, 19, 25, 18, 20, 23, 47, 9, 16, 32, 21, 42, 39, 35, 26, 2, 99, 15, 37, 31, 61, 8, 38, 12, 53, 13, 36, 6, 45, 33, 51, 49, 22, 57, 10, 40, 7, 24, 14, 5, 17, 3, 29, 4, 55, 1,  Местност Кьолови Колиби  ,  Местност Трещеник  Цех, Работилница, Лагер, Вила, Ски Влек, Почивна База Змм Якоруда, Ресторант, Дом, 21 Вила, Вила, 2-3, Вила, Вила,  Миланица/Осма/  5, 9, 6, 3,  Неуточнен Адрес  ,  Ореховица  14, 4, 11, 27, 37, 38, 32, 40, 26, 7, 22, 55, 36, 33, 43, 16, 5, 34, 20, 57, 61, 45, 59, 1, 28, 30, 18, 15, 21, 9, 8, 19, 49, 23, 39, 53, 31, 3, 29, 12, 35, 13,  Пелистър  9,  Петко Р. Славейков  89,  Рила  10,  Седма  7,  Софроний  20, 25, 7,  Средна Гора  50, 93, 2, 80, 3, 7, 90, 9, 99, 1, 5, 12, 95, 4,  Стефан Караджа/Никола Карад  25,  Стокевица  20, 3, 16, 22, 27, 18, 1, 5, 2,  Трещеник  2, 2, 99, 99, 2,  Хаджиалиш/Чавдарци/  52, 38, 36, 50, 6, 125, 32, 40, 44, 26, 34, 15, 22, 30, 13, 4, 42, 8, 2, 5, 28, 24, 17,  Христо Ботев  32, 51, 8, 24,  Цар Борис Iii/Георги Димитр  30, 159, 55, 159, 18, 95, 124, 248,  Якорущица  10, 6, 14, 5, 4, 8, 16, 7, 12, 18, 9, 3, 2, 20,    Промишлена Зона, Офис, Работилница, Автоработилница, Вила, Цех, Църква, Дърводелна, Работилница, Бензиностанция, Магазин, Бенциностанция, Заведение

На 23. 09. 2020 г.  /08:16 – 16:30 ч. / –  Якоруда:   Алпийска  Кантон,  Кьорови Колиби  ,  Местност Кьолови Колиби  ,  Местност Трещеник  Вила, Лагер, Вила, Ски Влек, Почивна База Змм Якоруда, Ресторант, Дом, 21 Вила, Вила,  Трещеник  ,  Цар Борис Iii/Георги Димитр  55, 159,    Вила

На 23. 09. 2020 г.  /08:31 – 09:30 ч. ; 15:31 – 16:30 ч. / –  Якоруда:   Васил Левски  Изход Юндола,  Витоша  27,  Местност Трещеник  Вила,  Неуточнен Адрес  ,  Ореховица  34,  Пелистър  9,  Трещеник  72 Цех,  Цар Борис III/Георги Димитр  44,  Черковна/9 Септември/  1 Вила,  Четвърта /Г. Бицин/  7 Вила,  Якорущица  100

На 23. 09. 2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. / –  Якоруда:   Витоша  27,  Местност Трещеник  Вила,  Ореховица  34,  Цар Борис III/Георги Димитр  44,  Черковна/9 Септември/  1 Вила,  Четвърта /Г. Бицин/  7 Вила

На 25. 09. 2020 г.  /08:46 – 13:00 ч. / –  Якоруда:   Местност Трещеник  2-3,  Трещеник  99, 2,    Заведение

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www. cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.  

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.