Марек и дубълът на ЦСКА 1948 не успяха да си вкарат гол в скучен мач

Марек и дублиращият тим на ЦСКА 1948 завършиха 0:0 в скучен мач пред около 1000 зрители на стадион “Бончук”.

Домакините имаха преимущество във владението на топката в началните минути, но не успяха да стигат до чисто голови положение.

В 25-ата минута Емил Илиев от дупнишкия клуб проби отдясно и подаде към Димитър Атанасов, който стреля опасно, но ударът му премина на сантиметри от левия страничен стълб на гостите.

Малко преди края на първата част отново Димитър Атанасов бе близо до гола, но изстрелът му спасен от противниковия вратар.

През втората част двата тима продължиха да играят предимно в средата на терена, като нямаше големи опасности пред нито една от двете врати.

Това е четвърто поредно равенство за Марек, след което дупничани вече имат 7 точки.

В следващия кръг дупнишкият клуб гостува на Етър във Велико Търново. Двубоят е насрочен за неделя.