С атаки на Феридаров Спартак посече Огражден в Склаве

В мач от 19 кръг за първенството на АОГ Струма на добре подготвения терен в село Склаве се срещнаха местният Спартак о Огражден 1955 от село Първомай, община Петрич. Тази среща бе ръководена на ниво от известния арбитър в областта Георги Сестримски. И двата гола във вратата на гостите от Първомай отбеляза Васил Феридаров. В 68-ма минута при атака на домакините от централната зона на терена Атанас Сотиров центрира топката отдясно  в наказателното поле на гостите, вратарят им изби, тя попадна в краката на Феридаров, който не сгреши за 1:0. В 78-ма минута Васил Феридаров тръгна с топката от средата на терена, преодоля последователно изпречилите му се защитници от гостуващия тим, накрая и вратаря им и изпрати топката в мрежата за 2:0. Гостите в този мач бяха дошли само с 12 футболисти. В 48-ма минута Георги Николов от отбора на Огражден 1955 стъпи накриво и бе сменен принудително от играещия треньор Васил Кръстев.