Чавдар (Етрополе) с класика над Банско

Отборът на Чавдар победи Банско с класическото 3:0 като гост в курортния град. След тази победа тимът на Етрополе се изкачва на третата позиция във временното класиране с 27 точки, но е с три мача по-малко.

Мартин Кръстев откри резултата в 9-та минута, а след почивката в 56-та минута той отново реализира попадение за етрополци. Третото попадение в срещата отбеляза Николай Иванов в 72-ра минута.

Вратарят на Чавдар Слави Петров спаси дузпа, която бе изпълнена от играещия треньор на банскалии Борис Галчев.

През следващата седмица за феновете на футбола в Етрополе ще има истински футболен празник, защото на 19 ноември на стадион „Чавдар“ ще гостува елитния Пирин (Благоевград) в мач за Купата на България.